Povezane vesti

Trubači cepali majicu veljku dok ih je kitio! Ceca poručila novinarima: Baka sam mom unuku, a ne vama! (kurir TV)

Trubači cepali majicu veljku dok ih je kitio! Ceca poručila novinarima: Baka sam mom unuku, a ne vama! (kurir TV)

Kurir 03.06.2020
Bogdana Ražnatović se porodila, na svet je donela zdravog dečaka koji je dobio čistu desetku. Mama i beba se odlično osećaju, a trubači su uveliko tu da proslave rođenje sina Željka. Veljku su cepali majicu dok ih je kitio, a Ceca je za novinare… »
Bogdanina majka i sestre za kurir: Presrećni smo, sve je u najboljem redu! (kurir TV)

Bogdanina majka i sestre za kurir: Presrećni smo, sve je u najboljem redu! (kurir TV)

Kurir 03.06.2020
Bogdana Rodić se porodila, na porođaju dobila čistu desetku za bebu, a njena majka je stigla na privatnu kliniku sa sestrama Rodić. "Presrećna sam i uzbuđena, sve je u najboljem redu", izjavila je Bogdanina mama. Bogdana nije tražila ništa… »
Veljko se veseli uz Cecin hit: Trubači i dalje tu, a tek da vidite šta radi sa njima! Ludilo u vili Ražnatovića (video)

Veljko se veseli uz Cecin hit: Trubači i dalje tu, a tek da vidite šta radi sa njima! Ludilo u vili Ražnatovića (video)

Kurir 03.06.2020
Bogdana Ražnatović se porodila, na svet je donela zdravog dečaka koji je dobio čistu desetku. Mama i beba se odlično osećaju, a trubači su u vili Ražnatović i svi slave rođenje malog Željka. Veljko Ražnatović se bez majice veselio uz Cecin… »
(VIDEO) Ceca i Anastasija krenule u porodilište

(VIDEO) Ceca i Anastasija krenule u porodilište

Nova 03.06.2020
Supruga Veljka Ražnatovića, Bogdana Ražnatović, smeštena je u jednu privatnu kliniku, gde se svakog trenutka očekuje njen porođaj. Ekipa Nova.rs usnimila je buduću baku, Cecu, Anastasiju i Cecinu sestru Lidiju kako izlaze iz vile na Dedinju malo… »
Momenat neopisive sreće: Svi su veseli, nasmejani, tu je i kuma Bogdane Ražnatović. Mama i sestre poručuju: "Čekamo da…

Momenat neopisive sreće: Svi su veseli, nasmejani, tu je i kuma Bogdane Ražnatović. Mama i sestre poručuju: "Čekamo da…

Blic 03.06.2020
Danas je na svet stigao maleni Željko, naslednik Veljka Ražnatovića i Bogdane Ražantović, prvi unuk folk dive Svetlane Cece Ražantović, a osim Ražnatovća, i Bogdanina porodica Rodić je postala jača za još jednog člana. Osim Cece Ražantović… »
Ispred privatne klinike! Bogdana smeštena u bolnicu: Veljko stigao dobro raspoložen i nasmejan! (kurir TV)

Ispred privatne klinike! Bogdana smeštena u bolnicu: Veljko stigao dobro raspoložen i nasmejan! (kurir TV)

Kurir 03.06.2020
Veljko Ražnatović je stigao na privatnu kliniku gde bi njegova supruga Bogdana danas trebalo da se porodi. Uživo ispred privatne klinike su se obratili medijima. Budući tata osmeh nije skidao sa lica i žurio je da što pre uđe u bolnicu kod svoje… »
Veljko napustio vilu: Čeka se Bogdanin porođaj

Veljko napustio vilu: Čeka se Bogdanin porođaj

Nova 03.06.2020
Sin Svetlane Cece Ražnatović, Veljko Ražnatović, u jutarnjim satima izašao je iz porodičnog doma, gde ga je uslikala ekipa Nova.rs Njegova supruga Bogdana je navodno već primljena u bolnicu, gde bi danas trebalo da se porodi. Međutim, Veljko nije… »
Ceca i anastasija stigle u bolnicu: Sačekajte još malo, nije još počelo! (kurir TV)

Ceca i anastasija stigle u bolnicu: Sačekajte još malo, nije još počelo! (kurir TV)

Kurir 03.06.2020
Svetlana Ceca Ražnatović je sa ćerkom Anastasijom Ražnatović napustila vilu i uputila se ka privatnoj klinici na kojoj se nalazi Bogdana Ražnatović. Veljko je već stigao u bolnicu, nije hteo ništa da komentariše kako je rekao da ne maleriše, a… »
Ceca ispred porodilišta: Ne čestitajte mi, nije još gotovo

Ceca ispred porodilišta: Ne čestitajte mi, nije još gotovo

Nova 03.06.2020
Supruga Veljka Ražnatovića, Bogdana Ražnatović, smeštena je u jednu privatnu kliniku, gde se u toku dana očekuje njen porođaj. Pevačica Svetlana Ražnatović je sa svojom ćerkom Anastasijom i sestrom Lidijom stigla u jedno privatno porodilište u… »

Vesti dana »