Povezane vesti

Jankovićeva: Razmišljala sam da završim karijeru

Večernje novosti 04.01.2015
Srpska teniserka je ispala u prvom kolu turnira u Brizbejnu, od Alje Tomljanović 7:6 (8:6), 6:0. Ipak, Džej-Džej ne gleda na ovaj poraz kao na tragediju. POSLE ravno tri meseca Jelena Janković je uzela reket, odigrala meč na zvaničnoj sceni i -… »

Jelena Janković priznala: Razmišljala sam da završim karijeru

Blic sport 04.01.2015
Srpska teniserka Jelena Janković priznala je da je nedavno razmišljala da završi karijeru zbog problema sa povredom leđa. "Kada imaš tešku povredu leđa onda razmišljaš da više nikada nećeš biti na visokom nivou. Izgubila sam mnogo mišićne… »

JJ: Mislila sam da je kraj karijere

B92 04.01.2015
Srpska teniserka Jelena Janković priznala je u nedelju da je nedavno razmišljala da završi karijeru zbog problema sa povredom leđa. Jankovićeva je u poslednja dva meseca prošle sezone imala velikih problema sa povredom leđa, zbog kojih je pored… »

Jelena Janković: Razmišljala sam da završim karijeru

Novi magazin 04.01.2015
Jelena Janković priznala je danas da je nedavno razmišljala da završi karijeru zbog problema sa povredom leđa. "Kada imaš tešku povredu leđa onda razmišljšljaš da više nikada nećeš biti na visokom nivou. Izgubila sam mnogo mišićne mase i… »

Janković: Razmišljala sam da završim karijeru

Press 04.01.2015
Srpska teniserka Jelena Janković priznala je danas da je nedavno razmišljala da završi karijeru zbog problema sa povredom leđa. Srpska teniserka Jelena Janković priznala je danas da je nedavno razmišljala da završi karijeru zbog problema sa… »

Janković: Razmišljala sam o penziji, ni zube nisam mogla da operem!

Telegraf 04.01.2015
JJ prizala da je nedavno razmišljala da zarši karijeru zbog teške povrede koju je imala. JJ prizala da je nedavno razmišljala da zarši karijeru zbog teške povrede koju je imala Foto: AP/Tanjug Srpska teniserka Jelena Janković priznala je da je… »

Jelena katastrofalno počela sezonu!

Sportske.net 04.01.2015
Iskusna srpska teniserka se ''saplela'' već na startu turnira u Brizbejnu! Svoj prvi nastup u 2015. godini Jelena Janković je imala rano jutros po našem vremenu u Brizbejnu, gde je zaustavljena već u prvom kolu. Njena rivalka bila je Ajla… »

Loš start godine za Jankovićevu

B92 04.01.2015
Jelena Janković porazom je počela 2015. godinu pošto je u prvom kolu WTA turnira u Brizbejnu izgubila od Ajle Tomljanović iz Australije sa 7:6 (8-6), 6:0. Protivnica hrvatskoj teniserki u drugom kolu biće Ukrajina Elina Svitolina koja je pobedila… »

Jelena Janković poražena na startu Brizbejna

Press 04.01.2015
Srpska teniserka Jelena Janković porazom je počela 2015. godinu pošto je jutros, u prvom kolu WTA turnira u Brizbejnu (Australija) izgubila od Ajle Tomljanović iz Hrvatske sa 7:6 (8-6), 6:0. Srpska teniserka Jelena Janković porazom je počela 2015… »

Lekcija Ajle Tomljanović: Jankovićeva porazom u Brizbejnu počela sezonu FotoVideo

Blic sport 04.01.2015
Srpska teniserka Jelena Janković porazom je počela 2015. godinu pošto je u prvom kolu WTA turnira u Brizbejnu izgubila od Ajle Tomljanović iz Hrvatske sa 7:6 (6), 6:0. Čak šest brejkova viđeno je u prvom setu, Jelena je prvi vođstvu… »

Jelena Janković poražena na startu Brizbejna

Novi magazin 04.01.2015
Srpska teniserka Jelena Janković porazom je počela 2015. godinu pošto je jutros, u prvom kolu WTA turnira u Brizbejnu (Australija) izgubila od Ajle Tomljanović iz Hrvatske sa 7:6 (8-6), 6:0. Protivnica hrvatskoj teniserki u drugom kolu biće Ukrajina… »

Jankovićeva poražena već na startu Brizbejna

Radio 021 04.01.2015
Jelena Janković porazom je počela 2015. godinu pošto je jutros u 1. kolu WTA turnira u Brizbejnu izgubila od Ajle Tomljanović iz Hrvatske sa 7:6, 6:0. Protivnica hrvatskoj teniserki u drugom kolu biće Ukrajina Jelina Svitolina koja je pobedila… »

Jelena porazom od Hrvatice započela 2015. godinu!

Telegraf 04.01.2015
Srpska teniserka završila učešće na turniru u Brizbejnu već u prvom kolu. Bolja od nje bila je Ajla Tomljanović sa 2:0 u setovima. Srpska teniserka završila učešće na turniru u Brizbejnu već u prvom kolu. Bolja od nje bila je Ajla Tomljanović… »

Vesti dana »

Milivojević: Dokle god postoji šansa mi ćemo se boriti

Vesti online pre 2 satajoš 15 povezanih

Tramp: 1.000 američkih vojnika ostaje na Bliskom istoku

Vesti online pre 58 minutajoš 12 povezanih

Folksvagen obustavlja izgradnju fabrike u Turskoj

Politika pre 1 satjoš 12 povezanih

Barnije: I dalje je moguće postići dogovor o Bregzitu

B92 pre 28 minutajoš 10 povezanih