Povezane vesti

Đorđe David jedva dolazi do daha! Prvi put u životu sam u bolnici, a ovaj kašalj je stravičan! (video)

Đorđe David jedva dolazi do daha! Prvi put u životu sam u bolnici, a ovaj kašalj je stravičan! (video)

Kurir 26.03.2020
Đorđe David danas je obavestio javost putem društvene mreže Instagram da su rezultati testiranja pokazali da je oboleo od korone. "Nažalost... potvrđeno mi je upravo da imam COVID-19! Ne kapiram... Očajan sam. Virus će da prođe, ali... Bolnica… »
"To izgleda: Ovako... Vrtim film - kako i šta?" Đorđe David se uključio u Dnevnik nakon saznanja da je zaražen korona…

"To izgleda: Ovako... Vrtim film - kako i šta?" Đorđe David se uključio u Dnevnik nakon saznanja da je zaražen korona…

Blic 26.03.2020
Muzičar Đorđe David danas je potvrdio da ima korona virus, a iz bolnice se uključio u "Dnevnik" televizije "Prva", u kojem je izneo više detalja. - I to izgleda ovako... Upala pluća, stravično kašljanje, temepratura tu i tamo. Šta da vam kažem… »
Đorđe David pozitivan na koronavirus

Đorđe David pozitivan na koronavirus

Vesti online 26.03.2020
Muzičar Đorđe David saopštio je da mu je potvrđeno da je pozitivan na koronavirus. On je objavio tu informaciju na Instagramu i požalio se da se u bolnici oseća kao u zatvoru, „Nažalost, potvrđeno mi je upravo da imam Covid-19! Ne kapiram…… »
Povrđeno: Đorđe David ima korona virus

Povrđeno: Đorđe David ima korona virus

Mondo 26.03.2020
Pevač se nalazi na pulmologii. Pevač se nalazi na pulmologii Pevač Đorđe David juče je obavestio pratioce na društvenim mrežama da se nalazi u bolnici zbog upale pluća, kao i da je zbog toga testiran na korona virus. Sa Infektivne klinike je… »
Đorđe David pozitivan na koronavirus

Đorđe David pozitivan na koronavirus

N1 Info 26.03.2020
Muzičar Đorđe David saopštio je da mu je potvrđeno da je pozitivan na koronavirus. On je objavio tu informaciju na Instagramu i požalio se da se u bolnici oseća kao u zatvoru. Na žalost... potvrdjeno mi je upravo da imam COVID 19! Ne kapiram… »
Emotivna ispovest Đorđa davida nakon saznanja da je zaražen: Nedostaje mi moja porodica! Evo šta planira da uradi

Emotivna ispovest Đorđa davida nakon saznanja da je zaražen: Nedostaje mi moja porodica! Evo šta planira da uradi

Kurir 26.03.2020
Poznati muzičar Đorđe David saznao je danas da boluje od virusa COVID-19, poznatijeg kao koronavirus, koji je izazvao globalnu pandemiju. Ne krije da je zabrinut za svoju porodicu. Prošlog petka Đorđe se vratio iz Severne Makedonije, neposredno pred… »
Đorđe David ima virus korona

Đorđe David ima virus korona

Sputnik 26.03.2020
Pevač Đorđe David potvrdio je da ima korona virus. On je na svom Instagram profilu obavestio sve pratioce da je pozitivan na test, prenosi „Blic“. „Nažalost, potvrđeno mi je upravo da imam kovid-19. Ne kapiram, očajan sam“, napisao je… »
Đorđe David oboleo od virusa korona: Tačno je, pre sat vremena su mi javili

Đorđe David oboleo od virusa korona: Tačno je, pre sat vremena su mi javili

Večernje novosti 26.03.2020
Primljen sam pre tri dana, zbog visoke temperature i upale pluća, koju "vučem" od decembra, rekao je roker. Poznati roker Đorđe David se nalazi u Klinici za infektivne i tropske bolesti Kliničkog centra Srbije, gde je, kako mediji saznaju… »
Imam korona virus, potvrđeno je: Đorđe David zaražen, a ima samo jednu poruku za sve! Očajan sam (foto)

Imam korona virus, potvrđeno je: Đorđe David zaražen, a ima samo jednu poruku za sve! Očajan sam (foto)

Kurir 26.03.2020
Đorđe David na društvenim mrežama potvrdio je da ima korona virus. Muzičar i član žirija "Zvezda Granda" završio je u bolnici zbog upale pluća, pa se podvrgao testiranju na korona virus. On je sada na Instagramu poslao svima poruku. "Nažalost… »
Potvrđeno: Đorđe David ima korona virus: "Očajan sam"

Potvrđeno: Đorđe David ima korona virus: "Očajan sam"

Blic 26.03.2020
Pevač Đorđe David potvrdio je da ima korona virus. On je na svom Instagram profilu obavestio sve pratioce da je pozitivan na test. - Nažalost, potvrđeno mi je upravo da imam COVID 19. Ne kapiram, očajan sam - napisao je Đorđe David na svom… »
Đorđe David pozitivan na korona virus: Očajan sam... Pakao. Kao da si u zatvoru

Đorđe David pozitivan na korona virus: Očajan sam... Pakao. Kao da si u zatvoru

Telegraf 26.03.2020
Roker već 4 dana leži u bolnici. Đorđe David (55) pozitivan je na COVID-19, korona virus. - Na žalost... potvrđeno mi je upravo da imam COVID-19! Ne kapiram.... Očajan sam. Virus će da prođe. Ali... bolnica! Pakao! Kao da si u zatvoru! U vojsci… »
Popović otkriva kad je žiri zg bio u fizičkom kontaktu s Davidom koji čeka rezultate testa na koronu

Popović otkriva kad je žiri zg bio u fizičkom kontaktu s Davidom koji čeka rezultate testa na koronu

Telegraf 26.03.2020
- Treći dan sam u bolnici. Prvo na infektivnoj. Danas prebačen na pulmologiju u okviru Kliničkog centra - rekao je tokom jučerašnjeg dana Đorđe. Đorđe David i dalje je u bolnici, gde čeka rezultate testa na korona virus, a Saša Popović kaže… »
“Čekam rezultat testa na virus korona, mnogo mi nedostaje ćerka, nervozan sam i razmišljam o svemu”: Đorđe David u…

“Čekam rezultat testa na virus korona, mnogo mi nedostaje ćerka, nervozan sam i razmišljam o svemu”: Đorđe David u…

Večernje novosti 25.03.2020
Roker kaže da ga fasciniraju lekari i kompletno medicinsko osoblje koji u tim uslovima imaju vremena za svakog pacijenta. POPULARNI rok pevač i član žirija "Zvezda Granda" Đorđe David (55) se nalazi u Klinici za infektivne i tropske bolesti… »

Vesti dana »