Povezane vesti

Broj žrtava avionske nesreće u Pakistanu povećan na 97

Broj žrtava avionske nesreće u Pakistanu povećan na 97

Slobodna Evropa 23.05.2020
Najmanje 97 osoba stradalo je u padu aviona koji se u petak srušio u stambenoj oblasti Karačija na jugu Pakistana, saopštile su 23. maja tamošnje vlasti novi bilans žrtava i dodale da su dve osobe preživele nesreću. Avion pakistanske aviokompanije… »
Novi bilans žrtava, najmanje 97 mrtvih u avionskoj nesreći u Pakistanu

Novi bilans žrtava, najmanje 97 mrtvih u avionskoj nesreći u Pakistanu

Novi magazin 23.05.2020
Najmanje 97 osoba stradalo je padu aviona koji se u petak srušio u stambenoj oblasti Karačija na jugu Pakistana, saopštile su danas tamošnje vlasti novi bilans žrtava i dodale da su dve osobe preživele nesreću. Avion pakistanske aviokompanije PIA… »
Preživeli iz pada aviona: Video sam svetlo i krenuo ka njemu

Preživeli iz pada aviona: Video sam svetlo i krenuo ka njemu

Nova 23.05.2020
Avion pakistanske avio-kompanije, koji se srušio na stambeno predgrađe Karačija na putu iz Lahorea, odneo je 97 života. Nekim čudom dva putnika su preživela i osećaju se stabilno. Jedan od njih ispričao je kako se izvukao iz ove tragedije u kojoj… »
Novi bilans: U padu putničkog aviona najmanje 97 mrtvih

Novi bilans: U padu putničkog aviona najmanje 97 mrtvih

Mondo 23.05.2020
U Pakistanu se srušio putnički avion, a broj žrtava se popeo danas na 97. U Pakistanu se srušio putnički avion, a broj žrtava se popeo danas na 97. Avion tipa Er Bas A 320 Pakistanske avio kompanije srušio se juče na stambeno predrgrađe Karačija… »
Samo dvoje preživelih u padu aviona u Pakistanu, 97 ljudi poginulo

Samo dvoje preživelih u padu aviona u Pakistanu, 97 ljudi poginulo

N1 Info 23.05.2020
Pakistanske vlasti objavile su da je poginulo 97 ljudi koji iz aviona koji je pao u Karačiju. Za sada je pronađeno samo dvoje preživelih. "Sada je potvrđeno da je 97 ljudi iz aviona poginulo", rekla je Miran Jusuf, portparolka ministarstva zdravlja… »
Pad putničkog aviona u Pakistanu: 97 poginulih, dvoje preživjelih

Pad putničkog aviona u Pakistanu: 97 poginulih, dvoje preživjelih

Al Jazeera 23.05.2020
Avion je letio iz Lahorea prema Karachiju, te se zabio u stambenu zgradu dok se približavao aerodromu. Pakistanske vlasti objavile su u subotu da je poginulo 97 ljudi iz pakistanskog aviona koji je pao na grad na jugu zemlje Karachi, a zasad je… »
On je preživeo pad aviona: Krenuo sam ka svetlu, video sam samo vatru, a onda sam morao da skočim (video)

On je preživeo pad aviona: Krenuo sam ka svetlu, video sam samo vatru, a onda sam morao da skočim (video)

Kurir 23.05.2020
Najmanje 80 ljudi je poginulo kada se avion pakistanske nacionalne avio-kompanije sa 99 putnika i članova posade srušio u petak na stambenu četvrt u Karačiju. Za sada se zna da su dva putnika preživela, među kojima je i Zafar Masud, predsednik… »
Najmanje 80 poginulih u padu aviona u Karačiju, dve osobe preživele

Najmanje 80 poginulih u padu aviona u Karačiju, dve osobe preživele

Telegraf 23.05.2020
Avion se srušio u petak neposredno pre sletanja. Najmanje 80 osoba je poginulo kada se avion pakistanske nacionalne avio-kompanije sa 99 putnika i članova posade srušio u petak na stambenu četvrt u Karačiju, rekli su lokalni zvaničnici, javlja… »
Najmanje 76 ljudi poginulo u avionskoj nesreći u Karačiju

Najmanje 76 ljudi poginulo u avionskoj nesreći u Karačiju

Nova 23.05.2020
U avionskoj nesreći koja se dogodila u petak popodne kada se avion kompanije Pakistan International Airlines (PIA) srušio u naseljeno mesto pri sletanju na aerodrom u Karačiju, najmanje 76 ljudi je poginulo, prenose mediji u toj zemlji. Piloti Erbasa… »

Vesti dana »