Povezane vesti

Mučitelj iz Kaluđerice negirao zločin, preti mu 10 godina zatvora

Mučitelj iz Kaluđerice negirao zločin, preti mu 10 godina zatvora

Blic 29.09.2016
Ahmet Marinković (40), nasilnik koji je osumnjičen da je pretukao i mučio suprugu Mariju Fejzović (21), saslušan je danas u Drugom osnovnom tužilaštvu, a kako "Blic" nezvanično saznaje od izvora bliskih istrazi on je negirao je zločin. Pomenuto… »
Saslušan muž brutalno zlostavljane žene iz Kaluđerice: Nisam kriv, ne znam otkud joj povrede!

Saslušan muž brutalno zlostavljane žene iz Kaluđerice: Nisam kriv, ne znam otkud joj povrede!

Kurir 29.09.2016
Ahmed Marinković (40) iz Kaluđerice saslušan je danas u Drugom osnovnom tužilaštvu nakon što je pre dva dana uhapšen zbog sumnje da je brutalno zlostavljao svoju nevenčanu suprugu Mariju Ferizović (21). Kako nezvanično saznajemo, on je na… »
Tužilaštvo traži pritvor za nasilnika iz Kaluđerice

Tužilaštvo traži pritvor za nasilnika iz Kaluđerice

RTS 29.09.2016
Drugo osnovno tužilaštvo u Beogradi pokrenulo je istragu protiv A. M. iz Kaluđerice zbog sumnje da je izvršio nasilje prema nevenčanoj supruzi i predložilo sudu da mu odredi pritvor. Nakon saslušanja tužilaštvo je donelo naredbu o sprovođenju… »
"Sramota me da pričam šta mi je sve radio": Stravična ispovest žene iz Kaluđerice koju je muž zverski mučio danima

"Sramota me da pričam šta mi je sve radio": Stravična ispovest žene iz Kaluđerice koju je muž zverski mučio danima

Blic 29.09.2016
„Isprebijao me je šipkom i motkom, ubadao makazama, ekserom, pekao i goreo kožu cigarom, sekao žiletom... Sramota me je da pričam šta mi je sve radio.“ Ovako za „Blic“ opisuje pakao iz kojeg je pobegla Marija Ferizović (21), koju je suprug… »
Uznemirujuće: Monstrum iz Kaluđerice tukao, palio i žigosao ženu!

Uznemirujuće: Monstrum iz Kaluđerice tukao, palio i žigosao ženu!

Kurir 29.09.2016
Devojčica gledala kako je otac Ahmed brutalno udarao majku Mariju, sekao je žiletom, žigosao žaračem po glavi, urinirao po njoj, terao je da jede njegov izmet... BEOGRAD - „Bilo je strašno! Tata je mnogo tukao i palio mamu“, ispričala je… »
Ispovest zverski mučene Marije iz kaluđerice: Ubadao me je makazama i ekserom, sramota me da kažem šta je radio!

Ispovest zverski mučene Marije iz kaluđerice: Ubadao me je makazama i ekserom, sramota me da kažem šta je radio!

Pravda 29.09.2016
„Isprebijao me je šipkom i motkom, ubadao makazama, ekserom, pekao i goreo kožu cigarom, sekao žiletom... Sramota me je da pričam šta mi je sve radio.“ Ovako opisuje pakao iz kojeg je pobegla Marija Ferizović (21), koju je suprug Ahmet… »

Vesti dana »