Povezane vesti

Jokić razočaran posle poraza: Neka nas pobede i sa 30 razlike, ali moramo da se borimo

Jokić razočaran posle poraza: Neka nas pobede i sa 30 razlike, ali moramo da se borimo

Vesti online 21.09.2020
Košarkaši Denvera poraženi su od Lejkersa u 2. meču finala Zapada, i to, trojkom Entonija Dejvisa uz zvuk sirene za 105:103, posle čega je srpski centar bio, i te kako, nezadovoljan. Jokić posle meča nije bio preterano raspoložen za priču… »
NBA finale Zapada: Jokić odličan, Dejvis uz zvuk sirene za pobedu Lejkersa (video)

NBA finale Zapada: Jokić odličan, Dejvis uz zvuk sirene za pobedu Lejkersa (video)

Dnevnik 21.09.2020
U drugoj utakmici finala Zapada košarkaši Denver Nagetsa izgubili su od Los Anđeles Lejkersa 105:103 (29:21, 31:29, 22:28, 23:25). Entoni Dejvis je uz zvuk sirene pogodio trojku za pobedu Lejkersa. Srpski košarkaš Nikola Jokić odigrao je još jedan… »
Trojka uz zvuk sirene kao nož u srce Jokića: Srbin napravio čudo, umalo sam pobedio Lejkerse, ali...

Trojka uz zvuk sirene kao nož u srce Jokića: Srbin napravio čudo, umalo sam pobedio Lejkerse, ali...

Telegraf 21.09.2020
Entoni Dejvis je pogotkom u poslednjoj sekundi doneo Lejkersima vođstvo od 2:0 u seriji. Kakva drama u drugom meču finala Zapada! Los Anđeles Lejkersi su na kraju slavili protiv Denvera sa 105:103 trojkom Entonija Dejvisa uz zvuk sirene! Delovalo je da… »
Niko nije oduševljen Jokićem kao ovaj legendarni NBA košarkaš!

Niko nije oduševljen Jokićem kao ovaj legendarni NBA košarkaš!

Sportske.net 21.09.2020
Možda ga smatra i najboljim košarkašem današnjice. Definitivno je da Srbija ima jednog od najboljih košarkaša današnjice, prvi put nakon dosta godina. Naravno, radi se o Nikoli Jokiću koji igra fantastično u plej-ofu NBA lige i koji je… »
Ceo svet gleda i ne veruje! Nikola Jokić i najluđi fantomski koš svih vremena! 1.000 puta da ga gledate - ne znate da li je…

Ceo svet gleda i ne veruje! Nikola Jokić i najluđi fantomski koš svih vremena! 1.000 puta da ga gledate - ne znate da li je…

Sportal blic 21.09.2020
Druga plej-of utakmica Denvera i Lejkersa u ovogodišnjem NBA plej-ofu donela je mnogo uzbuđenja, ali i jedan "fantomski koš" našeg asa. Nakon što su "jezerdžije" imale 16 poena prednosti, se svojim bravurama pobrinuo da se dođe do napete… »
Denveru nedovoljna sjajna partija Jokića

Denveru nedovoljna sjajna partija Jokića

Politika 21.09.2020
ORLANDO - Košarkaši Los Anđeles Lejkersa poveli su protiv Denvera sa 2:0 u finalu Zapadne konferencije NBA lige, pošto su prošle noći pobedili sa 105:103. Lejkersi su vodili tokom gotovo celog meča, imali su i 16 poena prednosti, ali su Nagetsi… »
Jokić: Moramo da se borimo, to je naša jedina šansa

Jokić: Moramo da se borimo, to je naša jedina šansa

Novi magazin 21.09.2020
Srpski košarkaš Nikola Jokić i igrač Denvera Nikola Jokić rekao je da njegova ekipa mora da nastavi da se bori u finalu Zapadne konferencije protiv Los Anđeles lejkersa. Lejkersi su poveli sa 2:0 u finalu Zapada, pošto su prošle noći slavili… »
Humanitarni tiket u podne: Nenad Kostić tipuje za lečenje Minje Matić i Lane Jovanović – obe boluju od Spinalne mišićne…

Humanitarni tiket u podne: Nenad Kostić tipuje za lečenje Minje Matić i Lane Jovanović – obe boluju od Spinalne mišićne…

Mozzart sport 21.09.2020
Poznati sportski novinar i komentator očekuje četiri jedinice uz dvojku, ali i golove na jednom meču! U drugoj utakmici NBA polufinala, odigranoj minule noći, između LA Lejkersa i Denvera Lejkersi su slavili tesnom pobedom od 105:103 i poveli sa 2:0… »
“Frustrirani smo i ljuti, moramo da dobijemo treći meč”

“Frustrirani smo i ljuti, moramo da dobijemo treći meč”

Nova 21.09.2020
Majk Meloun, trener Denvera Nagetsa, bio je vidno razočaran posle poraza od Los Anđeles Lejkersa (105:103) u drugom meču finala Zapadne konferencije. Pogotkom u poslednjim trenutku susreta Lejkersi su stigli do 2:0 u seriji, a Meloun je najavio… »
Jokić fantastičan, Dejvis uz zvuk sirene za pobedu LAL!

Jokić fantastičan, Dejvis uz zvuk sirene za pobedu LAL!

N1 Info 21.09.2020
Trojkom Entonija Dejvisa u poslednjoj sekundi Los Anđeles Lejkersi pobedili su Denver Nagetse sa 105:103 i sada vode sa 2-0 u finalnoj seriji zapadne konferencije NBA lige. Jokić je dao poslednjih 12 poena za Nagetse, ali sada ni to nije bilo dovoljno… »
Nikola Jokić: Čim je Dejvis šutnuo znao sam šta će biti...

Nikola Jokić: Čim je Dejvis šutnuo znao sam šta će biti...

Mozzart sport 21.09.2020
“Napravili smo grešku u komunikaciji, ne znam ko je trebalo da ga čuva", poručio srpski centar. Sve je slutilo da će Nagetsi napraviti novo, veliko čudo i istopiti ozbiljnu prednost Lejkersa od 16 poena. Na krilima sjajnog Nikole Jokića Denver je… »
Nikola Jokić utučen nakon poraza: Greška u komunikaciji, odmah sam znao da će pogoditi (video)

Nikola Jokić utučen nakon poraza: Greška u komunikaciji, odmah sam znao da će pogoditi (video)

Hot sport 21.09.2020
Dramatična završnica meča između Lejkersa i Denvera u kojoj Entoni Dejvis pogodio šut za pobedu 105:103, u drugom meču finala Zapada, teško je pala našem Nikoli Jokiću. Dejvis je tako na najbolji način zaokružio sjajnu partiju sa 31 poenom… »
Jokiću je sve bilo jasno i pre nego što je ušla...

Jokiću je sve bilo jasno i pre nego što je ušla...

Sportske.net 21.09.2020
Osetio je da će se to desiti... Proteklu noć obeležio je drugi meč finala Zapada u NBA ligi, između LA Lejkersa i Denver Nagetsa, meč koji je svojim šutem u poslednjoj sekundi rešio Entoni Dejvis. Nažalost, učinio je to preko našeg Nikole… »
Posebna kamera je sve otkrila! Ko je, zapravo, kriv što je Jokićev Denver u poslednjoj sekundi izgubio od Lejkersa? /video/

Posebna kamera je sve otkrila! Ko je, zapravo, kriv što je Jokićev Denver u poslednjoj sekundi izgubio od Lejkersa? /video/

Sportal blic 21.09.2020
Dugo će se pričati o drugoj plej-of utakmici Denvera i Lejkersa u ovogodišnjem NBA plej-ofu. I zbog toga što su "jezerdžije" imale 16 poena prednosti, i zbog toga što je opet briljirao, ali najviše zbog načina na kojih je meč završen rezultatom… »
Dramatična završnica: Denveru malo sjajna partija Nikole Jokića, Lejkersi došli do trijumfa trojkom Dejvisa uz zvuk sirene…

Dramatična završnica: Denveru malo sjajna partija Nikole Jokića, Lejkersi došli do trijumfa trojkom Dejvisa uz zvuk sirene…

Hot sport 21.09.2020
Košarkaši Los Anđeles Lejkersa savladali su Denver Nagetse rezultatom 105:103 u dramatičnoj završnici drugog meča finala Zapada. Junak Los Anđeles Lejkersa bio je Entoni Dejvis pošto je uz zvuk sirene pogodio trojku za pobedu. Srpski košarkaš… »
"Ja sam niko i ništa, ali to jasno vidim": Nikola Jokić je ovako analizirao dramatičnu drugu utakmicu plej-ofa s Lejkersima…

"Ja sam niko i ništa, ali to jasno vidim": Nikola Jokić je ovako analizirao dramatičnu drugu utakmicu plej-ofa s Lejkersima…

Sportal blic 21.09.2020
Iako je druga plej-of utakmica s Lejkersima bila izuzetno burna, Nikola Jokić je prilično smireno govorio o njoj. Poraz Denver Nagetsa i u drugom meču finala Zapadne konferencije, a bilo je ovoga , dogodio se i pored istinskih bravura srpskog asa… »
Jokić nikada nije bio ovako tužan: Došlo je do problema u komunikaciji (video)

Jokić nikada nije bio ovako tužan: Došlo je do problema u komunikaciji (video)

Večernje novosti 21.09.2020
ŠOKANTNA završnica meča između Lejkersa i Denvera u kojoj Entoni Dejvis pogodio šut za pobedu 105:103 je teško pala Nikoli Jokiću. Srbin kome često zameraju da je ravnodušan i da je to najveći problem u njegovoj igri ovoga puta je pokazao… »
Centar Denvera upropastio Jokićev trud: Ovako je Dejvis „ukrao“ pobedu Nagetsima u poslednjoj sekundi (VIDEO)

Centar Denvera upropastio Jokićev trud: Ovako je Dejvis „ukrao“ pobedu Nagetsima u poslednjoj sekundi (VIDEO)

Vesti online 21.09.2020
Košarkaši Denvera poraženi su od Lejkersa u 2. meču finala Zapada, i to, trojkom Entonija Dejvisa uz zvuk sirene za 105:103. Nikola Jokić je odigrao još jednu neverovatnu partiju, o kojoj bi se posebno pričalo da je Denver uspeo da za dve sekunde… »
Džaba i Jokić: Denver za 2,1 sekundu ispustio pobedu VIDEO

Džaba i Jokić: Denver za 2,1 sekundu ispustio pobedu VIDEO

Nova 21.09.2020
Pogotkom Entonija Dejvisa za tri poena uz zvuk sirene Lejkersi su savladali Denver 105:103 u drugom duelu finalne serije Zapadne konferencije. Najefikasniji akter susreta iskoristio je nesporazum Mejsona Plamlija i Džeremija Grenta i neometano pogodio za… »
Nestvarni potezi u drami! Evo šta je sve Nikola Jokić radio Lejkersima u spektakularnom drugom meču finala Zapada /video/

Nestvarni potezi u drami! Evo šta je sve Nikola Jokić radio Lejkersima u spektakularnom drugom meču finala Zapada /video/

Sportal blic 21.09.2020
Nikola Jokić je ponovo pokazao koliko je bitan za Denver Nagetse. Iako su oni poraženi i u drugom meču finala Zapadne konferencije, a bilo je , naš reprezentativac je iznova zablistao. Postigao je poslednjih 12 poena svog tima, a ukupno dao 30. I ne… »
Jokić nije mogao da sakrije tugu zbog poraza: Njegove reakcije tokom intervjua su sve otkrile! (video)

Jokić nije mogao da sakrije tugu zbog poraza: Njegove reakcije tokom intervjua su sve otkrile! (video)

Mondo 21.09.2020
Govor tela je čudo... Govor tela je čudo... Često se za Nikolu Jokića kaže da deluje ravnodušno, pokušavao je tako da zvuči i tokom konferencije za medije posle poraza od Lejkersa (105:103), ali su ga reakcije dok je čekao pitanja odale, jasno je… »
Šut koji su lejkersi čekali od orija: Vikao sam Kobi kada sam pogodio! (video)

Šut koji su lejkersi čekali od orija: Vikao sam Kobi kada sam pogodio! (video)

Mondo 21.09.2020
Poređenje koje ima utemeljenje... Poređenje koje ima utemeljenje... Zbog srpskog centra Nikole Jokića mnogi su počeli da navijaju za Denver, baš kao što je to bilo početkom dvehiljaditih kada smo se zaljubili u Kingse zbog Divca i Stojakovića… »
Jokić: Poraz zbog nesporazuma, znao sam šta će se dogoditi

Jokić: Poraz zbog nesporazuma, znao sam šta će se dogoditi

Nova 21.09.2020
Denver je u dramatičnoj završnici meča pretrpeo drugi poraz od Lejkersa (105:103) u finalu plej-ofa Zapadne konferencije. Posle neizvesnog duela u Orlandu, Nikola Jokić je otkrio kakva je atmosfera vladala u svlačionici Nagetsa. “Dešavalo nam se… »
Pogledajte napad lejkersa za pobedu: Jokić nije kriv, Dejvis nije bio njegov igrač! (video)

Pogledajte napad lejkersa za pobedu: Jokić nije kriv, Dejvis nije bio njegov igrač! (video)

Mondo 21.09.2020
Sami procenite... Sami procenite... Entoni Dejvis je trojkom u poslednjoj sekundi meča doneo pobedu Lejkersima nad Denverom (105:103), a dugo će se Majkl Maloun "češati po glavi" zbog odbrane finalnog napada. Njegovi igrači dozvolili su Dejvisu… »
Dejvis kao Ori 2002. za 2:0! Jokić sa 11 uzastopnih poena obezbedio pobedu, Plamli sve uprskao (video)

Dejvis kao Ori 2002. za 2:0! Jokić sa 11 uzastopnih poena obezbedio pobedu, Plamli sve uprskao (video)

Mozzart sport 21.09.2020
Čudesna trojka Obrve, majstorska završnica srpskog centra, ali ga je prodao saigrač... Čuda se dešavaju, ali ne i ovog puta! Nikola Jokić je sve uradio što je bilo u njegovoj moći da Denver izjednači rezultat pred nastavak strašne finalne serije… »
Magičnih 30 poena: Jokić umalo sam srušio Lejkerse VIDEO

Magičnih 30 poena: Jokić umalo sam srušio Lejkerse VIDEO

Nova 21.09.2020
Fantastičan meč, posebno u samoj završnici, odigrao je Nikola Jokić protiv Los Anđeles Lejkersa u drugom susretu finalne serije Zapada (105:103) i prava je šteta ga neće po dobrom pamtiti. Svu raskoš svog talenta demonstrirao je as Denvera, gotovo… »
Ne-vi-đe-na drama u drugom meču denvera i Lejkersa! Posle "-16", Jokić napravio spektakl za pamćenje! /video/

Ne-vi-đe-na drama u drugom meču denvera i Lejkersa! Posle "-16", Jokić napravio spektakl za pamćenje! /video/

Sportal blic 21.09.2020
Nikola Jokić je uradio i više nego što se od njega očekivalo. Naročito kada je Denver i u drugom meču finala Zapadne konferencije bio potpuno otpisan, sa 16 poena zaostatka. Na kraju, velika greška njegovih saigrača - od drame je, uz zvuk sirene… »
Sjajni Jokić je uradio sve za pobedu denvera, ali... Trojka preko njega za poraz u poslednjoj sekundi! (video)

Sjajni Jokić je uradio sve za pobedu denvera, ali... Trojka preko njega za poraz u poslednjoj sekundi! (video)

Mondo 21.09.2020
Nekada ni njegova magija nije dovoljna. Nekada ni njegova magija nije dovoljna. Denver je propustio veliku šansu za izjednačenje u seriji! Zahvaljujući sjajnom Nikoli Jokiću, koji je sam napravio preokret i sa 13 uzastopnih poena doneo prednost od… »
UŽIVO Čekamo Jokićev odgovor Lejkersima i sudijama

UŽIVO Čekamo Jokićev odgovor Lejkersima i sudijama

Nova 21.09.2020
Košarkaši Denver Nagetsa predvođeni Nikolom Jokićem igraju protiv Los Anđeles Lejkersa od 01.30 drugi meč finala plej-ofa Zapada i taj duel možete pratiti uživo uz Nova.rs. Izabranici Majka Melouna nisu mogli adekvatno da pariraju favorizovanom… »

Vesti dana »