Povezane vesti

Asmin ostao sam: Evo sa kim je Stanija Dobrojević otišla u Ameriku, posle skandala sa Aneli okrenula novi list

Asmin ostao sam: Evo sa kim je Stanija Dobrojević otišla u Ameriku, posle skandala sa Aneli okrenula novi list

Blic pre 12 dana
Starleta Stanija Dobrojević sa mamom Slavicom otputovala je u Ameriku. Naime, nakon sinoćnjeg suočavanja bivših partnera Aneli Ahmić i Asmina Durdžića, tokom kog su iznosili prljav veš o svom odnosu, Stanija je spakovala kofere i napustila Srbiju… »
Stanija nakon suočavanja asmina i Aneli spakovala kofere! Starleta se vraća u Ameriku, evo ko ide sa njom a nije Asmin (foto)

Stanija nakon suočavanja asmina i Aneli spakovala kofere! Starleta se vraća u Ameriku, evo ko ide sa njom a nije Asmin (foto)

Kurir pre 13 dana
Stanija Dobrojević nakon poslovnih obaveza i gostovanja po emisijama ponovo se vraća u Ameriku. Starleta je pružila podršku svom partneru Asminu Durdžiću kada se suočavao sa bivšom partnerkom Aneli Ahmić i odlučila da je vreme za odlazak iz… »
Nakon što je Aneli otkrila da je Asmin molio da se pomire: Potez Stanije Dobrojević sve iznenadio: Ovo niko nije očekivao

Nakon što je Aneli otkrila da je Asmin molio da se pomire: Potez Stanije Dobrojević sve iznenadio: Ovo niko nije očekivao

Blic pre 13 dana
Sinoć su se Aneli Ahmić i njen bivši partner Asmin Durdžić suočili nakon što su jedno o drugom iznosili prljav veš. Naime, Aneli Ahmić iznela je optužbe sa račun svog bivšeg partnera Asmina koji je sada u vezi sa starletom Stanijom… »
Šok potez janjuša o kom bruji region! Kamere uhvatile košarkaševu reakciju tokom svađe Asmina i Aneli! Skandal (foto)

Šok potez janjuša o kom bruji region! Kamere uhvatile košarkaševu reakciju tokom svađe Asmina i Aneli! Skandal (foto)

Kurir pre 13 dana
Aneli Ahmić i Asmin Durdžić suočili su se sinoć u studiju kod Dušice Jakovljević. Kada su Aneli i Asmin prvi put sreli u studiju, primetno je bilo da je Janjuš reagovao vrlo burno. Kako je kamera mogla da uhvati, bivši košarkaš je neprestano… »
Šok potez janjuša u programu uživo: Gledao suočavanje Aneli i Asmina, kamere zabeležile skandalozan momenat

Šok potez janjuša u programu uživo: Gledao suočavanje Aneli i Asmina, kamere zabeležile skandalozan momenat

Blic pre 13 dana
Bivši partneri Aneli Ahmić i Asmin Durdžić suočili su se sinoć u programu uživo, nakon što su jedno o drugom iznosili prljav veš u javnost. Aneli je tokom boravka u " Zadruzi 7 Elita" započela vezu sa Markom Janjuševićem Janjušem, koji nije… »
Prvo oglašavanje asmina nakon suočavanja sa aneli: Durdžić svima jasno stavio do znanja: "Za mene je rijaliti svet…

Prvo oglašavanje asmina nakon suočavanja sa aneli: Durdžić svima jasno stavio do znanja: "Za mene je rijaliti svet…

Kurir pre 13 dana
Aneli Ahmić i Asmin Durdžić konačno su se suočili i to javno pred kamerama kada su gledaoci imali prilike da vide bivše partnere u žestokom obračunu. Aneli nakon svih uvreda koje je uputila na račun bivšeg partnera u studiju je želela da mu… »
Šok! Stanija će pobesneti Aneli otkrila šta je Asmin radio u Majamiju kad starleta ode na jogu: "Molio si me"

Šok! Stanija će pobesneti Aneli otkrila šta je Asmin radio u Majamiju kad starleta ode na jogu: "Molio si me"

Blic pre 13 dana
Konačno su se Aneli Ahmić i njen bivši partner Asmin Durdžić suočili nakon što su jedno o drugom iznosili prljav veš. Naime, Aneli Ahmić iznela je optužbe sa račun svog bivšeg partnera Asmina koji je sada u vezi sa starletom Stanijom… »
"Svaki dan si me zvao iz Majamija": Žestok okršaj Asmina i Aneli u studiju, svi detalji prevare, a evo gde je nestalo 60.000…

"Svaki dan si me zvao iz Majamija": Žestok okršaj Asmina i Aneli u studiju, svi detalji prevare, a evo gde je nestalo 60.000…

Kurir pre 13 dana
Aneli Ahmić i njen bivši partner Asmin Durdžić suočili su se nakon devet meseci medijskog rata. Aneli Ahmić iznela je niz optužbi tokom boravka u rijalitiju "Elita", a jedna od njih je da joj je Asmin Durdžić slao poruke, dok je bio u vezi sa… »

Vesti dana »