Povezane vesti

Poslednje zbogom velikom glumcu: Ivan Bekjarev sahranjen u Aleji zaslužnih građana

Poslednje zbogom velikom glumcu: Ivan Bekjarev sahranjen u Aleji zaslužnih građana

Telegraf 21.11.2020
Na Novom groblju okupili su se porodica i kolege. Ceca Bojković oprostila se emotivnim govorom. Proslavljeni glumac Ivan Bekjarev, koji je preminuo prošle nedelje u 74. godini, sahranjen je danas na beogradskom Novom groblju. Zbog nepovoljne… »
Sahranjen Ivan Bekjarev u Aleji zaslužnih građana: Glumac ispraćen na večni počinak (kurir TV)

Sahranjen Ivan Bekjarev u Aleji zaslužnih građana: Glumac ispraćen na večni počinak (kurir TV)

Kurir 21.11.2020
Bard srpskog glumišta i profesor Ivan Bekajrev je sahranjen na Novom groblju u Beogradu, a kovčeg je položen u Aleji zaslužnih građana. Kako i dolikuje doajenu pozorišta, filma i televizije, ispratili su ga prijatelji, kolege, bivši studenti… »
Potresne reči cece Bojković na sahrani bekjareva Teško mi je da prihvatim da se ugasio takav život: Njene reči odzvanjale…

Potresne reči cece Bojković na sahrani bekjareva Teško mi je da prihvatim da se ugasio takav život: Njene reči odzvanjale…

Kurir 21.11.2020
Legendarni glumac Ivan Bekjarev koji je umro u ponedeljak 16. novembra u 74. godini, sahranjen je u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju, a porodica, prijatelji i kolege se opraštaju od njega. Koleginica Svetlana Ceca Bojković održala je potresni… »
Svi su mrtvi, samo sam ja ostala živa: Eva Ras slomljena na sahrani Ivana Bekjareva, njene reči bole (video)

Svi su mrtvi, samo sam ja ostala živa: Eva Ras slomljena na sahrani Ivana Bekjareva, njene reči bole (video)

Kurir 21.11.2020
Glumac Ivan Bekjarev sahranjen je Aleji zaslužnih građana na Novom groblju, gde su se okupili njegovi članovi porodice, kolege i prijatelji kako bi ga ispratili na večni počinak. Glumica Eva Ras prisustvovala je sahrani kolege, a tom prilikom se… »
Ivan Bekjarev sahranjen u Aleji zaslužnih građana

Ivan Bekjarev sahranjen u Aleji zaslužnih građana

Nova 21.11.2020
Ivan Bekjarev sahranjen je danas u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju, a od poznatog glumca, preminulog u 74. godini, u kapeli na Novom groblju oprostili su se članovi porodice, prijatelji i kolege. Tiho i bez mnogo zadržavanja pred kapelom… »
Potresan govor studentkinje Ivana Bekjareva: Profesore, čuvali ste nas tolike godine, sada ćemo mi čuvati vas

Potresan govor studentkinje Ivana Bekjareva: Profesore, čuvali ste nas tolike godine, sada ćemo mi čuvati vas

Večernje novosti 21.11.2020
GLUMAC Ivan Bekjarev, koji je preminuo 16. novembra, sahranjen je danas na Novom groblju u Aleji zaslužnih građana, a jedna studentkinja je održala potresan govor i oprostila se od voljenog profesora. - Kapetane, naš kapetane. Naš prvi učitelj… »
Ivan Bekjarev sahrana: Prizor iz kapele slama srca, a posebna poruka na vencu nateraće vam suze na oči (video)

Ivan Bekjarev sahrana: Prizor iz kapele slama srca, a posebna poruka na vencu nateraće vam suze na oči (video)

Blic 21.11.2020
Legendarni glumac Ivan Bekjarev, koji je umro u ponedeljak 16. novembra u 74. godini, danas će biti sahranjen u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju. Naime, u kapeli na Novom groblju porodica prima saučešće, a u skladu sa trenutnom… »
Udovica ivana bekjareva skrhana bolom Mikica sva u crnom, ne ispušta glumčevu sliku iz ruku: Tugu i bol nije mogla da sakrije

Udovica ivana bekjareva skrhana bolom Mikica sva u crnom, ne ispušta glumčevu sliku iz ruku: Tugu i bol nije mogla da sakrije

Kurir 21.11.2020
Bard srpskog glumišta i profesor Ivan Bekajrev je sahranjen na Novom groblju u Beogradu, a kovčeg je položen u Aleji zaslužnih građana Kovčeg je prekriven belim cvećem, a njegova udovica Mikica je bila sva u crnom i skrhana bolom. Ona je u rukama… »
Suze i muk na Novom groblju: Sahranjen Ivan Bekjarev, pored kovčega simbol koji mnogo govori o njemu (foto)

Suze i muk na Novom groblju: Sahranjen Ivan Bekjarev, pored kovčega simbol koji mnogo govori o njemu (foto)

Večernje novosti 21.11.2020
BROJNI članovi porodice, prijatelji i kolege glumci okupili su se danas na beogradskom Novom groblju gde je sahranjen naš proslavljeni glumac Ivan Bekjarev. Kovčeg s posmrtnim ostacima glumca koji je u ponedeljak u 74. godini preminuo od posledica… »
Poslednje zbogom velikom glumcu: Ivan Bekjarev će biti sahranjen danas u Aleji zaslužnih građana

Poslednje zbogom velikom glumcu: Ivan Bekjarev će biti sahranjen danas u Aleji zaslužnih građana

Večernje novosti 21.11.2020
GLUMAC Ivan Bekjarev biće danas sahranjen u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju u Beogradu, gde će se od njega oprostiti članovi porodice, prijatelji i kolege. Povodom smrti glumca Ivana Bekjareva biće organizovan i komemorativni skup u… »

Vesti dana »