Povezane vesti

Tamara Đurić detaljno opisala incident koji se dogodio! Starleta: Uleteo je u moj stan, odgurnuo i nastavio da šutira…

Tamara Đurić detaljno opisala incident koji se dogodio! Starleta: Uleteo je u moj stan, odgurnuo i nastavio da šutira…

Kurir pre 3 dana
Tamara Đurić rešila je da stavi tačku na nasilje koje je pretrpela u svom stanu na Vračaru. Iako se već oglasila ovim povodom, detaljno je za Kurir opisala šta se dogodilo: - Ovo je otišlo predaleko i da se ne bi pojavljivale dezinformacije želim… »
"Izašao je sa slomljenom rukom iz zgrade" Tamara Đurić prvi put o incidentu i prijavi za nasilje

"Izašao je sa slomljenom rukom iz zgrade" Tamara Đurić prvi put o incidentu i prijavi za nasilje

Mondo pre 3 dana
Tamara Đurić se oglasila povodom navoda da ju je bivši partner pretukao. Tamara Đurić se oglasila povodom navoda da ju je bivši partner pretukao. U svim domaćim medijima juče je odjeknula je vest da je starleta Tamara Đurić prijavila bivšeg… »
"Uleteo je u moju sobu i udario rukom o zid": Tamara Đurić otkrila jezive detalje incidenta sa bivšim dečkom: "Odgurnuo me…

"Uleteo je u moju sobu i udario rukom o zid": Tamara Đurić otkrila jezive detalje incidenta sa bivšim dečkom: "Odgurnuo me…

Blic pre 3 dana
Starleta Tamara Đurić prijavila je bivšeg momka za nasilje, a sada je odlučila da progovori o detaljima drame koja se odigrala u njenom stanu na Vračaru. Tamara je odustala od gonjenja bivšeg za nasilje, a otkrila je da ovo nije prvi da upada u… »
"Policija je brzo stigla": Oglasila se Tamara Đurić nakon vesti da ju je bivši dečko pretukao - Evo šta starleta kaže o…

"Policija je brzo stigla": Oglasila se Tamara Đurić nakon vesti da ju je bivši dečko pretukao - Evo šta starleta kaže o…

Blic pre 4 dana
Starleta Tamara Đurić prijavila je danas policiji da ju je bivši dečko M. Đ. (36) navodno napao i pretukao. Tamara je odustala od gonjenja bivšeg za nasilje, a sada se oglasila za "Blic" i otkrila da je policija brzo reagovala. - Ne bih mu davala na… »

Vesti dana »