Povezane vesti

Tomić: Na pobedu, nije isto da li smo drugi ili peti

Tomić: Na pobedu, nije isto da li smo drugi ili peti

Dnevnik 20.05.2016
Trener fudbalera Partizan Ivan Tomić poručio je danas da će njegova ekipa učiniti sve da u poslednjem kolu pobedi Vojvodinu, jer nije isto da li se na kraju osvoji drugo ili peto mesto. Novosađani u poslednje vreme igraju odlično, a protiv… »
Nenad Lalatović: Posle Božovića, ja sam najuspešniji trener u Srbiji

Nenad Lalatović: Posle Božovića, ja sam najuspešniji trener u Srbiji

Hot sport 20.05.2016
Trener fudbalera Vojvodine Nenad Lalatović rekao je da njegovi igrači moraju da daju sve od sebe kako bi pobedili Partizan u poslednjem kolu Super lige Srbije i izborili plasman u kvalifikacije za Ligu Evrope, čime bi klub uspešno završio sezonu. Sve… »
Tomić: ''Da završimo sezonu pobedom i dobrom igrom''

Tomić: ''Da završimo sezonu pobedom i dobrom igrom''

Sportske.net 20.05.2016
Trener fudbalera Partizana Ivan Tomić rekao je danas da njegov tim želi da dobrom igrom i pobedom protiv Vojvodine završi Super ligu. "Očekuje nas poslednje kolo u Super ligi. Igramo utakmicu protiv Vojvodine, koja u poslednje vreme igra u dobroj… »
Ivan Tomić: Da sezonu završimo dobrom igrom i pobedom

Ivan Tomić: Da sezonu završimo dobrom igrom i pobedom

Hot sport 20.05.2016
Trener fudbalera Partizana Ivan Tomić rekao je da njegov tim želi da dobrom igrom i pobedom protiv Vojvodine završi Superligu. – Očekuje nas poslednje kolo u Superligi. Igramo utakmicu protiv Vojvodine, koja u poslednje vreme igra u dobroj formi… »
Tomić: Drugi ili peti, nije isto! Sevilja - Liverpul? Sad je mnogo bolje...

Tomić: Drugi ili peti, nije isto! Sevilja - Liverpul? Sad je mnogo bolje...

Mozzart sport 20.05.2016
Ivan Tomić najavljuje kombinovan sastav za Vojvodinu i juriš na sva tri boda. Trener Partizan Ivan Tomić poručio je danas da će njegova ekipa učiniti sve da u poslednjem kolu pobedi Vojvodinu, jer nije isto da li se na kraju osvoji drugo ili peto… »
Tomić vratio igrače sa odmora: Pobeda za kraj

Tomić vratio igrače sa odmora: Pobeda za kraj

Mondo 20.05.2016
Partizan će, kao što smo vas i obavestili pre nekoliko dana, dočekati Vojvodinu u najjačem sastavu. Tomić hvali Vojvodinu i Lalatovića. Neće igrati: Gogua, Everton i Šaranov. Foto: MN Press Partizan i Vojvodina poslednjih sezona igraju utakmice… »
Lalatović: ''Daćemo sve od sebe za pobedu nad Partizanom''

Lalatović: ''Daćemo sve od sebe za pobedu nad Partizanom''

Sportske.net 20.05.2016
Šef stručnog štaba Vojvodine Nenad Lalatović izjavio je da njegovi igrači moraju da daju sve od sebe kako bi pobedili Partizan i tako izborili plasman u kvalifikacije za Ligu Evrope. U poslednjem kolu plej ofa Super lige Srbije, fudbalere Vojvodine… »

Vesti dana »