Povezane vesti

Unuka mi vratili u sanduku posle 2 meseca! Rekao je: Bako, dolazim novim kolima za 2 sata, a našli ga raskomadanog

Unuka mi vratili u sanduku posle 2 meseca! Rekao je: Bako, dolazim novim kolima za 2 sata, a našli ga raskomadanog

Kurir 23.05.2020
Moj unuk Aleksandar tog kobnog 20. marta probudio se, spremio i rekao da ide za Beograd. Zagrlio me i poljubio. Rekao je da ne brinem i da će se vratiti za dva sata. Doneli su mi ga u kovčegu posle dva meseca. Ovim rečima za Kurir počinje ispovest… »
"Niko ne zna šta je s njima radio i čime se bavio": Rođak mučenog, brutalno ubijenog, pa zakopanog Aleksandra kaže da je…

"Niko ne zna šta je s njima radio i čime se bavio": Rođak mučenog, brutalno ubijenog, pa zakopanog Aleksandra kaže da je…

Blic 23.05.2020
Možda se nekome zamerio ili zadužio kod nekog... Ne znamo ništa, majka mu je očajna, kaže rođak Aleksandra Halabrina (26), mladića čiji je nestanak bio prijavljen 20. marta, a čije je telo pronađeno 16. maja zakopano u plitkoj jami u šipražju… »
Ispovest majke ubijenog mladića: Upao je u loše društvo

Ispovest majke ubijenog mladića: Upao je u loše društvo

Nova 23.05.2020
Aleksandar Halabrin, mladić koji je nestao 20. marta u Beogradu najverovatnije je ubijen hicem iz vatrenog oružja, a telo je potom sakriveno u plitko iskopanu raku kod Sopota. Prizor je, kako kaže čobanin Mirko Maksimović koji ga je pronašao, bio… »
"Bio je dobro i pametno dete, ali upao je u loše: Društvo..." Potresna ispovest majke Aleksandra Halabrina kog je čobanin…

"Bio je dobro i pametno dete, ali upao je u loše: Društvo..." Potresna ispovest majke Aleksandra Halabrina kog je čobanin…

Blic 23.05.2020
Sin mi je ubijen i zakopan u šipražju u okolini Sopota. Njegovo telo je pronađeno s rupom od metka na glavi, a ubica i dalje slobodno šeta, priča očajna Mara Halabrin iz Alibunara, čiji je sin Aleksandar Halabrin (26) 16. maja pronađen mrtav, dva… »
Brutalno ubijen: Nestali mladić pronađen go i raskomadan

Brutalno ubijen: Nestali mladić pronađen go i raskomadan

Nova 23.05.2020
Mladić koji je nestao 20. marta u Beogradu najverovatnije je ubijen hicem iz vatrenog oružja, a telo je potom sakriveno u plitko iskopanu raku kod Sopota. Prizor je, kako kaže čobanin koji ga je pronašao, bio jeziv. Mladić je bio raskomadan, nag, a… »
Slučaj nestalog dečka: Majka ne može da veruje da je ubijen

Slučaj nestalog dečka: Majka ne može da veruje da je ubijen

Nova 23.05.2020
Telo Aleksandra Halabrina (26), koji je nestao 20. marta na Banjici, pronađeno je zakopano u selu kod Sopota, sa prostrelnom ranom na glavi. Njegova majka Mara Halabrin potvdila je za medije da je njen sin ubijen, dodavši da se sa njim poslednji put… »
Bio je jedinac, njegova majka neće to moći da podnese, nadala se da je živ: Sahranjen Aleksandar Halabrin (26), čije su…

Bio je jedinac, njegova majka neće to moći da podnese, nadala se da je živ: Sahranjen Aleksandar Halabrin (26), čije su…

Večernje novosti 22.05.2020
Zakopao ga je neko ko poznaje teren, drugi se ovde ne bi snašli, sigurno su ga doneli mrtvog i tu zakopali - pričaju meštani. NA mesnom groblju u selu Janošik, kod Plandišta, danas je sahranjen Aleksandar Halabrin (26), čije je beživotno telo… »
"Video sam ljudsko telo, bilo je bez odeće, a na rukama su falili prsti": Mladić (26) iz Alibunara ubijen hicem iz vatrenog…

"Video sam ljudsko telo, bilo je bez odeće, a na rukama su falili prsti": Mladić (26) iz Alibunara ubijen hicem iz vatrenog…

Blic 22.05.2020
Mladić koji je nestao 20. marta u Beogradu najverovatnije je ubijen hicem iz vatrenog oružja, a telo je potom sakriveno u plitko iskopanu raku kod Sopota Aleksandar Halabrin (26) iz Janošika kod Alibunara, koji je nestao 20. marta na Banjici u… »

Vesti dana »