Povezane vesti

Ruski muftija Olbrajtovoj: Sa verom se ne treba šaliti

Ruski muftija Olbrajtovoj: Sa verom se ne treba šaliti

Vesti online 26.01.2017
Zamenik predsednika ruskog Saveta muftija Rušen Abjasov prokomentarisao je izjavu bivše državne sekretarke Medlin Olbrajt da je spremna da pređe u islam kao odgovor na migrantsku politiku novog predsednika SAD Donalda Trampa. Abjasov je posavetovao… »
Olbrajt: Spremna sam da postanem muslimanka iz solidarnosti sa izbeglicama

Olbrajt: Spremna sam da postanem muslimanka iz solidarnosti sa izbeglicama

Novi magazin 26.01.2017
Bivša američka državna sekretarka Medlin Olbrajt izjavila je danas da je spremna da pređe u muslimansku veru u znak solidarnosti sa izbeglicama, prema kojima predsednik SAD Donald Tramp namerava da pooštri politiku. "Odrasla sam kao katolikinja… »
Olbrajtova prkosi Trampu: Biću muslimanka njemu u inat

Olbrajtova prkosi Trampu: Biću muslimanka njemu u inat

Pravda 26.01.2017
Bivši državni sekretar SAD Medlin Olbrajt izjavila je da je spremna da se registruje kao muslimanka samo da bi napakostila Donaldu Trampu. ''Ja sam bila vaspitana u katoličkoj veri, prešla sam u Episkopalnu crkvu, zatim sam saznala da je moja porodica… »
(Video) U znak protesta: Medlin Olbrajt postaje muslimanka

(Video) U znak protesta: Medlin Olbrajt postaje muslimanka

Kurir 26.01.2017
Bivša državna sekretarka SAD Medlin Olbrajt je spremna da se registruje kao muslimanka iz "solidarnosti sa migrantima", prema kojima zaoštrava politiku predsednik SAD Donald Tramp. There is no fine print on the Statue of Liberty. America must remain… »
Albright: Upisat ću se kao muslimanka

Albright: Upisat ću se kao muslimanka

Al Jazeera 26.01.2017
Madeleine Albright je odrasla kao kršćanka, a kasnije je došla do saznanja da potiče iz jevrejske porodice. Bivša američka državna sekretarka Madeleine Albright je na svom Twitter nalogu objavila da je spremna da se upiše kao muslimanka iz… »

Vesti dana »