Povezane vesti

Voždovac u nadoknadi, preokret Čukaričkog (REZULTATI) (VIDEO)

Voždovac u nadoknadi, preokret Čukaričkog (REZULTATI) (VIDEO)

Vesti online 04.12.2019
Devetnaesto kolo Superlige Srbije Mladost – Zvezda 0:1 (Ben u 64) Voždovac – Radnički 1:0 (Dević u 90+1 – Haskić u 63. nije iskoristio penal) Čukarički – TSC 2:1 (Šapić u 82, Vidosalvljević u 89 – Tumbasević u 34) Inđija – Rad 1:0… »
Rezervisti Napretka Đorić i Eskić u 95. minutu šokirali Partizan za pobedu u Humskoj

Rezervisti Napretka Đorić i Eskić u 95. minutu šokirali Partizan za pobedu u Humskoj

Sportski žurnal 04.12.2019
Partizan posle 34. minuta vodio 2:0 golovima Sume, od toga je prvi postignut iz ofsajda. Partizan – Napredak 2:3 (2:1) Beograd - Stadion: Partizana. Gledalaca: 1.500. Sudija: Novica Anđelovski. Pomoćnici: Dejan Potočan i Goran Beljin. Žuti kartoni… »
Partizan prokockao pobedu: Napredak od 0:2 do trijumfa u Humskoj

Partizan prokockao pobedu: Napredak od 0:2 do trijumfa u Humskoj

Večernje novosti 04.12.2019
Crno-beli na stadionu u “Humskoj” izgubili od Kruševljana koji su na Topčidersko brdo stigli sa novim trenerom. POKAZAO je Partizan i dokazao pre sedam dana u Hagu da je u fudbalu uvek i sve moguće, a repriza za "domaću upotrebu" stigla je u… »
Savo Milošević: Neko će morati da ide, ja neću čekati da me teraju!

Savo Milošević: Neko će morati da ide, ja neću čekati da me teraju!

Hot sport 04.12.2019
Partizan je u Humskoj poražen od Napretka 3:2, a trener crno-belih Savo Milošević bio je razočaran posle utakmice. Šef stručnog štaba ‘parnog valjka’ je istakao da je sada njegov status i status njegovih igrača pod znakom pitanja. Nije mu… »
Veliki preokret Brđana protiv TSC-a, Dević šokirao Nišlije u 94. minutu (video)

Veliki preokret Brđana protiv TSC-a, Dević šokirao Nišlije u 94. minutu (video)

Sportski žurnal 04.12.2019
Posle pobede u Kruševcu fudbaleri Inđije savladali i Rad, minimalac Vojvodine. Čukarički – TSC 2:1 (0:1) Strelci: 0:1 – Tumbasević u 34, 1:1 – Šapić u 82, 2:1 – Vidosavljević u 88. minutu. Beograd - Stadion na Banovom brdu. Gledalaca: 400… »
Posle najveće pobede u karijeri: Trener Napretka van sebe od sreće, a evo kome je posvetio ovaj trijumf

Posle najveće pobede u karijeri: Trener Napretka van sebe od sreće, a evo kome je posvetio ovaj trijumf

Sportal blic 04.12.2019
Fudbaleri Napretka iz Kruševca šokirali su Partizan u Humskoj i posle velikog preokreta savladali crno-bele sa , a trener gostiju Ivan Stefanović bio je van sebe od sreće nakon trijumfa. - Ovo je velika pobeda za Napredak, posle ne znam koliko mečeva… »
Biće novih nemirnih talasa: Partizan poveo golom Sume iz ofsajda!? (video)

Biće novih nemirnih talasa: Partizan poveo golom Sume iz ofsajda!? (video)

Hot sport 04.12.2019
Fudbaleri Partizana brzo su stigli do prednosti protiv Napretka iz Kruševca, u 13. minutu već je bilo 1:0. Zima je oterala navijače Partizana sa tribina, ali nije usporila fudbalere crno-belih. Igrao se 13. minut utakmie protiv Napretka u Humskoja kada… »
Sjajni Kruševljani, šok za šokom za Miloševićev Partizan! Mislili ste da su izvukli pouke u Hagu?

Sjajni Kruševljani, šok za šokom za Miloševićev Partizan! Mislili ste da su izvukli pouke u Hagu?

Sportske.net 04.12.2019
To je, jednostavno, Partizan ove sezone... Još jedan Partizanov šokantan poraz! Mnogi su verovali da greške koje su crno-beli pokazali u Hagu protiv AZ Alkmara u petom kolu Lige Evrope više nećeponavljati i da su fudbaleri Partizana ''izvukli… »
Haški demoni i šou Napretka u Humskoj: Kruševljani od 0:2 do pobede posle majstorije u 95. minutu, Partizan na -11! (video)

Haški demoni i šou Napretka u Humskoj: Kruševljani od 0:2 do pobede posle majstorije u 95. minutu, Partizan na -11! (video)

Mozzart sport 04.12.2019
Crno-beli poraženi u 19. kolu Superlige. To je Partizan! Sposoban da oduševi, priredi zabavu navijačima, stekne prednost, ali ume kao retko koji klub na planeti da sve što je izgradio sruši. Kao Neron što je spalio Rim, tako su i crno-beli… »
Milošević bez uvijanja: Moj i status mnogih igrača pod velikim znakom pitanja

Milošević bez uvijanja: Moj i status mnogih igrača pod velikim znakom pitanja

Mozzart sport 04.12.2019
Šef stručnog štaba Parnog valjka svestan da nešto pod hitno mora da se promeni. Pretrpeo je Partizan udarac kakav se ne pamti u Humskoj 1. Napredak je uspeo da okrene utakmicu u kojoj je Parni valjak imao dva gola razlike i pre poslednjeg sudijskog… »
Stefanović: Pobedu posvećujem nedavno preminulom ocu, velikom navijaču Napretka

Stefanović: Pobedu posvećujem nedavno preminulom ocu, velikom navijaču Napretka

Sportski žurnal 04.12.2019
Napredak je golom Eskića u 95. minutu savladao (3:2) Partizan u Beogradu. Trenutni trener Napretka Ivan Stefanović, ophrvan emocijama, jedva je nalazio reči posle slavlja u Humskoj: - Velika pobeda za Napredak. Posle ne znam tačno koliko godina… »
Emotivni Milošević najavio rezove: Neko će morati da ode, neću čekati da me oteraju

Emotivni Milošević najavio rezove: Neko će morati da ode, neću čekati da me oteraju

Večernje novosti 04.12.2019
Imamo još par utakmica, posle kojih ćemo da vidimo status puno igrača, ali i moj je pod velikim znakom pitanja – rekao je trener Partizana. Imao je Partizan protiv Napretka sve, na kraju je ostao bez ičega. Vodili su crno-beli na stadionu u Humskoj… »
Ludnica u humskoj! Partizan vodio 2:0, pa u 95. minutu izgubio sa 3:2 od Napretka

Ludnica u humskoj! Partizan vodio 2:0, pa u 95. minutu izgubio sa 3:2 od Napretka

Sportal blic 04.12.2019
Fudbaleri Partizana šokantno su izgubili na svom terenu od Napretka iz Kruševca sa 2:3 (2:1) u okviru 19. kola Superlige Srbije. Izabranici Save Miloševića ispustili su praktično dobijen meč protiv Kruševljana, pošto su već posle 34. minuta igre… »
Šokantan poraz Partizana: Opet ispustili 2:0, Napredak do pobede u 95!

Šokantan poraz Partizana: Opet ispustili 2:0, Napredak do pobede u 95!

Mondo 04.12.2019
Potpuno neverovatna završnica utakmice u Humskoj, gde je Partizan do 83. minuta imao 2:1, ali su uprkos tome upisali poraz. Potpuno neverovatna završnica utakmice u Humskoj, gde je Partizan do 83. minuta imao 2:1, ali su uprkos tome upisali poraz. Kada… »
Rastanak?! Savo posle poraza: Neću čekati da me teraju

Rastanak?! Savo posle poraza: Neću čekati da me teraju

Mondo 04.12.2019
Razumljivo je bio utučen trener Partizana posle poraza od Napretka, rekao je da su i njegov i status nekih igrača dovedeni u pitanje... Razumljivo je bio utučen trener Partizana posle poraza od Napretka, rekao je da su i njegov i status nekih igrača… »
Neko će morati da ide, a ja neću čekati da me teraju: Savo o svom i statusu igrača posle poraza!

Neko će morati da ide, a ja neću čekati da me teraju: Savo o svom i statusu igrača posle poraza!

Telegraf 04.12.2019
Otvorio je dušu Milošević. Trener fudbalera Partizana, Savo Milošević, bio je razočaran posle poraza od Napretka. Partizan je ispustio 2:0, ali ovaj put nije se završilo na remiju kao u Holandiji protiv AZ Alkmara. Napredak je otišao korak dalje i… »
Superliga Srbije: ‘Derbi začelja’ pripao Inđiji, Radu presudio bivši fudbaler!

Superliga Srbije: ‘Derbi začelja’ pripao Inđiji, Radu presudio bivši fudbaler!

Hot sport 04.12.2019
Fudbaleri Inđije u uvodnom meču 19. kola dočekali Rad. U 19. kolu Linglong Tire Superlige Inđija je na svom terenu savladala ekipu Rada sa 1:0. Gol odluke postigao je Brana Ilić u 13. minutu utakmice. Meč je protekao u apsolutnoj dominaciji… »
Poluvreme - Podigla se velika prašina zbog Suminog vodećeg gola! Onda je dao još jedan, ali...

Poluvreme - Podigla se velika prašina zbog Suminog vodećeg gola! Onda je dao još jedan, ali...

Sportske.net 04.12.2019
Opet će biti priče o suđenju... Partizan vodi protiv Napretka sa 2:1 u 19. kolu Linglong Superlige Srbije, ali na društvenim mrežama uveliko već traje polemika oko vodećeg pogotka koji je Sejduba Suma postigao u 13. minutu meča. Bila je to vrlo… »
Savo svim snagama na Kruševljane! (SASTAVI)

Savo svim snagama na Kruševljane! (SASTAVI)

Sportske.net 04.12.2019
Partizan dočekuje Napredak. U okviru 19. kola Linglong Superlige Srbije, fudbaleri Partizana će na domaćem terenu dočekati Napredak. Domaćin je favorit u meču protiv rivala koji je u prošlosti umeo da zada velike muke izabranicima Sava… »
Rad pao u Inđiji

Rad pao u Inđiji

Večernje novosti 04.12.2019
Inđija je savladala “građevinare” 1:0 i tako upisala drugi vezani trijumf, odnosno treći uzastopni meč bez poraza u Superligi. Fudbaleri Inđije pobedili su danas Rad sa 1:0, u 19. kolu Super lige Srbije. Strelac u Inđiji bio je Brana Ilić u 13… »
Renesansa Inđije za pet dana, Brana Ilić u seriji

Renesansa Inđije za pet dana, Brana Ilić u seriji

Mozzart sport 04.12.2019
Tim Aleksandra Janjića bolji od Rada – 1:0. Tri i po meseca nikog nisu mogli da pobede, a onda dva trijumfa u samo pet dana. Posle slavlja u Kruševcu nad Napretkom, fudbaleri Inđije pokazali su znake života i pred svojim navijačima, pošto su u… »
Rad opet poražen, Inđija preporođena!

Rad opet poražen, Inđija preporođena!

Sportske.net 04.12.2019
Brana Ilić u seriji. Inđija je vezala dve pobede i najavila da bi mogla da ostane u Super ligi Srbije. Oni su danas savladali ekipu Rada sa 1:0 (1:0) u duelu koji je bio jedan od onih direktnih u borbi za opstanak. Jedini gol na ovom meču postigao je… »
Kruševljani u Humskoj

Kruševljani u Humskoj

Politika 04.12.2019
„Crno-beli” dočekuju danas Napredak (17 časova), koji ih je prvi u ovoj sezoni neprijatno iznenadio. Partizan se danas u 17 časova na svom stadionu sastaje s Napretkom. Kruševljani ne blistaju u ovoj sezoni, ali su upravo oni prvi neprijatno… »
Prvak u Lučanima

Prvak u Lučanima

Politika 04.12.2019
Mladost dočekuje Crvenu zvezdu od 15 č. Crvena zvezda je favorit u današnjem (15 č) susretu 19. kola fudbalske Superlige protiv Mladosti u Lučanima, utoliko pre što je rival u proteklih pet rundi gubio samo na svom terenu, a u gostima osvojio sedam… »

Vesti dana »