Povezane vesti

Đoković Pred Veliko Finale: Uzbuđen sam jer mogu da ispišem istoriju

Đoković Pred Veliko Finale: Uzbuđen sam jer mogu da ispišem istoriju

Hot sport 30.01.2016
Novak Đoković sutra ujutru od 9:30h po srednjeevropskom vremenu igra finale Australijan opena protiv Škota Endija Mareja. Najbolji teniser sveta ostvario je 10 pobeda u poslednjih 11 duela protiv Mareja, a sutrašnje finale biće mu prilika za šesti… »
Đoković vedar i oran za finale

Đoković vedar i oran za finale

Politika 30.01.2016
Za rekordnu, šestu titulu na Otvorenom prvenstvu Australije, a ukupno 11. grend slem pehar, danas od 9.30 časova protiv Endija Mareja. – „Obradovaću vas još jednom!”. Od našeg izveštača Melburn - Opušten i nasmejan, Novak Đoković je dan… »
Đoković: Trofej ostaje u mojim rukama

Đoković: Trofej ostaje u mojim rukama

Dnevnik 30.01.2016
Novak Đoković rekao je da neće potceniti Endija Mareija u finalu Australijan opena iako ima odličan skor u međusobnim duelima. Srpski i škotski teniser sastaju se u nedelju (9.30). u finalu Australijan opena. Biće to njihov četvrti okršaj u… »
Đoković: ''Moram na terenu da opravdam ulogu favorita''

Đoković: ''Moram na terenu da opravdam ulogu favorita''

Sportske.net 30.01.2016
Najbolji teniser sveta Novak Đoković, koji sutra u finalu Australijan opena igra za svoju 11. grend slem titulu, rekao je da će ulogu favorita pokušati da potvrdi na terenu u duelu protiv Britanca Endija Mareja. Đoković je do sada pet puta igrao… »
Marej: Srećan sam brojnim finalima Australijan opena, to mi niko ne može uzeti

Marej: Srećan sam brojnim finalima Australijan opena, to mi niko ne može uzeti

Sportal blic 30.01.2016
Endi Marej ponosan je na plasman u finale Australijan opena, u kom će igrati protiv Novaka Đokovića, u nedelju od 9.30 po srednjeevropskom vremenu. Foto: Reuters Endi Marej Britanac je tek posle pet setova slomio otpor Miloša Raonića (4:6, 7:5, 6:7… »
Škot izaziva nepobedivog

Škot izaziva nepobedivog

Večernje novosti 30.01.2016
Marej savladao Raonića u pet setova i zakazao finale Australijan opena sa Đokovićem. Novakov skor u završnoj predstavi Melburna 5/5, a Endijev 0/4. DEČAČKI san žgoljavog plavušana čudnog škotskog akcenta i njegovog vršnjaka iz Srbije bio je da… »
Đoković je Barsa, Marej je Levante

Đoković je Barsa, Marej je Levante

Vesti online 30.01.2016
Ako je verovati kladionicama, pitanje pobednika Australijan opena se ne postavlja. Kao kad u Primeri igraju Barselona i, recimo, Levante, takva je kvota da će Novak Đoković da pobedi Endija Mareja. Ukoliko želite da se kladite na Srbina možete da… »
U finalu Đoković protiv Marija

U finalu Đoković protiv Marija

Politika 30.01.2016
Naš teniski as sastaće se na Otvorenom prvenstvu Australije četvrti put od 2011. sa škotskim igračem koji je juče u polufinalu pobedio Raonića sa 4:6, 7:5, 6:7 (4:7), 6:4, 6:2. – Juče lakši trening sa Štepanekom, borba za titulu sutra od 9,30… »
Repriza Đokovića i Mareja u Melburnu

Repriza Đokovića i Mareja u Melburnu

Danas 29.01.2016
Dvojica najboljih tenisera sveta sastaju se u finalu Australijan opena (nedelja, 9.30). Najbolji teniser sveta Novak Đoković i drugi reket planete Endi Marej sastaće se u nedeljnom (9.30) finalu Australijan opena, ali sa potpuno drugačijim pristupom… »

Vesti dana »