Povezane vesti

Fudbaleri Zvezde počeli pripreme

Fudbaleri Zvezde počeli pripreme

Politika 11.01.2016
Trener Miodrag Božović kaže da je za ekipu „jedan vid pojačanja što su zadržali sve igrače”. – Generalni direktor Zvezdan Terzić potvrdio da su u toku pregovori sa dva inostrana fudbalera. Fudbaleri Crvene zvezde počeli su pripreme za drugi… »
Parker nije jedini otpisan stranac u Zvezdi

Parker nije jedini otpisan stranac u Zvezdi

Mondo 11.01.2016
Kako stvari stoje, Vered i Mbođ su, takođe, završili svoje u crveno-belom dresu. Foto: MN Press Na početku priprema fudbalera Crvene zvezde za prolećni deo sezone pojavila su se 32 fudbalera od ukupno 35. Ili 36? Trojica su dobili dozvolu kluba da… »
Počela Zvezda! Nema četvorice stranaca, na Marakani je najveća misterija šta raditi s Parkerom

Počela Zvezda! Nema četvorice stranaca, na Marakani je najveća misterija šta raditi s Parkerom

Mozzart sport 11.01.2016
Crveno-beli odradili prvi trening u 2016. godini pojačani četvoricom omladinaca, u četvrtak se sele u Sloveniju. Za fudbalere Crvene zvezde zvanično je završen odmor. Na prvom okupljanju u novoj godini stručnom štabu lidera Superlige javila su se… »
Zvezda počela pripreme za prolećni deo sezone

Zvezda počela pripreme za prolećni deo sezone

Press 11.01.2016
Fudbaleri Crvene zvezde počeli su danas pripreme za prolećni deo sezone u kojem će braniti ogromnu bodovnu prednost sa željom da osvoje šampionsku titulu. Treneru Miodragu Božoviću javila su se 32 igrača, među kojima i četvorica omladinaca… »
Zvezdin trener "pecnuo" Partizan: Pratio sam Borac, to je naš najozbiljniji protivnik

Zvezdin trener "pecnuo" Partizan: Pratio sam Borac, to je naš najozbiljniji protivnik

Vesti online 11.01.2016
Crvena zvezda je u ponedeljak počela pripreme za prolećni deo sezone u kojem će braniti ogromnu bodovnu prednost u odnosu na rivale. Šef struke kluba iz Ljutice Bogdana Miodrag Božović našalio sena račun loših rezultata "večitog" rivala… »
Fudbaleri Zvezde okupili se pred početak priprema

Fudbaleri Zvezde okupili se pred početak priprema

Novi magazin 11.01.2016
Fudbaleri Crvene zvezde okupili su se danas pred početak priprema za drugi deo sezone, a na prozivci se pojavilo 32 igrača. Naknadno će se ekipi priključiti Bruno Matos, Luis Ibanjes i Ugo Vijeira, kojima je trener Miodrag Božović dozvolio da… »
"Grof" pecnuo Partizan: Pratio sam Borac!

"Grof" pecnuo Partizan: Pratio sam Borac!

Mondo 11.01.2016
Upitan da li je pratio dešavanja u Humskoj, gde je došlo do promene trenera, šef struke Crvene zvezde rekao je... Foto: MN Press Prozivka, ali prava. U danu okupljanja fudbalera Crvene zvezde, na startu priprema za drugi deo sezone, popularno… »

Vesti dana »