Povezane vesti

Delovi Novog Sada u sredu i do osam sati bez vode

Delovi Novog Sada u sredu i do osam sati bez vode

Moj Novi Sad pre 13 dana
Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži, bez vode će u sredu, 22. maja, od 8 do 16 sati biti Ulica Desanke Maksimović i okolne, dok će od 8 do 15 sati bez vode biti ulice Oblačića Rada, Pančevačka i Boška Vrebalova (od Nikole Mirkova do… »
Bez vode neke ulice u Novom Sadu i Sremskoj Kamenici

Bez vode neke ulice u Novom Sadu i Sremskoj Kamenici

Dnevnik pre 13 dana
Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 13 sati biti Ulica Živojina Ćuluma. Takođe, zbog radova na sanaciji havarije u Sremskoj Kamenici bez vode će do 14 sati biti ulice Marka Oreškovića, Gavrila Principa, Stevana Petrovića Brila i… »
Delovi Sremske Kamenice bez vode do kraja dana

Delovi Sremske Kamenice bez vode do kraja dana

Moj Novi Sad pre 12 dana
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 23 sata biti Tatarsko brdo i Mišeluk. Iz "Vodovoda" ističu da postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »
Delovi Novog Sada i Sremske Kamenice bez vode

Delovi Novog Sada i Sremske Kamenice bez vode

Moj Novi Sad pre 13 dana
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 12 sati biti ulice Vase Stajića i Sremska, do 13 sati Ulica Živojina Ćuluma, a do 14 sati ulice Marka Oreškovića, Gavrila Principa, Stevana Petrovića Brila i okolne u Sremskoj Kamenici. Iz… »
Ulica Živojina Ćuluma bez vode do 13 sati, isključenja i u Sremskoj Kamenici

Ulica Živojina Ćuluma bez vode do 13 sati, isključenja i u Sremskoj Kamenici

RTV pre 13 dana
NOVI SAD - Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 13 sati biti Ulica Živojina Ćuluma, saopštavaju iz JKP "Vodovod i kanalizacija". Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 14 sati biti ulice Marka Oreškovića, Gavrila Principa… »
U sredu, 22. maja, bez vode delovi grada

U sredu, 22. maja, bez vode delovi grada

Dnevnik pre 13 dana
Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži bez vode će od 8 do 16 sati biti Ulica Desanke Maksimović i okolne ulice, dok će od 8 do 15 sati bez vode biti ulice Oblačića Rada i Pančevačka. Iz Javnog komunalnog preduzeća „Vodovod i… »

Vesti dana »