Povezane vesti

Sanjao sam svoju sahranu više puta: Miha o najtežim danima i kako mu je pomogao meč Zvezde iz Barija

Sanjao sam svoju sahranu više puta: Miha o najtežim danima i kako mu je pomogao meč Zvezde iz Barija

Telegraf 01.12.2020
Italijanski medij je u fokus stavio Mihajlovićevu ljubav prema crveno-belima sa rečima da će Siniša jednog dana sigurno postati trener kluba sa Marakane. Srpski trener i strateg Bolonje Siniša Mihajlović u velikom intervjuu za Sky otkrio je neke… »
Sinišina bolna ispovest o ratu i bolesti: Više puta sam sanjao svoju sahranu, nije sramota plakati!

Sinišina bolna ispovest o ratu i bolesti: Više puta sam sanjao svoju sahranu, nije sramota plakati!

Mondo 01.12.2020
"Nikada nisam izgubio nadu, sve sam to povezao sa svojom željom za borbom" "Nikada nisam izgubio nadu, sve sam to povezao sa svojom željom za borbom" Legenda srpskog fudbala Siniša Mihajlović prošao je kroz težak period u poslednjih godinu i po… »
Sanjao sam svoju sahranu: Miha govorio o teškim trenucima i kako mu je pomogao meč Zvezde iz Barija

Sanjao sam svoju sahranu: Miha govorio o teškim trenucima i kako mu je pomogao meč Zvezde iz Barija

Večernje novosti 01.12.2020
ITALIJANSKI medij je u fokus stavio Mihajlovićevu ljubav prema crveno-belima sa rečima da će Siniša jednog dana sigurno postati trener kluba sa Marakane. Srpski trener i strateg Bolonje Siniša Mihajlović u velikom intervjuu za Sky otkrio je neke… »

Vesti dana »