Povezane vesti

Burni ljubavni život: Muvali je režiseri, glumci, evo koliko je bila starija od najmlađeg muškarca s kojim je bila!

Burni ljubavni život: Muvali je režiseri, glumci, evo koliko je bila starija od najmlađeg muškarca s kojim je bila!

Mondo 12.08.2020
Slavna glumica i zavodnica o ljubavnom životu i nepristojnim ponudama! Slavna glumica i zavodnica o ljubavnom životu i nepristojnim ponudama! Koliko je mladim i lepim glumicama teško na početku karijere, na svojoj koži osetila je Lidija Vukićević… »
Lidija Vukićević: Svi su hteli da me skinu golu, osim Bate i Gidre. Ovako su me spasili

Lidija Vukićević: Svi su hteli da me skinu golu, osim Bate i Gidre. Ovako su me spasili

Telegraf 12.08.2020
Glumica se od početka svoje glumačke karijere našla na meti mnogih koji su želeli da njen talenat za glumu potisnu i iskoriste njen dobar izgled. Glumica Lidija Vukićević se od početka svoje karijere susretala sa osporavanjem i predrasudama zbog… »
Lidija Vukićević: Bila sam u brusu i halterima a on je hteo da me skine golu! Zaštitio me je Gidra Bojanić

Lidija Vukićević: Bila sam u brusu i halterima a on je hteo da me skine golu! Zaštitio me je Gidra Bojanić

Mondo 12.08.2020
Glumica u nikad iskrenijem intervjuu otkriva stvari o kojima je godinama ćutala! Glumica u nikad iskrenijem intervjuu otkriva stvari o kojima je godinama ćutala! Koliko je mladim i lepim glumicama teško na početku karijere, na svojoj koži osetila je… »
"Terali su me da se skidam gola pred kamerama": Ispovest Lidije Vukićević: Udvarali su joj se poznati momci, a ovako je…

"Terali su me da se skidam gola pred kamerama": Ispovest Lidije Vukićević: Udvarali su joj se poznati momci, a ovako je…

Blic 12.08.2020
Glumica Lidija Vukićević ne krije da su na početku karijere svi reditelji želeli da je obnaže pred kamerama. Iz tog razloga je, kaže, preplakala svoju prvu veliku šansu - ulogu Lilike u "Žikinoj dinastiji". - Prve suze zbog posla pustila sam za… »

Vesti dana »