Povezane vesti

Srpski "gladijator" odustao zbog povrede

Srpski "gladijator" odustao zbog povrede

Vesti online 19.08.2016
Najbolji srpski desetobojac Mihail Dudaš odustao je od takmičenja na Olimpijskm igrama u Riju posle osme discipline zbog povrede lakta. Pre povrede, bronzani sa Evropskog prvenstva u Amsterdamu ove godine, bio je na 14. mestu u generalnom plasmanu sa… »
Rio, 14.: Dan Odbojkašice kao superheroji, košarkaši SAD u finalu, novi podvig kajakaša

Rio, 14.: Dan Odbojkašice kao superheroji, košarkaši SAD u finalu, novi podvig kajakaša

Sportal blic 19.08.2016
Četrnaesti dan Olimpijskih igara je za nama. Na borilišta je izašlo dosta srpskih sportista, a najveći uspeh je ostvario kajakaški četvorosed koji se plasirao u finale i za medalju će se boriti u nedelju. Sva dešavanja iz Rija mogli ste pratiti… »
Dudaš: Slomilo mi se srce zbog odustajanja

Dudaš: Slomilo mi se srce zbog odustajanja

Radio 021 19.08.2016
Desetobojac Mihail Dudaš rekao je danas da mu se slomilo srce što je posle osam disciplina odustao od takmičenja na Olimpijskim igrama, ali da je to morao da uradi jer nije želeo da rizikuje ozbiljniju povredu lakta. "Tokom takmičenja lakat mi je… »
Bravo momci: Četverac u finalu OI

Bravo momci: Četverac u finalu OI

Hot sport 19.08.2016
Srpski četverac Tomićević, Zorić, Pajić i Torubarov plasirao se u A finale trke na 1000 metara. Naša poasad bila je treća u polufinalu. Tako će Srbija imati sutra jednu posadu u A finalu i dve u B finalu. Prva je bila selekcija Australije, drugi… »
Srpski olimpijac odustao od bitke za medalju: Odluka je bila teška i moje srce se slomilo

Srpski olimpijac odustao od bitke za medalju: Odluka je bila teška i moje srce se slomilo

24 Sata 19.08.2016
Da i najhrabriji odustaju pokazao je i Mihail Dudaš koji nije mogao da završi takmičenje u desetoboju na Olimpijskim igrama. Dudaš je pre vremena morao da završi učešće na Igrama zbog povrede lakta, pa je propustio bacanje koplja i trku na 1.500… »
Dudaš posle odustajanja: Srce mi se slomilo!

Dudaš posle odustajanja: Srce mi se slomilo!

Hot sport 19.08.2016
Srpski atletičar Mihail Dudaš povukao se sa takmičenja na Olimpijskim igrama zbog povrede lakta, saopštio je Olimpijski komitet Srbije. Dudaš, kako se navodi, zbog povrede lakta nije bio u mogućnosti da nastavi takmičenje na Igrama u Rio de… »
Dudaš odustao zbog povrede lakta

Dudaš odustao zbog povrede lakta

Studio B 19.08.2016
Desetobojac Mihail Dudaš je zbog povrede lakta morao da odustane od daljeg takmičenja posle osam disciplina. Mihail Dudaš je posle osam disciplina morao da odustane od daljeg takmičenja. Povreda lakta nije mu dozvolila da nastavi takmičenje. Do… »
Dudaš zbog povrede odustao posle osme discipline desetoboja

Dudaš zbog povrede odustao posle osme discipline desetoboja

Politika 19.08.2016
RIO DE ŽANEIRO – Srpski atletičar Mihail Dudaš nije završio takmičenje u desetoboju na Olimpijskim igrama u Riju, pošto je zbog povrede lakta morao da odustane, posle osme discipline - skoka s motkom. U trenutku kada se povukao Dudaš je zauzimao… »
Dudaš odustao! Povreda…

Dudaš odustao! Povreda…

Mozzart sport 19.08.2016
Srpski desetobojac nije završio takmičenje u desetoboju. Plvreda lakta je bičla jača, Mihail Dudaš nije mogao da nastavi takmičenje u desetoboju na Olimpijskim Igrama. Dve discipline pre završetka takmičenja morao je da baci peškir… Kao lav se… »
Neće završiti desetoboj: Mihail Dudaš odustao od takmičenja u Riju zbog povrede

Neće završiti desetoboj: Mihail Dudaš odustao od takmičenja u Riju zbog povrede

Hot sport 19.08.2016
Srpski atletičar Mihail Dudaš povukao se sa takmičenja na Olimpijskim igrama zbog povrede, saopštio je Olimpijski komitet Srbije. Dudaš, kako se navodi, zbog povrede lakta nije bio u mogućnosti da nastavi takmičenje na Igrama u Rio de Žaneiru i… »
Mihaila Dudaša "izdao" lakat!

Mihaila Dudaša "izdao" lakat!

Mondo 19.08.2016
Naš sjajni desetobojac, morao je da odustane na dve discipline pre kraja iscrpljujućih borbi u desetoboju. Šteta, ali biće još prilika! Šteta! Naš sjajni desetobojac Mihail Dudaš nije bio u prilici da se bori za medalje, u finiši iscrpljujućih… »

Vesti dana »