Povezane vesti

Selaković ne zna odgovor: "Izručiti Šešelja ili ne" isto kao "da li si za NATO ili za Rusiju"

Selaković ne zna odgovor: "Izručiti Šešelja ili ne" isto kao "da li si za NATO ili za Rusiju"

Pravda 09.03.2016
BEOGRAD - Ministar pravde Nikola Selaković izjavio je danas da ne zna da li će lider SRS Vojislav Šešelj biti 31. marta u Haškom tribunalu, za kad mu je zakazano izricanje presude. "Šta će se dogoditi do 31. marta, o tome niti mogu, niti znam da… »
Šešelj najavio dolazak na sud: Objasniću zašto se protivim "isporuci"

Šešelj najavio dolazak na sud: Objasniću zašto se protivim "isporuci"

Vesti online 09.03.2016
Predsednik Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj izjavio je danas da će sutra doći na saslušanje u Specijalni sud i ponovio svoj stav da dobrovoljno u Hag neće ići. - Doći ću pred Specijlani sud, očekujem da će tamo doći i veći broj naših… »
Selaković: Ne znam da li će Šešelj biti izručen Tribunalu do 31. marta

Selaković: Ne znam da li će Šešelj biti izručen Tribunalu do 31. marta

Slobodna Evropa 09.03.2016
Ministar pravde Srbije Nikola Selaković izjavio je danas da ne zna da li će optužnik za ratne zločine, lider Srpske radikalne stranke (SRS) Vojislav Šešelj biti izručen Haškom tribunalu do 31. marta. "Šta će se dogoditi do 31. marta, ja zaista o… »
Šešelj: Vladina je poslednja, kakva god da je sudska odluka

Šešelj: Vladina je poslednja, kakva god da je sudska odluka

N1 Info 09.03.2016
Lider Srpske radikalne stranke (SRS) Vojislav Šešelj trebalo bi sutra da se pojavi pred Višim sudom u Beogradu u postupku za njegovo izručenje Haškom tribunalu. Tribunal je najavio da će 31. marta doneti presudu Šešelju i naložio Vladi Srbije da… »
Šešelj će doći u četvrtak na saslušanje pred Specijalnim sudom u Beogradu

Šešelj će doći u četvrtak na saslušanje pred Specijalnim sudom u Beogradu

Slobodna Evropa 09.03.2016
Haški optuženik za ratne zločine, predsjednik Srpske radikalne stranke (SRS) Vojislav Šešelj izjavio je da će u četvrtak 10.marta doći na saslušanje u Specijali sud u Beogradu u postupku za njegovo izručenje Haškom tribunalu po nalogu žalbenog… »
Selaković ne zna da li će Šešelj biti izručen do 31. marta

Selaković ne zna da li će Šešelj biti izručen do 31. marta

N1 Info 09.03.2016
Ministar pravde Nikola Selaković izjavio je danas da ne zna da li će lider Srpske radikalne stranke (SRS) Vojislav Šešelj biti izručen Haškom tribunalu do 31. marta. "Šta će se dogoditi do 31. marta, ja zaista o tome niti mogu niti znam da… »

Vesti dana »