Povezane vesti

Dačić demantuje da pravi "dilove", Trifunović kaže - znam tvoj broj napamet

Dačić demantuje da pravi "dilove", Trifunović kaže - znam tvoj broj napamet

N1 Info 04.11.2019
Lider SPS-a Ivica Dačić, koji je zvezda tabloida zbog navodnih dilova sa opozicijom, ponovo je demantovao kontakte sa liderom Pokreta slobodnih građana Sergejem Trifunovićem. Izvor: N1 "Nema veze sa životom, niti je istinita!" To Ivica Dačić tvrdi… »
Dačić: Nisam u kontaktu sa Trifunovićem

Dačić: Nisam u kontaktu sa Trifunovićem

Danas 04.11.2019
Šef srpske diplomatije Ivica Dačić izjavio je danas da se saradnja Socijalističke partije Srbije (SPS) i Srpske napredne stranke (SNS) zasniva na saglasnosti oko kljulčnih političkih ciljeva a da je sve drugo stvar međustranačkih odnosa i odbacio… »
Dačić: Zašto bih zvao Sergeja, da sam sebe skinem s vlasti?!

Dačić: Zašto bih zvao Sergeja, da sam sebe skinem s vlasti?!

Mondo 04.11.2019
Lider Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić kaže da je neistinita izjava predsednika Pokreta slobodnih građana Sergeja Trifunovića da ga je zvao, jer, kako navodi, nema razloga "da diluje s nekim kako bi sam sebe skinuo s vlasti". Lider… »
Dačić: SPS i SNS dele istu ideju

Dačić: SPS i SNS dele istu ideju

Dnevnik 04.11.2019
BEOGRAD: Ministar spoljnih poslova Srbije i predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je danas da SPS i SNS dele istu ideju o tome šta treba raditi za državu i da "nije toliko glup" da sam sebe skine s vlasti da bi se… »
Dačić u dvostrukom obruču

Dačić u dvostrukom obruču

Vesti online 04.11.2019
Ko je koga kupio na političkoj sceni Srbije, ko leti iz vlasti, a ko će ga zameniti, pitanja su koja je javnosti nametnuo lider Pokreta slobodnih građana Sergej Trifunović, pošto je ponovio da mu je nuđeno pola miliona evra da u vlasti zameni… »

Vesti dana »