Povezane vesti

Čilić: Imam kvalitet za pobedu protiv Del Potra

Čilić: Imam kvalitet za pobedu protiv Del Potra

Beta 26.11.2016
Hrvatski teniser Marin Čilić rekao je danas da veruje da ima kvalitet da pobedi Argentinca Huana Marina del Potra i svojoj reprezentaciji donese trofej u Dejvis kupu. Hrvatska je danas povela protiv Argentine sa 2:1 u finalu Dejvis kupa, pošto su Marin… »
Dejvis kup: Hrvatska pred titulom, vodi 2:1 protiv Argentine

Dejvis kup: Hrvatska pred titulom, vodi 2:1 protiv Argentine

Sportal blic 26.11.2016
Teniska reprezentacija Hrvatske nalazi se nadomak osvajanja titule u Dejvis kupu, pošto posle drugog dana finala vodi protiv Argentine sa 2:1. Foto: Tanjug/AP Marin Čilić i Ivan Dodig Novo vođstvo domaćinu doneo je dubl, tačnije Marin Čilić i Ivan… »
Dejvis kup: Hrvatska bolja u dublu, vodi 2:1 protiv Argentine

Dejvis kup: Hrvatska bolja u dublu, vodi 2:1 protiv Argentine

Večernje novosti 26.11.2016
Teniska reprezentacija Hrvatske povela je protiv Argentine sa 2:1 u finalu Dejvis kupa, pošto su Marin Čilić i Ivan Dodig bili bolji od Huana Martina del Porta i Leonarda Majera. Teniska reprezentacija Hrvatske povela je protiv Argentine sa 2:1 u… »
Dejvis kup: Hrvatska pred titulom, vodi sa 2:1 protiv Argentine

Dejvis kup: Hrvatska pred titulom, vodi sa 2:1 protiv Argentine

Hot sport 26.11.2016
Teniska reprezentacija Hrvatske nalazi se na pobedu od titule u Dejvis kupu, pošto posle drugog dana finala vodi protiv Argentine sa 2:1. Novo vođstvo domaćinu doneo je dubl, tačnije Marin Čilić i Ivan Dodig jer su savladali Huana Martina Del Potra… »
Hrvatska na korak od trijumfa

Hrvatska na korak od trijumfa

Mondo 26.11.2016
Čilić i Dodig pobedili Del Potra i Majera i doneli svojoj zemlji vođstvo od 2:1 u finalu Dejvis kupa. Reprezentacija Hrvatske na pragu je trijumfa u Dejvis kupu, jedanaest godina nakon osvajanja do sada jedinog trofeja u tom takmičenju. Rezultat je… »
Dejvis kup: Del Potro doneo Argentini izjednačenje protiv Hrvatske

Dejvis kup: Del Potro doneo Argentini izjednačenje protiv Hrvatske

Večernje novosti 25.11.2016
Teniska reprezentacija Argentine izjednačila je na 1:1 u finalu Dejvis kupa protiv Hrvatske, pošto je večeras Huan Martin del Potro pobedio Ivu Karlovića u četiri seta, 6:4, 6:7 (6), 6:3 i 7:5. Teniska reprezentacija Argentine izjednačila je na 1:1… »
Del Potro oduševio Maradonu u Zagrebu i vratio Argentince u borbu za trofej Dejvis kupa /foto/ /video/

Del Potro oduševio Maradonu u Zagrebu i vratio Argentince u borbu za trofej Dejvis kupa /foto/ /video/

Sportal blic 25.11.2016
Posle prvog dana finala Dejvis kupa između tenisera Hrvatske i Argentine u Zagrebu rezultat je 1:1. Foto: Reuters Huan Martin del Potro slavi pobedu nad Karlovićem Marin Čilić je doneo vođstvo Hrvatskoj pobedom nad Federikom Delbonisom u dramatičnom… »
Čilić: Nisam umoran, spreman sam za dubl

Čilić: Nisam umoran, spreman sam za dubl

Večernje novosti 25.11.2016
Dobro se osećam. Bio je dug meč, ali ne toliko fizički zahtevan. No, videćemo u subotu ujutro što ćemo napraviti. Spreman sam da igram ukoliko tim odluči tako, kaže Marin Čilić. Hrvatski teniser Marin Čilić rekao je posle današnje pobede nad… »

Vesti dana »