Povezane vesti

Vučić o odluci Podgorice: 'Mi u to blato nećemo ulaziti'

Vučić o odluci Podgorice: 'Mi u to blato nećemo ulaziti'

Slobodna Evropa 27.05.2020
“Nemam nikakvu sumnju da je reč o političkoj odluci u Crnoj Gori”, kazao je Aleksandar Vučić, predsednik Srbije, odgovarajući na novinarsko pitanje o odluci Vlade Crne Gore da od 1. juna građanima nekih zemalja, među kojima nema Srbije, otvori… »
Krunski dokaz manipulacije iz Podgorice: Crnogorci su odlučili da zbog broja zaraženih zabrane ulazak Srbima, ali zašto to…

Krunski dokaz manipulacije iz Podgorice: Crnogorci su odlučili da zbog broja zaraženih zabrane ulazak Srbima, ali zašto to…

Pravda 27.05.2020
Da odluka Crne Gore da od 1. juna potpuno otvori granice sa Hrvatskom, Slovenijom, Austrijom, Nemačkom, Poljskom, Češkom, Mađarskom, Albanijom i Grčkom, ali ne i sa susednom Srbijom, ima i posebnu političku konotaciju, najbolje pokazuje -… »
Vučić o odluci Crne Gore: Mi u to blato nećemo ulaziti

Vučić o odluci Crne Gore: Mi u to blato nećemo ulaziti

RTS 27.05.2020
Predsednik Aleksandar Vučić nema sumnje u to da je odluka Crne Gore da od 1. juna ne otvori granice sa Srbijom politička, ali ističe da Srbija svoju granicu neće zatvarati. "Mi u to blato nećemo ulaziti", rekao je Vučić novinarima. "Bilo mi je… »
Mi u to njihovo blato nećemo da ulazimo! Vučić o odluci Podgorice da zatvori granicu za građane Srbije

Mi u to njihovo blato nećemo da ulazimo! Vučić o odluci Podgorice da zatvori granicu za građane Srbije

Pravda 27.05.2020
Predsednik Srbije prokomentarisao je danas odluku vlasti u Crnoj Gori da zatvori granice za građane Srbije i Republike Srpske, navodno zbog procenta obolelih od koronavirusa u našoj zemlji... - Ja nemam nikakvu sumnju da je reč o političkoj odluci… »
Đukanoviću, uhvaćen si u laži! Zbog broja zaraženih zabranili ulaz Srbima, ali to ne važi za jednu zemlju

Đukanoviću, uhvaćen si u laži! Zbog broja zaraženih zabranili ulaz Srbima, ali to ne važi za jednu zemlju

Srbija danas 27.05.2020
Matematika osporava njihove tvrdnje. Da odluka Crne Gore da od 1. juna potpuno otvori granice sa Hrvatskom, Slovenijom, Austrijom, Nemačkom, Poljskom, Češkom, Mađarskom, Albanijom i Grčkom, ali ne i sa susednom Srbijom, ima i posebnu političku… »
Vučić: Odluka o suspenziji sletanja Montenegro erlajnz najelegantniji i najpristojniji mogući odgovor na političku odluku…

Vučić: Odluka o suspenziji sletanja Montenegro erlajnz najelegantniji i najpristojniji mogući odgovor na političku odluku…

Insajder 27.05.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da nema nikakvu sumnju da je odluka Crne Gore da njene granice od 1. juna ne budu otvorene za građane država u kojima je broj zaraženih koronavirusom manji od 25 na 100.000 stanovnika, među kojima je i… »
Još jedna zemlja otvara granice, ali Srbija nije na spisku

Još jedna zemlja otvara granice, ali Srbija nije na spisku

Vesti online 27.05.2020
S manje od 1.000 ukupnih slučajeva i 17 smrtnih slučajeva usled Covid-19, Kipar je postavio najnoviji plan za otvaranje prema drugim zemljama. Prema Rojtersu, zemlja se priprema da ponovo otvori aerodrome za međunarodne posetioce 9. juna, pošto se… »
Vučić o odluci Podgorice: Mi u to blato nećemo ulaziti

Vučić o odluci Podgorice: Mi u to blato nećemo ulaziti

IndeksOnline 27.05.2020
SMEDEREVSKA PALANKA – Predsednik Aleksandar Vučić nema sumnje u to da je odluka Crne Gore da od 1. juna ne otvori granice sa Srbijom politička, ali ističe da Srbija svoju granicu neće zatvarati. “Mi u to blato nećemo ulaziti”, rekao je Vučić… »
Vučić o odluci Crne Gore: Mi se u tom blatu nećemo valjati

Vučić o odluci Crne Gore: Mi se u tom blatu nećemo valjati

Sputnik 27.05.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je odluka Vlade Crne Gore da ne otvori granicu za građane Srbije politička i istakao da Srbija neće uvoditi nikakve mere i da neće zatvarati granice. „Svi građani Crne Gore su dobrodošli, dođite… »
Vučić manipuliše brojem zaraženih u odgovoru Crnoj Gori

Vučić manipuliše brojem zaraženih u odgovoru Crnoj Gori

Nova 27.05.2020
Da li je odluka Podgorice da ne dozvoli ulazak za građane Srbije jer u našoj zemlji ima više od 25 zaraženih koronavirusom na 100 hiljada stanovnika politička ili epidemiološka? Predsednik Srbije svoj stav da je reč o politici potkrepljuje tvrdnjom… »
Vučić o Crnoj Gori: Kako bismo razdvajali ljude, brojali im krvna zrnca?

Vučić o Crnoj Gori: Kako bismo razdvajali ljude, brojali im krvna zrnca?

Mondo 27.05.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je Crna Gora odlukom da ne otvori granice za Srbiju sebi uništila nekoliko nedelja ili meseci turističke sezone, pa tako i bolje zarade. "Reč je o POLITIČKOJ ODLUCI". Predsednik Srbije… »
Vučić: Odluka Podgorice je politička, mi nećemo zatvarati granice za državljanje Crne Gore

Vučić: Odluka Podgorice je politička, mi nećemo zatvarati granice za državljanje Crne Gore

Beta 27.05.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da nema nikakvu sumnju da je odluka Crne Gore da njene granice od 1. juna ne budu otvorene za državljanje Srbije, politička odluka. Odgovarajući na pitanja novinara danas u Smederevskoj Palanci, gde je… »
Vučić o Crnoj Gori: Nemam sumnju da se radi o političkoj odluci, zabranićemo ulaz za pripadnike crnogorskih klanova (video)

Vučić o Crnoj Gori: Nemam sumnju da se radi o političkoj odluci, zabranićemo ulaz za pripadnike crnogorskih klanova (video)

Blic 27.05.2020
Nemam nikakvu sumnju da je reč o političkoj odluci u Crnoj Gori, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. On je tako odgovorio na pitanje o odluci Crne Gore da ne dozvoli ulazak građana Srbije u ovu zemlju. - Valjda se hvalite dobrim rezultatima… »
Vučić o odluci Podgorice da zatvori granicu za građane Srbije: Mi u to njihovo blato nećemo da ulazimo!To je politička…

Vučić o odluci Podgorice da zatvori granicu za građane Srbije: Mi u to njihovo blato nećemo da ulazimo!To je politička…

Večernje novosti 27.05.2020
Predsednik Srbije prokomentarisao je danas odluku vlasti u Crnoj Gori da zatvori granice za građane Srbije i Republike Srpske, navodno zbog procenta obolelih od koronavirusa u našoj zemlji. Predsednik Srbije prokomentarisao je danas odluku vlasti u… »
Vučić: Odluka Crne Gore o granici politička

Vučić: Odluka Crne Gore o granici politička

Nova 27.05.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da nema nikakvu sumnju da je reč o političkoj odluci vlasti u Crnoj Gori, kada su donele odluku da granice prema Srbiji ostala zatvorena. “Kako je to Nemačka na listi onih zemalja, čiji građani mogu… »
"Mi u to njihovo blato nećemo da ulazimo": Predsednik prokomentarisao odluku Crne Gore o otvaranju granica

"Mi u to njihovo blato nećemo da ulazimo": Predsednik prokomentarisao odluku Crne Gore o otvaranju granica

Srbija danas 27.05.2020
Rekao je da nema nikakvu sumnju da je u pitanju politička odluka. Predsednik Srbije prokomentarisao je danas odluku vlasti u Crnoj Gori da zatvori granice za građane Srbije i Republike Srpske, navodno zbog procenta obolelih od koronavirusa u našoj… »

Vesti dana »