Poraz odbojkaša Radničkog u završnici za infarct

iKragujevac 27.01.2020

Još jedan „tesan“ poraz pretrpeli su odbojkaši Radničkog u BPŠ Super ligi Srbije. Baš kao i u susretima sa Vojvodinom i Novim Pazarom, Kragujevčani su i na gostovanju Mladom radniku u Požarevcu izgubili bitku u taj-brejku – 2:3 (17:25, 25:21, 25:21, 28:30, 17:19).

Sjajna odbojkaška predstava, puna preokreta i uzbuđenja, viđena je na parketu Sportskog centra „Požarevac“. Domaćin je poveo, Kragujevčani preokrenuli rezultat i došli nadomak trijumfa u četvrtom setu, da bi konačan rasplet usledio u taj-brejku, u kome su Požarevljani posle velike drame došli do velikog trijumfa. Dugo je trebalo odbojkašima Radničkog da dođu do svoje prepoznatljive igre. Prvi set je maltene „bačen niz vetar“, budući da je ekipa Mladog radnika bez