Povezane vesti

''Delfinima'' neobično, ali pripreme za Tokio su već počele!

''Delfinima'' neobično, ali pripreme za Tokio su već počele!

Sportske.net 24.01.2020
Vaterpolo reprezentativac Srbije Andrija Prlainović rekao je danas da njegova ekipa na Evropskom prvenstvu u Budimpešti može da vidi koje stvari treba da popravi uoči Olimpijskih igara u Tokiju. Srbija je danas pobedila Grčku sa 12:9, pa će u… »
Savić: Nismo navikli, ovo je kao bračna kriza

Savić: Nismo navikli, ovo je kao bračna kriza

Dnevnik 24.01.2020
BUDIMPEŠTA: Selektor vaterpolo reprezentacije Srbije Dejan Savić izjavio je da je pobeda protiv Grčke bitna zbog mentalnog aspekta jer je ekipa posle sedam godina igrala utakmicu za plasman, a ne za medalju. "Ovaj tim nije navikao na takve utakmice. To… »
Dedović: Najveći motiv je da se igra za Srbiju

Dedović: Najveći motiv je da se igra za Srbiju

Dnevnik 24.01.2020
BUDIMPEŠTA: Mladi srpski vaterpolista Nikola Dedović izjavio je da je pobeda protiv Grčke bitna i da ekipa nastavlja dalje jer želi pobedom da završi turnir. "Najbitnije je da smo pobedili. Idemo dalje, mislim da je jako bitno da završimo turnir sa… »
"Duško je totalno urušio: Zdravlje!" Mitrović otkrio da je Pijetlović igrao protiv Španaca sa visokom temperaturom, i ne…

"Duško je totalno urušio: Zdravlje!" Mitrović otkrio da je Pijetlović igrao protiv Španaca sa visokom temperaturom, i ne…

Sportal blic 24.01.2020
Vaterpolisti Srbije savladali su Grčku sa 12:9, a nakon meča je Stefan Mitrović bio neuporedivo bolje raspoložen nego pre dva dana. Najpre je otkrio ono o čemu nije bilo reči do sada, a to je da čak četiri igrača vaterpolo reprezentacije čije je… »
„Bračna kriza” vaterpolista! Dejan Savić nasmejao Srbiju do suza i otkrio šta su „delfini” krili!

„Bračna kriza” vaterpolista! Dejan Savić nasmejao Srbiju do suza i otkrio šta su „delfini” krili!

Sportal blic 24.01.2020
Dejan Savić je bio izuzetno dobro raspoložen nakon trijumfa Srbije nad Grčkom sa 12:9 i pokazao da kada je on u pitanju ne postoje obične i klišerirane izjave. - Drago mi je da ste postali stručnjaci za vaterpolo, da sve vidite. (smeh) Zaista, ono… »
Savić nasmejao novinare: Ovo je kao bračna kriza - svakih sedam godina

Savić nasmejao novinare: Ovo je kao bračna kriza - svakih sedam godina

Mondo 24.01.2020
"Drago mi je da ste postali stručnjaci za vaterpolo i da sve vidite!", bila je prva poruka Dejana Savića posle pobede nad Grcima u prvoj utakmici razigravanja za plasman od petog do osmog mesta. "Drago mi je da ste postali stručnjaci za vaterpolo i da… »
Ovo je drugi put za 15 godina da sam ispao pre polufinala: Prlainović EP opisao kao usputnu stanicu

Ovo je drugi put za 15 godina da sam ispao pre polufinala: Prlainović EP opisao kao usputnu stanicu

Telegraf 24.01.2020
Hteli smo bar za peto da se borimo, kaže iskusni Prlainović. Vaterpolista Srbije Andrija Prlainović kaže da je pobeda nad Grčkom u meču doigravanja za plasman od petog do osmog mesta na Evropskom prvenstvu u Budimpešti, vratila njegov tim u ritam… »
Filipović o onom golu: Kad vam je žena odbojkašica…

Filipović o onom golu: Kad vam je žena odbojkašica…

Mondo 24.01.2020
"Ovo je tek drugi put da smo ispali u četvrtfinalu i nadam se nikad više", rekao je mnogo bolje raspoloženi kapiten reprezentacije Srbije. "Ovo je tek drugi put da smo ispali u četvrtfinalu i nadam se nikad više", rekao je mnogo bolje raspoloženi… »

Vesti dana »