Povezane vesti

Neda Ukraden: Žao mi je što se nisam češće viđala sa Sanjom

Neda Ukraden: Žao mi je što se nisam češće viđala sa Sanjom

Nova 07.03.2021
Muzičar i frontmen grupe "Balkanika" Aleksandar Sanja Ilić, preminuo je u 70. godini života od posledica koronavirusa. Bio je veoma priznat i poštovan u muzičkim krugovima, a jedna od pevačica sa kojom je sarađivao bila je i Neda Ukraden, koja je… »
Bio mi je kao drugi tata Danica Krstić otkrila kako su izgledali poslednji dani Sanje Ilića: Bio je u bolnici dve nedelje

Bio mi je kao drugi tata Danica Krstić otkrila kako su izgledali poslednji dani Sanje Ilića: Bio je u bolnici dve nedelje

Kurir 07.03.2021
Kompozitor Aleksandar Sanja Ilić preminuo je danas u 70. godini nakon borbe sa korona virusom. Danica Krstić, nekadašnja pevačica grupe Balkanika, i Sanjina prijateljica oglasila se i otkrila kako je podnela gubitak prijatelja i kako su izgledali… »
“Majčina smrt nas je zbližila”: Sin Sanje Ilića o ocu

“Majčina smrt nas je zbližila”: Sin Sanje Ilića o ocu

Nova 07.03.2021
Muzičar Aleksandar Sanja Ilić, osnivač grupe "Balkanika", preminuo je danas od posledica koronavirusa. Andrej Ilić, sin preminulog muzičara često je govorio da je sa ocem postao još bliži nakon smrti majke Zlate. Kako je svojevremeno ispričao za… »
Crvena zvezda se oprostila od velikog muzičara: Skoro pola veka njegovu pesmu Delije znaju napamet!

Crvena zvezda se oprostila od velikog muzičara: Skoro pola veka njegovu pesmu Delije znaju napamet!

Mondo 07.03.2021
Emotivni oproštaj od čoveka koji je njihovom klubu podario melodiju koja se i danas peva. Emotivni oproštaj od čoveka koji je njihovom klubu podario melodiju koja se i danas peva Frontmen grupe "Balkanika" Aleksandar Sanja Ilić preminuo je 7. marta… »
Velike tragedije u životu sanje ilića: Smrt najboljeg prijatelja i voljene žene - "Imam dva ožiljka na srcu"

Velike tragedije u životu sanje ilića: Smrt najboljeg prijatelja i voljene žene - "Imam dva ožiljka na srcu"

Mondo 07.03.2021
Činilo mu se tada da se više nikada neće baviti muzikom. Činilo mu se tada da se više nikada neće baviti muzikom. Aleksandar Sanja Ilić, muzičar, frontmen i osnivač grupe "Balkanika", preminuo je u 70. godini u Begradu, od posledica korona… »
Mesto ti je među zvezdama, uvek ćeš biti deo moje duše Nada Topčagić slomljena zbog smrti Sanje Ilića, on joj je uradio…

Mesto ti je među zvezdama, uvek ćeš biti deo moje duše Nada Topčagić slomljena zbog smrti Sanje Ilića, on joj je uradio…

Kurir 07.03.2021
Osnivač grupe "Balkanika", Aleksandar Sanja Ilić, preminuo je danas u 70. godini od posledica koronavirusa u Zemunskoj bolnici gde je bio priključen na respirator. Sanja je komponovao brojne hotove, a radio je i na hitu pevačice Nade Topčagić "Jutro… »
Bajka je ipak java: Poslednji intervju Sanje Ilića za "Novosti"

Bajka je ipak java: Poslednji intervju Sanje Ilića za "Novosti"

Večernje novosti 07.03.2021
MUZIČAR Aleksandar Sanja Ilić, osnivač grupe "Balkanika" preminuo je danas. Pre nešto više od godinu dana Ilić je za "Novosti" govorio povodom 20 godina grupe "Balkanika". Intervju prenosimo u celosti. Nekada mi se čini da su i koncerti i putovanja… »
Sanja Ilić komponovao himnu za navijače zvezde: Huk Marakane i 80 hiljada navijača protiv Dinama nikada neću zaboraviti

Sanja Ilić komponovao himnu za navijače zvezde: Huk Marakane i 80 hiljada navijača protiv Dinama nikada neću zaboraviti

Večernje novosti 07.03.2021
OSNIVAČ čuvene grupe "Balkanika", Sanja Ilić, preminuo je danas u 70. godini života od posledica korona virusa. Malo ljudi zna da je ovaj sjajni muzičar pre više od četiri decenije napisao muziku za čuvenu Zvezdinu himnu "Mladići borovi, devojke… »
Selaković se oprostio od Sanje Ilića: Počivaj u miru, ambasadore naše kulture, dragi prijatelju

Selaković se oprostio od Sanje Ilića: Počivaj u miru, ambasadore naše kulture, dragi prijatelju

Večernje novosti 07.03.2021
MINISTAR spoljnih poslova u Vladi Republike Srbije, Nikola Selaković, oprostio se na Instagramu od muzičara i frontmena grupe "Balkanika" Sanje Ilića koji je danas preminuo. - Počivaj u miru, ambasadore naše kulture, dragi prijatelju - napisao je… »
"Počivaj u miru, ambasadore naše kulture, dragi prijatelju" Selaković se oprostio od Sanje Ilića

"Počivaj u miru, ambasadore naše kulture, dragi prijatelju" Selaković se oprostio od Sanje Ilića

Srbija danas 07.03.2021
Poznati muzičar i frontmen grupe "Balkanika" Aleksandar Sanja Ilić je umro u 70. godini života. Ministar spoljnih poslova u Vladi Republike Srbije, Nikola Selaković, oprostio se na Instagramu od muzičara i frontmena grupe "Balkanika" Sanje Ilića… »

Vesti dana »