Povezane vesti

Izrešetani pred decom u Atini: Ubijeni Škaljarci koristili lažne pasoše, u Grčkoj se vešto krili

Izrešetani pred decom u Atini: Ubijeni Škaljarci koristili lažne pasoše, u Grčkoj se vešto krili

Telegraf 20.01.2020
Ubijeni Stamatović i Dedović imali lažna dokumenta. Grčka policija i dalje traga za četvoro osumnjičenih koji su u nedelju popodne izrešetali dvojicu visokopozicioniranih članova škaljarskog klana u restoranu u Atini. Igor Dedović i Stevan… »
Progovorila supruga ubijenog škaljarca u Atini: Znala sam da mi je muž begunac, ali ne i zašto

Progovorila supruga ubijenog škaljarca u Atini: Znala sam da mi je muž begunac, ali ne i zašto

Telegraf 20.01.2020
Četvorica maskiranih napadača izrešetali su Stamatovića i Dedovića pred porodicom. Atina je u šoku nakon ubistva dvojice visokopozicioniranih članova škaljarskog kriminalnog klana Stevana Stamatovića (43) i Igora Dedovića (43). U trenutku… »
Ubice dobro znale navike Dedovića i Stamatovića, ciljale im u glavu i grudi?

Ubice dobro znale navike Dedovića i Stamatovića, ciljale im u glavu i grudi?

Telegraf 20.01.2020
Počinioci su noseći marame i kapuljače, ušli u restoran u nedelju nešto iza 18.30 časova. Prišli su stolu za kojim su sedeli Stamatović i Dedović sa svojim ženama i decom. Plaćeno ubistvo, šverc cigareta, goriva ili droge, neki su od motiva… »

Vesti dana »