Povezane vesti

Kejn: Nisam dobro igrao protiv Partizana, nadam se da će biti drugačije protiv Zvezde

Kejn: Nisam dobro igrao protiv Partizana, nadam se da će biti drugačije protiv Zvezde

Vesti online 05.11.2019
Crvena zvezda i Totenhem u sredu igraju meč četvrtog kola grupne faze Lige šampiona. Po dolasku u Beograd, napadač londonskog kluba Hari Kejn je prokomentarisao nekoliko tema, pre svega onu najbolniju – rasizam. – Nadam se da neće biti rasizma… »
Prošli put stativa, sada se Nada golu – Kejn: Nadam se da ću biti uspešniji u meču sa Zvezdom nego protiv Partizana!

Prošli put stativa, sada se Nada golu – Kejn: Nadam se da ću biti uspešniji u meču sa Zvezdom nego protiv Partizana!

Hot sport 05.11.2019
Fudbaleri Totenhema doputovali su u Beograd gde će uskoro obaviti trening pred sutrašnji meč. Pre toga održana je pres konferencija. Iako je najavljeno da će meč propustiti zbog povrede, medicinska ekipa Totenhema nakon većerašnjeg treninga… »
Totenhem je stigao u Beograd: ‘Pevci’ treniraju na stadionu ‘Rajko Mitić’ (video)

Totenhem je stigao u Beograd: ‘Pevci’ treniraju na stadionu ‘Rajko Mitić’ (video)

Hot sport 05.11.2019
Fudbaleri Crvene zvezde sutra će odigrati utakmicu 4. kola Lige šampiona protiv Totenhema na stadionu ‘Rajko Mitić’. ‘Pevci’ su stigli u Beograd, a nakon konferencije za medije tim iz Londona ‘osetio’ je atmosferu na stadionu u Ljutice… »
Maurisio Poketino: Veoma poštujemo Crvenu zvezdu, čuo sam dosta o atmomsferi na ovom stadionu!

Maurisio Poketino: Veoma poštujemo Crvenu zvezdu, čuo sam dosta o atmomsferi na ovom stadionu!

Hot sport 05.11.2019
Uvertiru pred veliki meč protiv Totenhema na stadionu ‘Rajko Mitić’ napravili su fudbaleri Totenhema. Pred trening na stadionu u Ljutice Bogdana održana je pres konferencija gostiju iz Londona, a na njoj je Maurisio Poketino izneo svoja očekivanja… »
Poketino: Videli smo kako je Liverpul prošao u Beogradu, Kejn: Nadam se da ću biti bolji nego protiv Partizana (video/foto)

Poketino: Videli smo kako je Liverpul prošao u Beogradu, Kejn: Nadam se da ću biti bolji nego protiv Partizana (video/foto)

Večernje novosti 05.11.2019
Nadam se da ćemo pobediti. Pričao sam sa nekoliko igrača Liverpula koji su mi rekli da će biti neprijateljska atmosfera – kaže napadač Totenhema. Fudbaleri Totenhema su doputovali u Beograd na meč 4. kola Lige šampiona protiv Crvene zvezde. Iako… »
Kejn sve bliže startnoj postavi: Slušao sam o atmosferi, ali želimo pobedu protiv Zvezde

Kejn sve bliže startnoj postavi: Slušao sam o atmosferi, ali želimo pobedu protiv Zvezde

Mozzart sport 05.11.2019
„Kod rezultata 1:0 u prvoj utakmici bilo je trenutaka kada su oni mogli da stignu do izjednačenja, zato moramo da budemo koncentrisani“, poručuje golgeter Pevaca. Hari Kejn je propustio prvenstveni meč sa Evertonom, ali se oporavio i sve je bliži… »
Menadžer totenhema oprezan: Poketino: Da ne prođemo kao Liverpul!

Menadžer totenhema oprezan: Poketino: Da ne prođemo kao Liverpul!

Sportal blic 05.11.2019
, menadžer , priznao je da poraz Liverpula od upozorenje za njegov tim i apostrofirao veliku podršku sa tribina koju imaju Izabranici . Na konferenciji za novinare održanoj na stadionu , Poketino je rekao: - Za svaki tim je bolje kada igra na svom… »
Kejn pred novinarima u Beogradu - Seća se i Partizana, hoće li igrati na ''Marakani''?

Kejn pred novinarima u Beogradu - Seća se i Partizana, hoće li igrati na ''Marakani''?

Sportske.net 05.11.2019
Informacije iz prve ruke... Najbolji strelac Totenhema doputovao je sa ostatkom ekipe u Beograd, gde bi sutra trebalo da nastupi protiv Crvene zvezde u četvrtom kolu Lige šampiona. Proteklog vikenda je imao zdravstvenih problema, pa je bilo neizvesno da… »
Hari Kejn na "Marakani": Protiv Partizana stativa, protiv Zvezde gol!

Hari Kejn na "Marakani": Protiv Partizana stativa, protiv Zvezde gol!

Mondo 05.11.2019
Pred meč protiv Zvezde, lider Totenhema pamti i svoj prvi meč u Beogradu. Sada očekuje da bude precizniji. Pred meč protiv Zvezde, lider Totenhema pamti i svoj prvi meč u Beogradu. Sada očekuje da bude precizniji. Bilo je sumnje da li će doći u… »

Vesti dana »