Povezane vesti

Milan Lešnjak, Novi Trener Čukaričkog: Zvezda je sigurno prva, ali borićemo se do kraja za Evropu!

Milan Lešnjak, Novi Trener Čukaričkog: Zvezda je sigurno prva, ali borićemo se do kraja za Evropu!

Hot sport 07.03.2016
Milan Lešnjak je na klupi tima sa Banovog Brda nasledio Zorana Popovića i, prema sopstvenom priznanju, svestan je šta ga čeka: – U novijoj istoriji kluba, posle Vlade Milojevića i Zorana Popovića, ja sam treći trener. Ovaj klub je s velikim… »
Lešnjak: Zvezda sigurno prvak, pet klubova se bori za drugo mesto

Lešnjak: Zvezda sigurno prvak, pet klubova se bori za drugo mesto

Sportski žurnal 07.03.2016
Novi trener Čukaričkog Milan Lešnjak rekao je da ambicije ekipe ostaju kao i kod njegovog prethodnika - plasman u kvalfikacije za Ligu Evropa. – U novijoj istoriji kluba, posle Vlade Milojevića i Zorana Popovića, ja sam treći trener. Ovaj klub je… »
Lešnjak treći trener na Banovom brdu: Čukarički zaslužuje Evropu! Dovešćemo i psihologa

Lešnjak treći trener na Banovom brdu: Čukarički zaslužuje Evropu! Dovešćemo i psihologa

Mozzart sport 07.03.2016
Novi šef struke aktuelnog osvajača Kupa kaže da će poraditi na mentalitetu igrača koji se, posle vođstva, nesvesno povlače. Čukarički je predstavio novog šefa struke Milana Lešnjaka. On je na toj poziciji zamenio Zorana Popovića, koji je klub… »

Vesti dana »