Povezane vesti

Šešelj: Mogu da pobedim Vučića u drugom krugu!

Šešelj: Mogu da pobedim Vučića u drugom krugu!

Vesti online 23.02.2017
Predsednik Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj u četvrtak je izrazio uverenje da će na predsedničkim izborima ući u drugi krug, zajedno s kandidatom vladajuće koalicije, Aleksandrom Vučićem. Šešelj je izrazio žaljenje zbog činjenice da… »
Šešelj o zahtevu haga da bude osuđen: Oni me ne interesuju, ja se tamo ne vraćam

Šešelj o zahtevu haga da bude osuđen: Oni me ne interesuju, ja se tamo ne vraćam

Kurir 23.02.2017
BEOGRAD - "Oni to rade kako bi destimulisali i odvratili građane Srbije da glasaju za mene na predsedničkim izborima", rekao je predsednik SRS Vojislav Šešelj, ocenjujući zahtev Tužilaštva međunarodnog suda u Hagu da mu se poništi oslobađajuću… »
Ne daju mu mira: Tužilaštvo u Hagu traži da Šešelj bude osuđen

Ne daju mu mira: Tužilaštvo u Hagu traži da Šešelj bude osuđen

Kurir 23.02.2017
HAG - Tužilaštvo međunarodnog suda u Hagu ponovo je zatražilo od sudija apelacionog veća da poništi oslobađajuću presudu lideru Srpske radikalne stranke Vojislavu Šešelju i osudi ga za zločine nad Hrvatima i Muslimanima u Hrvatskoj, Vojvodini i… »
Sumorne prognoze: Srpska opozicija nema šanse?

Sumorne prognoze: Srpska opozicija nema šanse?

Vesti online 23.02.2017
Odustajanje Tomislava Nikolića od predsedničke kandidature izazvalo je nove kalkulacije u opozicionim krugovima. Ipak, male su šanse da opozicija ima jednog predsedničkog kandidata, a čak i da to uspe, on najverovatnije neće moći da pobedi… »

Vesti dana »