Povezane vesti

Otac legenda Partizana, sin pojačao Zvezdu

Otac legenda Partizana, sin pojačao Zvezdu

Vesti online 22.06.2016
Poput Miloša Dimitrijevića, čiji je otac svojevremeno igrao za Partizan, 18-goišnji Vanja Vučićević je obukao dres Crvene zvezde iako mu je otac Nebojša bio ljubimac Grobara. Mladi napadač je potpisao profesionalni ugovor sa Crvenom zvezdom i… »
Vučičević: Tatina podrška za Zvezdu

Vučičević: Tatina podrška za Zvezdu

Večernje novosti 22.06.2016
Profesionalac sam i otac Nebojša me je apsolutno podržao u izboru novog kluba, kaže Vanja Vučićević. OTAC Nebojša je u zrelim godinama pet sezona nosio dres Partizana, ostavio dubok pečat u Humskoj, oduševljavao driblinzima i golovima, a sin… »
Zvezdin novi napadač: Otac mi je partizanovac, ali je podržao moju odluku

Zvezdin novi napadač: Otac mi je partizanovac, ali je podržao moju odluku

Mozzart sport 22.06.2016
„Mislim da sam doneo pravu odluku“, poručio je Vanja Vučićević. Zvezda je definitivno jača za Vanju Vučićevića. Momak rođen 1998. godine u Beogradu potpisao je četvorogodišnji ugovor sa crveno-belima i zadužio broj 98. Doveden je kao zalog… »
Vučićević: "Nisam želeo 'preko', Zvezda je pravi put"

Vučićević: "Nisam želeo 'preko', Zvezda je pravi put"

Sportske.net 22.06.2016
Novi fudbaler Crvene zvezde Vanja Vučićević izjavio je da je imao ponude za odlazak u inostranstvo ali da je dolazak u najtrofejniji srpski klub najbolji put za razvoj karijere. Fudbalski klub Crvena zvezda angažovao je u sredu peto pojačanje u… »
Nestvarno: Sin legende Partizana zbog tate prešao u Zvezdu! (foto)

Nestvarno: Sin legende Partizana zbog tate prešao u Zvezdu! (foto)

Hot sport 22.06.2016
Naime, Vučićević je istakao da je na njegovu odluku uticaja imao njegov otac, legenda Partizana Nebojša Vučićević: – Ponosan sam na svog oca, ali sam profesionalac i otac je sigurno uticao i na moju odluku da dodem u Zvezdu, rekao je Vučićević… »
Zvezda dodala gas - Potpisao i Poletanović!

Zvezda dodala gas - Potpisao i Poletanović!

Sportske.net 22.06.2016
Bivši kapiten fudbalskog kluba Vojvodina Marko Poletanović priključio se u sredu aktuelnom šampionu Srbije na jednogodišnju pozajmicu iz belgijskog Genta. Vezni fudbaler Genta Marko Poletanović (22) promovisan je u sredu kao šesto pojačanje Crvene… »
Sin Partizanove legende potpisao za Zvezdu

Sin Partizanove legende potpisao za Zvezdu

Mondo 22.06.2016
Crveno-beli angažovali najboljeg strelca Omladinske lige Srbije. Foto: MN Press-arhiva Nebojša Vučičević "Uške" (foto: MN Press - arhiva) Odrastao je slušajući priče o sjajnim igrama svog oca u dresu Partizana, a danas je zvanično postao… »
Stigao je - Sin Partizanove legende je peto Zvezdino pojačanje!

Stigao je - Sin Partizanove legende je peto Zvezdino pojačanje!

Sportske.net 22.06.2016
Aktuelni šampion Srbije angažovao je peto pojačanje u letnjem prelaznom roku, pošto je paraf na ugovor stavio Vanja Vučićević, sin legendarnog fudbalera Partizana Nebojše Vučićevića. Fudbalski šampion Srbije Crvena zvezda potpisala je danas… »
Vučićević: Zaista sam presrećan što sam došao u jedan ovako veliki klub kao što je Crvena zvezda

Vučićević: Zaista sam presrećan što sam došao u jedan ovako veliki klub kao što je Crvena zvezda

Sportski žurnal 22.06.2016
U Medija centru stadiona „Rajko Mitić“ održano je predstavljanje još jednog pojačanja Crvene zvezde. Ugovor sa našim klubom potpisao je mladi napadač Vanja Vučićević, fudbaler rođen 1998. godine koji je prošao mlađe kategorije OFK Beograda… »
Sin Partizanovog asa potpisao četvorogodišnji ugovor sa Zvezdom

Sin Partizanovog asa potpisao četvorogodišnji ugovor sa Zvezdom

Sportal blic 22.06.2016
Mladi fudbaler Vanja Vučićević, sin Partizanove legende Nebojše Vučićevića, potpisao je profesionalni ugovor sa Crvenom zvezdom. Foto: FK Crvena zvezda / Promo Vanja Vučićević Vučićević ima 18 godina, igra na poziciji napadača, a na… »

Vesti dana »