Povezane vesti

"Zašto ste ubili moju ćerku? Posle svega ti mrziš mene?" Otac ubijene devojčice iz Ribnikara postavio najbolnije pitanje u…

"Zašto ste ubili moju ćerku? Posle svega ti mrziš mene?" Otac ubijene devojčice iz Ribnikara postavio najbolnije pitanje u…

Kurir pre 12 dana
- Zašto ste ubili moju ćerku? Ovo pitanje, danas je u sudnici Višeg suda u Beogradu, postavio optuženoj Miljani Kecmanović, majci dečaka ubice koji je 3. maja u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" ubio devetoro vršnjaka i radnika obezbeđenja… »
Nemoj da glumiš žrtvu, niko ne traži smrtnu kaznu! Dečak-ubica joj ubio ćerku, ovako se obratila njegovoj majci

Nemoj da glumiš žrtvu, niko ne traži smrtnu kaznu! Dečak-ubica joj ubio ćerku, ovako se obratila njegovoj majci

Mondo pre 12 dana
Majka ubijene devojčice u Ribnikaru je uputila jaku poruku majci dečaka ubice. Majka ubijene devojčice u Ribnikaru je uputila jaku poruku majci dečaka ubice. Majka dečaka ubice iz Ribnikara je danas na suđenju izgovorila teške reči koje nikoga… »
Loše vaspitanje i davanje rđavih primera – osnov nove tužbe protiv Vladimira i Miljane Kecmanović (VIDEO)

Loše vaspitanje i davanje rđavih primera – osnov nove tužbe protiv Vladimira i Miljane Kecmanović (VIDEO)

Insajder pre 12 dana
Dva postupka danas u Palati pravde protiv roditelja maloletnog ubice koji je u Osnovnoj školi “Vladislav Ribnikar” ubio devetoro učenika i čuvara škole. U najvećoj sudnici održan je glavni pretres krivičnog postupka, u kojem je ispitivana majka… »
"Zašto ste mi ubili ćerku?" Evo kako je reagovala majka dečaka ubice iz Ribnikara na pitanje Dragana Kobiljskog

"Zašto ste mi ubili ćerku?" Evo kako je reagovala majka dečaka ubice iz Ribnikara na pitanje Dragana Kobiljskog

Mondo pre 12 dana
Dragan Kobiljski, otac ubijene devojčice u školi "Vladislav Ribnikar" postavio je pitanje majci dečaka ubice. Dragan Kobiljski, otac ubijene devojčice u školi "Vladislav Ribnikar" postavio je pitanje majci dečaka ubice. "Zašto ste ubili moju… »
Počela četvrta parnica protiv Kecmanovića po tužbi maloletnika koji je ranjen u masovnom ubistvu u "Ribnikaru"

Počela četvrta parnica protiv Kecmanovića po tužbi maloletnika koji je ranjen u masovnom ubistvu u "Ribnikaru"

NIN pre 12 dana
U Višem sudu u Beogradu danas je počeo četvrti parnični postupak protiv roditelja dečaka koji je 3. maja prošle godine u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" ubio devet učenika i čuvara te škole, a po tužbi maloletnika koji je tom prilikom… »
"Miljana, svaka vam: Čast!" Na suđenju roditeljima dečaka ubice pročitana poruka razredne četiri meseca pre masakra

"Miljana, svaka vam: Čast!" Na suđenju roditeljima dečaka ubice pročitana poruka razredne četiri meseca pre masakra

Blic pre 12 dana
Danas je u Višem sudu u Beogradu održano pripremno ročište u parničnom postupku protiv Miljane i Vladimira Kecmanović, majke i oca dečaka koji je 3. maja prošle godine u školi "Vladislav Ribnikar" ubio devet učenika i čuvara te škole. Ovu… »
Počela četvrta parnica protiv roditelja dečaka ubice

Počela četvrta parnica protiv roditelja dečaka ubice

B92 pre 12 dana
U Višem sudu u Beogradu danas je počeo četvrti parnični postupak protiv roditelja dečaka koji je 3. maja prošle godine u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" ubio devet učenika i čuvara te škole, a po tužbi maloletnika koji je tom prilikom… »
Odložen nastavak današnjeg suđenja Kecmanovićima

Odložen nastavak današnjeg suđenja Kecmanovićima

RTV pre 13 dana
BEOGRAD - Pošto je odbranu iznela majka dečaka K.K. koji je 3. maja prošle godine u Osnovnoj školi Vladislav Ribnikar ubio devet učenika i čuvara te škole, u Višem sudu u Beogradu je odložen današnji nastavak suđenja roditeljima dečaka… »
Teške reči majke dečaka ubice na suđenju za masakr u školi „Vladislav Ribnikar“

Teške reči majke dečaka ubice na suđenju za masakr u školi „Vladislav Ribnikar“

Nova pre 13 dana
Pred Višim sudom u Beogradu danas je nastavljeno suđenje roditeljima maloletnog dečaka K. K. (14) koji je 3. maja prošle godine počinio masovno ubistvo u školi "Vladislav Ribnikar"na Vračaru. Roditelji dečaka, Vladimir i Miljana Kecmanović… »
Počela četvrta parnica protiv Kecmanovića

Počela četvrta parnica protiv Kecmanovića

RTV pre 13 dana
BEOGRAD - U Višem sudu u Beogradu danas je počeo četvrti parnični postupak protiv roditelja dečaka koji je 3. maja prošle godine u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" ubio devet učenika i čuvara te škole, a po tužbi maloletnika koji je tom… »
Završeno ispitivanje Miljane Kecmanović, majke dečaka koji je počinio masovno ubistvo u "Ribnikaru"

Završeno ispitivanje Miljane Kecmanović, majke dečaka koji je počinio masovno ubistvo u "Ribnikaru"

RTS pre 13 dana
U Višem sudu u Beogradu je završeno ispitivanje Miljane Kecmanović, majke dečaka koji je 3. maja prošle godine ubio 10 osoba. Kako "Tanjug" saznaje, Miljana Kecmanović je negirala krivicu. Odložen je nastavak današnjeg suđenja Kecmanovićima… »
Počeo četvrti parnični postupak protiv Kecmanovića

Počeo četvrti parnični postupak protiv Kecmanovića

RTS pre 13 dana
U Višem sudu u Beogradu danas je počeo četvrti parnični postupak protiv roditelja dečaka koji je 3. maja prošle godine u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" ubio devet učenika i čuvara te škole, a po tužbi maloletnika koji je tom prilikom… »
"Zašto ste ubili moju ćerku? Posle svega ti mrziš mene?":Otac ubijene devojčice iz Ribnikara postavio najbolnije pitanje…

"Zašto ste ubili moju ćerku? Posle svega ti mrziš mene?":Otac ubijene devojčice iz Ribnikara postavio najbolnije pitanje…

Dnevnik pre 13 dana
- Zašto ste ubili moju ćerku? Ovo pitanje, danas je u sudnici Višeg suda u Beogradu, postavio optuženoj Miljani Kecmanović, majci dečaka ubice koji je 3. maja u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" ubio devetoro vršnjaka i radnika obezbeđenja… »
Završeno ispitivanje majke K. K. zbog ubistava u „Ribnikaru“: Pitanja postavljali članovi porodica stradalih

Završeno ispitivanje majke K. K. zbog ubistava u „Ribnikaru“: Pitanja postavljali članovi porodica stradalih

N1 Info pre 13 dana
Pred Višim sudim u Beogradu završeno je ispitivanje majke dečaka koji je prošle godine ubio devet svojih vršnjaka, radnika obezbeđenja i ranio još šest osoba u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar". U najvećoj sudnici u Palati pravde članovi… »
"Zašto ste ubili moju: Ćerku?!" Otac ubijene Eme Kobiljski se obratio majci dečaka ubice iz "Ribnikara", ona zanemela

"Zašto ste ubili moju: Ćerku?!" Otac ubijene Eme Kobiljski se obratio majci dečaka ubice iz "Ribnikara", ona zanemela

Blic pre 13 dana
Roditelji dece ubijene u OŠ "Vladislav Ribnikar" danas su postavljali pitanja Miljani Kecmanović, majci dečaka ubice na suđenju. Kako "Blic" saznaje, oni su danas završili ispitivanje Miljane Kecmanović, a među najpotresnijim pitanjima bilo je od… »
Završeno ispitivanje majke dečaka! Odgovarala na pitanja roditelja dece ubijenih u Ribnikaru

Završeno ispitivanje majke dečaka! Odgovarala na pitanja roditelja dece ubijenih u Ribnikaru

Mondo pre 13 dana
Danas je završeno ispitivanje majke dečaka. Danas je završeno ispitivanje majke dečaka. Pred Višim sudom u Beogradu, u krivičnom postupku, završeno je ispitivanje majke dečaka koji je prošle godine ubio devet svojih vršnjaka, radnika… »
Završeno ispitivanje majke dečaka koji je počinio masovno ubistvo u Ribnikaru: Novo ročište zakazano za 21. jun

Završeno ispitivanje majke dečaka koji je počinio masovno ubistvo u Ribnikaru: Novo ročište zakazano za 21. jun

Euronews pre 13 dana
U Višem sudu u Beogradu danas je završeno ispitivanje majke dečaka koji je 3. maja prošle godine ubio 10 osoba u OŠ Vladislav Ribnikar. Sledeće ročište zakazano je za 21. jun u 11 sati. Suđenje je zatvoreno za javnost, zbog čega su detalji… »
Završeno ispitivanje majke K.K. zbog ubistava u „Ribnikaru“: Pitanja postavljali članovi porodica stradalih

Završeno ispitivanje majke K.K. zbog ubistava u „Ribnikaru“: Pitanja postavljali članovi porodica stradalih

Novi magazin pre 13 dana
Pred Višim sudim u Beogradu završeno je ispitivanje majke dečaka koji je prošle godine ubio devet svojih vršnjaka, radnika obezbeđenja i ranio još šest osoba u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar". U najvećoj sudnici u Palati pravde članovi… »
Završeno ispitivanje Miljane Kecmanović, majke dečaka koji je počinio masovno ubistvo u "Ribnikaru"

Završeno ispitivanje Miljane Kecmanović, majke dečaka koji je počinio masovno ubistvo u "Ribnikaru"

NIN pre 13 dana
U Višem sudu u Beogradu danas je završeno ispitivanje Miljane Kecmanović, majke dečaka koji je 3. maja prošle godine ubio 10 osoba u školi " Vladislav Ribnikar", a trebalo bi da se nastavi suđenje njoj i njenom suprugu. Ovo suđenje je zatvoreno za… »
Nastavljen krivični postupak protiv roditelja dečaka ubice iz „Ribnikara“: Miljana Kecmanović odgovarala na pitanja…

Nastavljen krivični postupak protiv roditelja dečaka ubice iz „Ribnikara“: Miljana Kecmanović odgovarala na pitanja…

Nova pre 13 dana
Pred Višim sudom u Beogradu danas je nastavljeno suđenje roditeljima maloletnog dečaka K. K. (14) koji je maja prošle godine počinio masovno ubistvo u školi "Vladislav Ribnikar". Roditelji dečaka, Vladimir i Miljana Kecmanović, ponovo danas su… »
Završeno ispitivanje: Majka dečaka ubice negirala krivicu

Završeno ispitivanje: Majka dečaka ubice negirala krivicu

B92 pre 13 dana
U Višem sudu u Beogradu danas je završeno ispitivanje M. K., majke dečaka koji je 3. maja prošle godine ubio 10 osoba, a trebalo bi da se nastavi suđenje njoj i njenom suprugu. Kako Tanjug saznaje, M. K. je negirala krivicu. Nakon pauze koju je… »
Miljana Kecmanović negirala krivicu! Njen sin ubio 10 osoba u školi "Vladislav Ribnikar"

Miljana Kecmanović negirala krivicu! Njen sin ubio 10 osoba u školi "Vladislav Ribnikar"

Telegraf pre 13 dana
Ona je, kao i njen suprug, odbila da odgovara na pitanja punomoćnika oštećenih. U Višem sudu u Beogradu danas je završeno ispitivanje Miljane Kecmanović, majke dečaka koji je 3. maja prošle godine ubio 10 osoba, a trebalo bi da se nastavi suđenje… »
Majka dečaka ubice oči u oči sa roditeljima žrtava: Nastavlja se suđenje za masakr u "Ribnikaru": Miljana Kecmanović…

Majka dečaka ubice oči u oči sa roditeljima žrtava: Nastavlja se suđenje za masakr u "Ribnikaru": Miljana Kecmanović…

Blic pre 13 dana
Miljana Kecmanović (46), majka dečaka ubice koji 3. maja prošle godine u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" ubio devet učenika i radnika obezbeđenja danas će nastaviti da iznosi svoju odbranu u Višem sudu u Beogradu. Na današnje suđenje majka… »
Majka dečaka ubice danas opet u sudnici: "Pustite mašti na volju" je njen sraman odgovor na ključno pitanje!

Majka dečaka ubice danas opet u sudnici: "Pustite mašti na volju" je njen sraman odgovor na ključno pitanje!

Kurir pre 13 dana
Miljana Kecmanović, majka dečaka ubice koji je 3. maja prošle godine u Osnovnoj školi ubio devetoro vršnjaka i radnika obezbeđenja, danas bi trebalo pred Višim sudom u Beogradu da nastavi da odgovara na pitanja roditelja ubijenih i ranjenih. - Na… »
Nastavlja se suđenje za masakr u "ribnikaru"! Majka dečaka odgovara na pitanja porodica ubijene dece

Nastavlja se suđenje za masakr u "ribnikaru"! Majka dečaka odgovara na pitanja porodica ubijene dece

Mondo pre 13 dana
Majka dečaka iz "Ribnikara" iznosi odbranu u Višem sudu u Beogradu. Majka dečaka iz "Ribnikara" iznosi odbranu u Višem sudu u Beogradu. Majka dečaka koji je 3. maja prošle godine pucao u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar", kad je ubijeno osmoro… »
Majka dečaka osumnjičenog za masakr u školi iznosi odbranu: Na prošlom ročištu izjavom šokirala sve u sudu

Majka dečaka osumnjičenog za masakr u školi iznosi odbranu: Na prošlom ročištu izjavom šokirala sve u sudu

Telegraf pre 13 dana
Pored Kecmanovića optuženi su i instruktor i vlasnik streljane u kojoj je, kako se sumnja, maloletni K.K. učio da puca. Miljana Kecmanović, majka dečaka koji je u Osnovnoj školi “ Vladislav Ribnikar” ubio devet učenika i čuvara te škole… »

Vesti dana »