Povezane vesti

Vasić posle prelaska u SNS: Velika čast i za mene i za Pirot

Vasić posle prelaska u SNS: Velika čast i za mene i za Pirot

Južne vesti 26.02.2020
Iako najpre nije želeo ni da potvrdi, ni demantuje informaciju da je postao član Srpske napredne stranke, dva dana nakon što je to obelodanio predsednik Srbije i prvi čovek naprednjaka Aleksandar Vučić, sada potvrđuje i gradonačelnik Pirota Vladan… »
Vladan Vasić: Poziv Aleksandra Vučića je velika čast za grad Pirot i mene

Vladan Vasić: Poziv Aleksandra Vučića je velika čast za grad Pirot i mene

Plus online 26.02.2020
Vest da je gradonačelnik Pirota i lider Koalicije za Pirot, Vladan Vasić, ovih dana izabran za člana Predsedništva Srpske napredne stranke odjeknula je Pirotom. Tim povodom danas se Vladan Vasić obratio pirotskoj javnosti putem medija i obrazložio… »
Vasić povodom članstva u Predsedništvu SNS: Odluka koju smo doneli je u ovom trenutku najbolja za Grad Pirot

Vasić povodom članstva u Predsedništvu SNS: Odluka koju smo doneli je u ovom trenutku najbolja za Grad Pirot

Pirotske vesti 26.02.2020
Gradonačelnik Pirota mr Vladan Vasić na svom obraćanju novinarima a povodom odluke da prihvati poziv predsednika države i najjače stranke SNS Aleksandra Vučića i postane član Predsedništva ove stranke ali i nosilac izborne liste na lokalnim… »
Gradonačelnik Pirota prešao u SNS

Gradonačelnik Pirota prešao u SNS

Jugmedia 26.02.2020
Gradonačelnik Pirota Vladan Vasić izabran je za člana Predsedništva Srpske napredne stranke, a njega je na sednici Glavnog odbora stranke za ovu funkciju u ponedeljak predložio lider stranke Aleksandar Vučić. Tim povodom danas je dosadašnji lider… »

Vesti dana »