Rukometaši Radničkog osvojili Kup Srbije - grupa Zapad

iKragujevac 06.02.2019

Rukometaši Radničkog 1964 su u finalnoj utakmici Kupa Srbije-grupa Zapad savladali superligaša,ekipu „Mokra Gora“ iz Zubinog Potoka rezultatom 28-22,poluvreme 16-10 i osvojenim trofejom podigli samopouzdanje pred nastavak prolećnog dela šampionata u kome imaju najviše ambicije.

Granitna odbrana Kragujevčana je dala rezultat na samom početku utakmice i rezultirala prednošću od velikih 4 razlike pogotkom Kneževića u 4-om minutu.Rano vođstvo i organizovana igra u oba pravca je i odredilo dalji tok utakmice.Rukometaši Radničkog su održavali prednost tokom kompletnog prvog dela igre,a na samom kraju je i povećali i sa 6 golova razlike( 16-10) odlaze na 10-minutni odmor. Večeras desetkovana povredama i bolešću par