Povezane vesti

U haustoru zgrade pronađena napuštena beba: Dete pronašla čistačica

U haustoru zgrade pronađena napuštena beba: Dete pronašla čistačica

Telegraf 24.01.2020
Bebu je pronašla čistačica koja održava jedan lokal u blizini Sajmišta u Derventi. U haustoru jedne zgrade na Sajmištu u Derventi jutros je pronađena napuštena beba. U Policijskoj upravi Doboj su potvrdili ovaj slučaj i rekli da je beba živa i… »
Tuga: Majka koja je ostavila bebu u Derventi ima još jedno dete od tri godine

Tuga: Majka koja je ostavila bebu u Derventi ima još jedno dete od tri godine

Telegraf 24.01.2020
Bebu ostavljenu u haustoru jedne zgrade u Derventi pronašla je Mirjana Jevtić, čistačica obližnjeg kafića. Čistačica jednog kafića pronašla je jutros u haustoru zgrade u Derventi dečaka starog samo mesec dana, a policija je nedugo zatim… »
Pronađena napuštena jednomesečna beba: Čistačica našla dečaka na stepeništu zgrade

Pronađena napuštena jednomesečna beba: Čistačica našla dečaka na stepeništu zgrade

Večernje novosti 24.01.2020
U haustoru jedne zgrade na Sajmištu u Derventi u petak ujutro je pronađena napuštena beba. U haustoru jedne zgrade na Sajmištu u Derventi u petak ujutro je pronađena napuštena beba, saznaju "Nezavisne". Brzom reakcijom policije, pronađena je i… »
"Ništa nije slutilo da će to uraditi": Žena koja je ostavila bebu je samohrana majka

"Ništa nije slutilo da će to uraditi": Žena koja je ostavila bebu je samohrana majka

Blic 24.01.2020
Žena koja je ostavila bebu jutros nije bila pod posebnim nadzorom Centra za socijalni rad u Derventi, jer u dosadašanjem njenom ponašanju ništa nije ukazivalo da bi mogla ostaviti bebu. Rekla je ovo za Srpskainfo direktorica Centra za socijalni rad… »
"Plašila sam se da je uzmem": Žena koja je našla bebu ispričala jezivo iskustvo, policija identifikovala majku

"Plašila sam se da je uzmem": Žena koja je našla bebu ispričala jezivo iskustvo, policija identifikovala majku

Blic 24.01.2020
Mirjana Jevtić, čistačica kafića iz Dervente u blizini kojeg je jutros pronađena napuštena beba, rekla je da je beba pronađena oko 5.20. – Kada sam došla na posao u prolazu zgrade koji se nalazi u blizini kafića ugledala sam korpu za bebe sa… »
U Derventi pronađena napuštena beba: Čistačica našla dete u haustoru jedne zgrade!

U Derventi pronađena napuštena beba: Čistačica našla dete u haustoru jedne zgrade!

Kurir 24.01.2020
U haustoru jedne zgrade na Sajmištu u Derventi jutros je pronađena napuštena beba. U Policijskoj upravi Doboj su potvrdili ovaj slučaj i rekli da je beba živa i zdrava i da je zadržana u bolnici. Građani Dervente su jutros šokirani ovom… »
Šok u Derventi: U haustoru zgrade pronađena napuštena beba

Šok u Derventi: U haustoru zgrade pronađena napuštena beba

Blic 24.01.2020
U haustoru jedne zgrade na Sajmištu u Derventi jutros je pronađena napuštena beba, saznaje Srpskainfo. U Policijskoj upravi Doboj su nam potvrdili ovaj slučaj i rekli da je beba živa i zdrava i da je zadržana u bolnici. Građani Dervente su jutros… »

Vesti dana »