Povezane vesti

Novak juče stigao u Madrid, danas saopštio sjajne vesti!

Novak juče stigao u Madrid, danas saopštio sjajne vesti!

Sportske.net 18.11.2019
Srbija spremna za početak Dejvis Kupa. Najbolji srpski teniser Novak Đoković saopštio je da je u stanju da pomogne svojoj reprezentaciji na finalnom turniru Dejvis Kupa. On je u nedelju doputovao u Madrid gde se priključio ostatku reprezentacije… »
Đoković: Spreman sam, nadam se da ćemo ostati do kraja

Đoković: Spreman sam, nadam se da ćemo ostati do kraja

N1 Info 18.11.2019
Srpski teniser Novak Đoković otkrio je da ne oseća nikakve bolove, te da je sasvim spreman za početak finalnog turnira Dejvis Kupa. Đoković je u nedelju doputovao u Madrid, gde se priključio ostatku srpske reprezentacije. Posle odrađenog treninga… »
Đoković u Madridu obradovao navijače: Nema nelagodnosti

Đoković u Madridu obradovao navijače: Nema nelagodnosti

Večernje novosti 18.11.2019
Mečevi se igraju na tri mesta i mnogo toga će se dešavati istovremeno. Ekipe će biti pod velikim pritiskom, kaže najbolji srpski teniser. Novak Đoković je nedavno stigao u Mardid i u nedelju odradio prvi trening u centru “Kaha mahika”. Najbolji… »
Srbija je Ovo jedva čekala da čuje! Kakvo olakšanje: Novak Đoković saopštio sjajne vesti u Madridu!

Srbija je Ovo jedva čekala da čuje! Kakvo olakšanje: Novak Đoković saopštio sjajne vesti u Madridu!

Sportal blic 18.11.2019
Najbolji srpski teniser izjavio je da je spreman za mečeve koji njega i drugove očekuju u . Novak je tokom u centru “Kaha mahika”. - Nisam primetio bilo kakvu nelagodnost sa laktom tokom treninga. Sve je u najboljem redu i spreman sam da igram svoj… »
Đoković u Madridu govorio o stanju lakta i ambicijama na Dejvis kupu

Đoković u Madridu govorio o stanju lakta i ambicijama na Dejvis kupu

Vesti online 18.11.2019
Osvajač 16 grend slem titula Novak Đoković se pridružio Dejvis kup reprezentaciji Srbije u Madridu i naš tim je kompletan i spreman za nove izazove. Srpski as je rekao da je ovo takmičenje za njega uvek bio važno, a dotakao se i povrede lakta. –… »

Vesti dana »