Povezane vesti

Mata podigao glas: Fudbaleri previše zarađuju, živimo pod staklenim zvonom!

Mata podigao glas: Fudbaleri previše zarađuju, živimo pod staklenim zvonom!

Hot sport 25.04.2016
'Vrlo rado bih pristao na smanjenje plata', kaže fudbaler Mančester junajteda. – Mogu da razumem na šta navijači misle, u fudbalskom biznisu kao da su vlasnici važniji od navijača. Ovo sada nije kao stari fudbal, nije bilo toliko medijske priče i… »
Mata: Naše zarade su nenormalne

Mata: Naše zarade su nenormalne

Večernje novosti 25.04.2016
Moji prijatelji moraju da brinu za posao, da se sele kako bi napredovali, dok mi živimo u balonu i imamo nenormalne plate za normalne životne uslove - priča španski fudbaler. Često se vode polemike o zaradama u sportu, uglavnom se vode rasprave oko… »
Skromnost: Mata: Fudbaleri mnogo zarađuju, igrao bih za manje novca!

Skromnost: Mata: Fudbaleri mnogo zarađuju, igrao bih za manje novca!

Sportal blic 25.04.2016
Fudbaler Mančester junajteda Huan Mata izjavio je da fudbaleri mnogo novca zarađuju i poručio da bi rado pristao na mnogo manju platu ukoliko bi u tom sportu bilo manje biznisa. Foto: Reuters Huan Mata "Fudbal je veoma dobro plaćen na vrhunskom nivou… »
Brutalno iskreni Huan Mata: Pristao bih da mi se smanji plata!

Brutalno iskreni Huan Mata: Pristao bih da mi se smanji plata!

Mozzart sport 25.04.2016
"Ako je to uslov da fudbal postane mnogo manji biznis", dodaje vezista Mančester Junajteda. Vezista Mančester Junajteda Huan Mata izjavio je da fudbaleri zarađuju previše novca i poručio da bi rado pristao na mnogo manju platu ukoliko bi u tom sportu… »

Vesti dana »