Povezane vesti

Stefanović o slučaju Jovanjica i Sentinom sinu: "Spreman sam i ja da idem na poligraf zbog toga"

Stefanović o slučaju Jovanjica i Sentinom sinu: "Spreman sam i ja da idem na poligraf zbog toga"

Telegraf 11.01.2020
Neko na bazi izmišljotine pokušava da plasira tu priču sve vreme, da nas uvuče u taj slučaj - naglasio je ministar Stefanović. Posle priča koje su poslednjih dana kružile, da je Slobodan Milenković načelnik Četvrtog odeljenja Policijske uprave… »
Otkud načelnik na poligrafu - ministar kaže da nema pritiska u slučaju Jovanjica

Otkud načelnik na poligrafu - ministar kaže da nema pritiska u slučaju Jovanjica

N1 Info 11.01.2020
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović rekao je da niko nije vršio bilo kakav pritisak na načelnika Četvrtog odeljenja Uprave kriminalističke policije za grad Beograd Slobodana Milenkovića u slučaju "Jovanjica" i da je on dozvolio da se… »
Stefanović negirao sukob sa Vučićem: Da samo zatraži od mene ostavku, imao bi je odmah

Stefanović negirao sukob sa Vučićem: Da samo zatraži od mene ostavku, imao bi je odmah

Pravda 11.01.2020
Ministar policije Nebojša Stefanović negirao je bilo kakav sukob između njega i predsednika Srbije Aleksandra Vučića, umešanost porodice predsednika u slučaj Jovanjica, a govorio je i o, kako kaže, lažima plasiranim u vezi sa farmom koka nosilja… »
Stefanović negirao sukob sa Vučićem

Stefanović negirao sukob sa Vučićem

Dnevnik 11.01.2020
BEOGRAD: Ministar policije Nebojša Stefanović negirao je danas bilo kakav sukob između njega i predsednika Srbije Aleksandra Vučića, umešanost porodice predsednika u slučaj Jovanjica, a govorio je i o, kako kaže, lažima plasiranim u vezi sa… »

Vesti dana »