Povezane vesti

Milošević odbrusio ostrvskim medijima: Ne znam zašto bih pričao o rasizmu, jer ga nemamo u našoj zemlji

Milošević odbrusio ostrvskim medijima: Ne znam zašto bih pričao o rasizmu, jer ga nemamo u našoj zemlji

Sportski žurnal 06.11.2019
Partizan će sutra gostovati Junajtedu u Četvrtom kolu Lige Evrope. Trener fudbalera Partizana Savo Milošević ocenio je večeras da je njegova ekipa u dobroj formi i da stoga očekuje kvalitetnu utakmicu i „pozitivan rezultat” protiv Mančester… »
Milošević: Mi nismo rasisti

Milošević: Mi nismo rasisti

N1 Info 06.11.2019
Trener Partizana Savo Milošević ponovo je na konferenciji za medije pred utakmicu sa Mančester Junajtedom odgovarao na pitanja engleskih novinara o rasizmu, a imao je i spreman odgovor. Duel dva tima u Humskoj pre dve nedelje završen je trijumfom… »
Milošević obrazovao Engleze na Old Trafordu: Čitajte pažljivije, nema rasizma u Srbiji!

Milošević obrazovao Engleze na Old Trafordu: Čitajte pažljivije, nema rasizma u Srbiji!

Mozzart sport 06.11.2019
Lokalni novinari se okomili na trenera Partizana, odgovori - šmekerski. Verovao je Savo Milošević da je doveo Partizan na teritoriju gde će se pričati samo o sportu, ali je pred utakmicu sa Mančester junajtedom shvatio istinitos tvrdnje Alberta… »
Ovako je Savo odgovorio Englezu koji je želeo samo jedno - priču o rasizmu!

Ovako je Savo odgovorio Englezu koji je želeo samo jedno - priču o rasizmu!

Mondo 06.11.2019
Jedan od engleskih novinara došao je večeras na "Old traford" sa namerom da razgovara o "problemu sa rasizmom u Srbiji". Jedan od engleskih novinara došao je večeras na "Old traford" sa namerom da razgovara o "problemu sa rasizmom u Srbiji". "Ne znam… »

Vesti dana »