Povezane vesti

Aleksandra Mladenović u pratnji nepoznatog muškarca! Pevačica prokomentarisla svoj emotivni status: Ne mogu više da budem…

Aleksandra Mladenović u pratnji nepoznatog muškarca! Pevačica prokomentarisla svoj emotivni status: Ne mogu više da budem…

Kurir 22.05.2023
Aleksandra Mladenović danas je zadužena za atmosferu povodom krštenja unuke Zorice Brunclik i Miroljuba Aranđelovića Kemiša. Pevačica je u intervjuu za medije otkrila koliko voli i poštuje lik i delo njene starije koleginice. - Ja obožavam Zoricu… »
Ko je muškarac pored Aleksandre Mladenović? Zajedno se pojavili na krštenju unuke Zorice Brunclik - "Nek me spajaju"

Ko je muškarac pored Aleksandre Mladenović? Zajedno se pojavili na krštenju unuke Zorice Brunclik - "Nek me spajaju"

Mondo 22.05.2023
Aleksandra Mladenović došla je na krštenje unuke Zorice Brunclik, a svi se pitaju ko je muškarac koji se pojavio s njom. Aleksandra Mladenović došla je na krštenje unuke Zorice Brunclik, a svi se pitaju ko je muškarac koji se pojavio s njom… »
Veliko slavlje kod Zorice i Kemiša! Pevačica zasenila na krštenju unuke - Ćerka u elegantnom odelu, a zet sve nasmejao!

Veliko slavlje kod Zorice i Kemiša! Pevačica zasenila na krštenju unuke - Ćerka u elegantnom odelu, a zet sve nasmejao!

Mondo 22.05.2023
Ćerka Zorice Brunclik i Miroljuba Aranđelovića Kemiša organizovala je proslavu povodom kršenja svoje mezimice Milice. Ćerka Zorice Brunclik i Miroljuba Aranđelovića Kemiša organizovala je proslavu povodom kršenja svoje mezimice Milice. Zlata… »
(Foto) estrada na krštenju unuke Zorice Brunclik: Pljuštale koverte pune para, a evo ko je zadužen da atmosferu dovede do…

(Foto) estrada na krštenju unuke Zorice Brunclik: Pljuštale koverte pune para, a evo ko je zadužen da atmosferu dovede do…

Blic 22.05.2023
Ćerka pevačice Zorice Brunclik i Miroljuba Aranđelovića Kemiša, Zlata Aranđelović danas krsti ćerku Milicu, a brojne kolege sa estrade su došle da uveličaju slavlje. Među prvima je došla Aleksandra Mladenović koja je zadužena za atmosferu na… »
Slavlje kod Kemiša i Zorice povodom krštenja unuke! Pevačica zasenila stajlingom, i otkrila kako se oseća: Najviše sam…

Slavlje kod Kemiša i Zorice povodom krštenja unuke! Pevačica zasenila stajlingom, i otkrila kako se oseća: Najviše sam…

Kurir 22.05.2023
Zlata Aranđelović, ćerka Zorice Brunclik i Miroljuba Aranđelovića Kemiša, danas je organizovala veliko slavlje povodom krštenja ćerka Milice koju je dobila sa pevačem Milošem Vujanovićem. Oni su svoju mezimicu obukli u belu haljinu sa mašnom… »
(Video) Princeza u beloj haljini i bisernim štiklicama: Krštenje unuke Zorice Brunclik: Baka u leopard izdanju

(Video) Princeza u beloj haljini i bisernim štiklicama: Krštenje unuke Zorice Brunclik: Baka u leopard izdanju

Blic 22.05.2023
Ćerka Zorice Brunclik i Miroljuba Aranđelovića Kemiša, Zlata Aranđelović danas krsti ćerku Milicu koju ima sa pevačem Milošem Vujanovićem sa kojim je nekoliko godina u braku. Par je naslednicu obukao u neodoljivu belu haljinu sa mašnom, a… »

Vesti dana »