Povezane vesti

Kosovsko tužilaštvo razmatra Tačijeve optužbe protiv Kurtija

Kosovsko tužilaštvo razmatra Tačijeve optužbe protiv Kurtija

Nova 28.05.2020
Po optužbi predsednika Kosova Hašima Tačija, Državno tužilaštvo Kosova je počelo prikupljanje informacija o ulasku premijera i još dvojice iz Vlade u "sobu za prisluškivanje" Telekoma Kosova. Portparol tužilaštva Ekrem Ljutfiu je na pitanje… »
Kosovsko tužilaštvo prikuplja informacije povodom Tačijeve optužbe Kurtija

Kosovsko tužilaštvo prikuplja informacije povodom Tačijeve optužbe Kurtija

Novi magazin 28.05.2020
Po optužbi predsednika Kosova Hašima Tačija, Državno tužilaštvo Kosova (DTK) je danas počelo prikupljanje informacija o ulasku premijera i još dvojice iz Vlade u "sobu za prisluškivanje" Telekoma Kosova. Portparol tužilaštva Ekrem Ljutfiu je na… »
Tužilaštvo proverava navode Tačija

Tužilaštvo proverava navode Tačija

Danas 28.05.2020
Portparol Specijalnog tužilaštva Kosova Ekrem Ljutfiu izjavio je danas da je to tužilaštvo krenulo u proces prikupljanja informacija o tome da li je neka neovlašćena osoba ulazila u sobu za prisluškivanje u Telekomu Kosova, javlja Gazeta Ekspres… »
Kurti: Laž je da sam bio u sobi za prisluškivanje Telekoma Kosova

Kurti: Laž je da sam bio u sobi za prisluškivanje Telekoma Kosova

Danas 28.05.2020
Vršilac dužnosti premijera Kosova Aljbin Kurti izjavio je danas da su laži i klevete izjave kosovskog predsednika Hašim Tačija da je sa dvojicom saradnika bio u sobi za prisluškivanje u Telekomu Kosova. „To su laži, klevete. Problem sa lažovima… »
Kurti: Laž je da sam bio u sobi za prisluškivanje Telekoma Kosova

Kurti: Laž je da sam bio u sobi za prisluškivanje Telekoma Kosova

N1 Info 28.05.2020
Vršilac dužnosti premijera Kosova Aljbin Kurti izjavio je da su laži i klevete izjave kosovskog predsednika Hašim Tačija da je sa dvojicom saradnika bio u sobi za prisluškivanje u Telekomu Kosova. "To su laži, klevete. Problem sa lažovima je što… »
Kurti: Nisam bio u sobi za prisluškivanje Telekoma Kosova

Kurti: Nisam bio u sobi za prisluškivanje Telekoma Kosova

Nova 28.05.2020
Vršilac dužnosti premijera Kosova Aljbin Kurti izjavio je da su laži i klevete izjave kosovskog predsednika Hašim Tačija da je sa dvojicom saradnika bio u sobi za prisluškivanje u Telekomu Kosova. “To su laži, klevete. Problem sa lažovima je… »

Vesti dana »