Povezane vesti

Duško će biti rekorder: Koliko poznati očevi izdvajaju za alimentaciju

Duško će biti rekorder: Koliko poznati očevi izdvajaju za alimentaciju

Nova 06.07.2022
Bivši fudbaler za svoje ćerke ne žali novca, a na estradi takođe ima očeva koji se trude da njihovim naslednicima ništa ne nedostaje. Jelena Karleuša objavila je juče da se nakon 14 godina braka razvodi od fudbalera Duška Tošića. Poznati par u… »
Prvo tošićevo oglašavanje posle kraha braka sa jk: Karleušin bivši muž ima jasan stav, evo šta je odgovorio na pitanje o…

Prvo tošićevo oglašavanje posle kraha braka sa jk: Karleušin bivši muž ima jasan stav, evo šta je odgovorio na pitanje o…

Kurir 06.07.2022
Pevačica Jelena Karleuša juče je obavestila javnost da se razvodi od supruga Duška Tošića nakon 14 godina braka, dok se Duška na ovu temu do sada nije javno izjašnjavao. Ipak, njegov stav je jasan i on definitivno ne želi da komentariše razvod… »
Šta se dešava u domu Jelene karleuše posle potopa?! Ispred luksuzne vile u kombiju čeka muškarac, evo o čemu je reč…

Šta se dešava u domu Jelene karleuše posle potopa?! Ispred luksuzne vile u kombiju čeka muškarac, evo o čemu je reč…

Kurir 06.07.2022
Pevačica Jelena Karleuša isti dan kada je objavila da se razvodi od Duška Tošića doživela je pravu nezgodu zbog nevremena. Naime, Karleuša se uputila kod tetke Danijele koja je bila sa njenom ćerkom Nikom, ali u toku poplave džip joj se zaglavio… »
Zavirite u dvorište velelepne vile od 2.500.000 € jk: Ogroman bazen i dvorište ograđeno bodljikavom žicom! Luks bunker…

Zavirite u dvorište velelepne vile od 2.500.000 € jk: Ogroman bazen i dvorište ograđeno bodljikavom žicom! Luks bunker…

Kurir 06.07.2022
Jelena Karleuša, koja je u utorak javnosti otkrila da se posle 14 godina sporazumno razvodi od Duška Tošića, doživela je peh tokom jučerašnjeg dana kada se zaglavila džipom u poplavi, pa su je morali spasavati. Pevačica, koja je trenutno u… »
Karleuši je ova žena najveća podrška u životu: Jk prolazi kroz razvod od Duška, ima problem posle poplave, a ona joj je…

Karleuši je ova žena najveća podrška u životu: Jk prolazi kroz razvod od Duška, ima problem posle poplave, a ona joj je…

Kurir 06.07.2022
Pevačici Jeleni Karleuši dogodila se nezgoda isti dan kada je objavila da se razvodi od Duška Tošića. Ipak, uz nju je sve vreme žena koja joj je najveća podrška u životu. Karleuša se juče uputila kod tetke Danijele Dmitrović sa kojom je bila… »
Prve fotke posle razvoda: Karleuša u versače bademantilu stigla u luks vilu, a cena mu paprena! Ni maleri joj ne mogu ništa!

Prve fotke posle razvoda: Karleuša u versače bademantilu stigla u luks vilu, a cena mu paprena! Ni maleri joj ne mogu ništa!

Kurir 06.07.2022
Dan nakon što je na Instagramu objavila da se razvodi od Duška Tošića i video na kojem se vidi kako se zaglavila u bujici vode na Bežanijskoj kosi, Jelena Karleuša se pojavila u svojoj novoj vili na Dedinju gde se trenutno preseljava sa decom iz… »
Ostala sam zaglavljena u vodi: Karleuša se oglasila i opisala dramu zbog poplave - ćerku, tetku i mene su spasavali

Ostala sam zaglavljena u vodi: Karleuša se oglasila i opisala dramu zbog poplave - ćerku, tetku i mene su spasavali

Večernje novosti 06.07.2022
JELENA Karleuša se javno zahvalila svim ljudima koji su joj pomogli sinoć da se izvuče, a otkrila je i gde je krenula usred poplave. Foto: Printskrin Među onima koji su se sinoć usred snažnog nevremena koje je zahvatilo Beograd našli na ulicama… »
Najgori dan u Karleušinom životu: Krenula da pomogne ćerki, a onda je bujica potopila i njen automobil

Najgori dan u Karleušinom životu: Krenula da pomogne ćerki, a onda je bujica potopila i njen automobil

Svet & Skandal 06.07.2022
Jelenu Karleušu spasavali od bujice vode Da nesreća nikada ne ide sama dokaz je ono što je pevačica Jelena Karleuša juče doživela. Posle obaveštenja da se posle četrnaest godina braka razvodi od fudbalskog menadžera Duška Tošića, Karleuša je… »
„Hvala lavovima koji su me spasili“: Oglasila se Karleuša nakon snimka iz blata

„Hvala lavovima koji su me spasili“: Oglasila se Karleuša nakon snimka iz blata

Nova 06.07.2022
Pevačica Jelena Karleuša u Beogradu se zatekla u nevremenu kada je krenula automobilom do tetke. Naime, Karleušin automobil našao se zaglavljen u bujici vode, a sada je objasnila šta se tačno desilo. „Sinoć, dok sam pokušavala da dodjem do tetke… »
Džipom sam uletela preduboko, hvala lavovima koji su me spasli! Evo gde je jk pošla usred poplave, ništa nije moglo da je…

Džipom sam uletela preduboko, hvala lavovima koji su me spasli! Evo gde je jk pošla usred poplave, ništa nije moglo da je…

Kurir 06.07.2022
Pevačica Jelena Karleuša u Beogradu se zatekla u nevremenu kada je krenula automobilom do tetke. Naime, Karleušin automobil našao se zaglavljen u bujici vode, a sada je objasnila šta se tačno desilo. "Sinoć, dok sam pokušavala da dodjem do tetke… »
(Foto) "Ovo je najgori dan u mom životu": Karleušu izvlačili iz potopljenog automobila na dan razvoda

(Foto) "Ovo je najgori dan u mom životu": Karleušu izvlačili iz potopljenog automobila na dan razvoda

Blic 06.07.2022
Pevačica Jelena Karleuša, juče je objavila da se razvodi nakon 14 godina braka od Duška Tošića. Baš na dan razvoda i saopštenja koje je dala u javnost, jako nevreme juče je pogodilo Beograd, pa se i pevačicin automobil našao zaglavljen u bujici… »
Karleušu izvlačili iz potopljenog automobila! Nakon razvoda doživela pravi užas - Ovo mi je najgori dan u životu! Video

Karleušu izvlačili iz potopljenog automobila! Nakon razvoda doživela pravi užas - Ovo mi je najgori dan u životu! Video

Mondo 06.07.2022
Jelena Karleuša našla se u kolima usred nevremena koje je juče zadesilo Beograd! Jelena Karleuša našla se u kolima usred nevremena koje je juče zadesilo Beograd! Istog dana kada je javnosti saopštila da se razvodi od Duška Tošića nakon… »
Ovo je najgori dan u mom životu! Drama jk posle razvoda od Duška, spasavali je iz potopljenog auta diva mokra do gole kože

Ovo je najgori dan u mom životu! Drama jk posle razvoda od Duška, spasavali je iz potopljenog auta diva mokra do gole kože

Kurir 06.07.2022
Jelena Karleuša, koja je objavila da se razvela posle 14 godina razvela od Duška Tošića, na isti dan doživela je još jedan peh. Naime, Karleuša, u vreme nevremena u Beogradu, krenula je sinoć kolima, a onda se njen automobil našao zaglavljen u… »
Jelena Karleuša zarobljena u poplavi: Pevačici džip potopljen, ona bosa u vodi – "Ovo je najgori dan u mom životu!"…

Jelena Karleuša zarobljena u poplavi: Pevačici džip potopljen, ona bosa u vodi – "Ovo je najgori dan u mom životu!"…

Večernje novosti 06.07.2022
DA uvek može gore osetila je večeras folk pevačica Jelena Karleuša. Foto: Printskrin U danu kada je objavila da se ona i Duško Tošić razvode, a samo dan posle objave da se preselila u novu kuću, folkerka je doživela neprijatnost. JK je bila… »
Karleuša zaglavljena u poplavi hoda bosa: Ovo mi je najgori dan u životu FOTO

Karleuša zaglavljena u poplavi hoda bosa: Ovo mi je najgori dan u životu FOTO

Nova 06.07.2022
Snažno nevreme koje je pogodilo Beograd izazvalo je potpuni kolaps u saobraćaju - ali i poplave širom grada. U jednoj takvoj zaglavila se i pevačica Jelena Karleuša. Karleuša je kasno sinoć objavila na svom Instagramu tri video snimka u kojima se… »

Vesti dana »