Saletov Bajern nastavio da melje po Nemačkoj, Gagijeva Alba vezala četvrti poraz!

Sportske.net 05.03.2017  |  Sportske.net

Izabranici Aleksandra Đorđevića bili su više nego ubeljivi na gostovanju Bremerhafenu, dok je ekipa iz Berlina poražena u Getingemu.

Bajern u Bundesligi ne zna za poraz od 26. decembra prošle godine, kada su izgubili od Ulma. Od tada redom melju protivnike, a danas su kroz šake propustili i nemoćne Bremerhafen, na kraju je bilo 73-108 za "Bavarce". Već u prvih 10 minuta su gosti iz Minhena najavili katastrofu domaćinu, kako su taj deo igre dobili sa 17-35. Prednost je do kraja uporno rasla, a ni kada su u poslednjih 10 minuta ušli sa 21 razlike, gosti nisu usporili. Do ovog