Povezane vesti

Hronika najavljenog praćenja

Hronika najavljenog praćenja

Politika 11.01.2016
Ministar unutrašnjih poslova Srbije odazvao se pozivu nadležnih organa i dao izjavu u vezi sa krivičnom prijavom koja je protiv njega podneta, piše u izjavi Nebojše Stefanovića koja je prosleđena medijima. Javnost je i posle ovog saopštenja ostala… »
NUNS protiv ministra policije, a urednik „Informera” protiv NUNS-a

NUNS protiv ministra policije, a urednik „Informera” protiv NUNS-a

Politika 11.01.2016
Dok Vukašin Obradović tvrdnje o praćenju jedne novinarke smatra dokazom da novinare u Srbiji špijuniraju, urednik „Informera” kaže da je reč o osveti nezadovoljnog policajca. Da li policija prati novinare ili novinari ometaju policiju? Da li je… »
NUNS podnosi prijavu protiv Stefanovića

NUNS podnosi prijavu protiv Stefanovića

Glas Amerike 11.01.2016
Nezavisno udruženje novinara Srbije saopštilo je danas da će podneti krivičnu prijavu protiv ministra policije Srbije Nebojše Stefanovića. Predsednik Nezavisnog udruženja novinara Srbije Vukašin Obradović zatražio je danas da Tužilaštvo ispita… »
Obradović i Stefanović, ko je (ne)pravedno osumnjičen

Obradović i Stefanović, ko je (ne)pravedno osumnjičen

RTS 11.01.2016
Nezavisno udruženje novinara Srbije podnosi prijavu protiv Nebojše Stefanovića da bi se, kažu, utvrdilo kako je ministar unutrašnjih poslova saznao da će biti objavljene informacije da je policija pratila jednu novinarku. Konferenciju za medije, u… »
Stefanović: Spreman sam da snosim posledice

Stefanović: Spreman sam da snosim posledice

Politika 11.01.2016
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je danas da se odazvao pozivu nadležnih državnih organa u vezi sa krivičnom prijavom o navodnom nezakonitom praćenju novinarke i da je spreman da snosi sve posledice ukoliko se utvrdi da je… »
Stefanović: Spreman sam da snosim posledice

Stefanović: Spreman sam da snosim posledice

Akter 11.01.2016
Protiv Stefanovića i sekretarke Uprave kriminalističke policije Dijane Hrkalović 30. decembra 2015. godine podneta je krivična prijava Tužilaštvu za organizovani kriminal, zbog navodne "zloupotrebe službenog položaja i trgovine uticajem" Ministar… »
NUNS:Krivična protiv Stefanovića

NUNS:Krivična protiv Stefanovića

Akter 11.01.2016
Predsednik NUNS-a Vukašin Obradović najavio je danas da će podneti krivičnu prijavu protiv ministra Nebojše Stefanovića u vezi sa navodnim praćenjem jedne novinarke, a pres konferencija na kojoj je to najavio bila je na ivici incidenta. Akteri… »

Vesti dana »