Povezane vesti

Nedimović o sastavu nove vlade: Selektor bira tim VIDEO

B92 pre 9 dana
Ministar poljoprivrede i nosilac liste SNS na održanim parlamentarnim izborima Branislav Nedimović rekao da je da će se još videti sastav nove Vlade. Na pitanje da li će ostati na čelu Ministarstva poljoprivrede Nedimović je za televiziju Prva… »

Nedimović igra fudbal već 25 godina a SAD tim žargonom govori i o novoj Vladi: Selektor bira tim, mi smo tu da trčimo!

Kurir pre 9 dana
BEOGRAD - Ministar poljoprivrede Branislav Nedimović, odgovarajući na pitanje hoće li na toj funkciji ostati i u novoj Vladi Srbije, rekao je danas da je selektor tu da bira tim. "Videćemo ko će biti ministar, ima vremena, selektor bira tim, mi… »

Nedimović: Selektor bira tim - mi igrači smo tu da trčimo

RTV pre 9 dana
BEOGRAD - Ministar poljoprivrede Branislav Nedimović, odgovarajući na pitanje hoće li na toj funkciji ostati i u novoj Vladi Srbije, rekao je danas da je selektor tu da bira tim. "Videćemo ko će biti ministar, ima vremena, selektor bira tim, mi… »

Nedimović: Da li ću ostati ministar? Ima vremena, selektor bira tim, mi igrači smo tu da trčimo

Blic pre 9 dana
Ministar poljoprivrede Branislav Nedimović, odgovarajući na pitanje hoće li na toj funkciji ostati i u novoj Vladi Srbije, rekao je danas da je selektor tu da bira tim. - Videćemo ko će biti ministar, ima vremena, selektor bira tim, mi igrači smo tu… »

Nedimović: Selektor bira tim – mi igrači smo tu da trčimo

Vesti online pre 9 dana
Ministar poljoprivrede Branislav Nedimović, odgovarajući na pitanje hoće li na toj funkciji ostati i u novoj Vladi Srbije, rekao je danas da je selektor tu da bira tim. – Videćemo ko će biti ministar, ima vremena, selektor bira tim, mi igrači smo… »

Nedimović o sastavu vlade: Selektor bira tim - mi igrači smo tu da trčimo

Večernje novosti pre 9 dana
MINISTAR poljoprivrede Branislav Nedimović, odgovarajući na pitanje hoće li na toj funkciji ostati i u novoj Vladi Srbije, rekao je danas da je selektor tu da bira tim. "Videćemo ko će biti ministar, ima vremena, selektor bira tim, mi igrači smo tu… »

Vesti dana »