Povezane vesti

Izjava Nanelija policiji: "Stefan me uhvatio za vrat i tako me držao"

Izjava Nanelija policiji: "Stefan me uhvatio za vrat i tako me držao"

Sportske.net pre 13 dana
Akter incidenta koji je prethodio trećoj utakmici finalne serije AdmiralBet ABA lige, Džejms Naneli, svoj iskaz dao je policiji, a to je preneo "Sport klub". Podsetimo, došlo je do fizičkog okršaja između košarkaša Partizana Džejmsa Nanelija i… »
Košarkaši Zvezde igrali fudbal na treningu - Lazarević ponovo u akciji VIDEO

Košarkaši Zvezde igrali fudbal na treningu - Lazarević ponovo u akciji VIDEO

B92 pre 12 dana
Košarkaši Crvene zvezde igrali su i fudbal na prvom treningu psole završetka ABA lige i osvajanja titule regionalnog šampiona. Košarkaški klub sa Malog Kalemegdana je podelio je snimak sa današnjeg treninga na kojem ekipa Janisa Sferopulosa igra na… »
Poznato šta je Smit rekao u policiji: „Unosili su se jedan drugom u lice, sve dok Lazarević nije…“

Poznato šta je Smit rekao u policiji: „Unosili su se jedan drugom u lice, sve dok Lazarević nije…“

Hot sport pre 13 dana
Košarkaš Partizana dao je iskaz o tuči Nanelija i Lazarevića Neko vreme je prošlo otkako se završila finalna serija ABA lige u kojoj je Crvena zvezda slavila protiv Partizana sa 3:0, ali priče o incidentu između igrača ova dva kluba i dalje ne… »
Smit ispričao sve u policiji: Naneli je izgubio ravnotežu, a Lazarević je skočio na njega

Smit ispričao sve u policiji: Naneli je izgubio ravnotežu, a Lazarević je skočio na njega

B92 pre 13 dana
Košarkaš Partizana Džjelin Smit dao je izjavu policiji povodom incidenta između Nanelija i Lazarevića. Džejms Naneli i Stefan Lazarević sukobili su se pre treće utakmice finalne serije ABA lige. Zbog ovog incidenta Željko Obradović je odlučio… »
Naneli je prvi udario Lazarevića! Ali... Ovo je košarkaš Partizana rekao policiji o tuči pred večiti derbi!

Naneli je prvi udario Lazarevića! Ali... Ovo je košarkaš Partizana rekao policiji o tuči pred večiti derbi!

Večernje novosti pre 13 dana
Košarkaš Partizana Džejlen Smit dao je iskaz u policiji povodom tuče koja se desila pre trećeg meča finala ABA lige između Stefana Lazarevića i Džejmsa Nanelija. Youtube / KK Crvena zvezda "Sportal" je imao uvid u iskaz i preneo ga. - Dok smo se… »
Šta je Naneli ispričao u MUP o tuči sa Lazarevićem? Otkrio kako je došlo do eskalacije sukoba

Šta je Naneli ispričao u MUP o tuči sa Lazarevićem? Otkrio kako je došlo do eskalacije sukoba

Nova pre 13 dana
Džejms Naneli je saslušan u policiji zbog tuče sa Stefanom Lazarevićem pre početka trećeg meča finalne serije ABA lige. Tom prilikom je pojasnio kako je, po njegovom viđenju, došlo do tuče i kako je sve počelo. Amerikanac je pojasnio šta se… »
Naneli: Uhvatio me je za vrat, hteo da me udari... Lazarević: Pitao sam ga, on me udario! Onda sam ga uhvatio za vrat...

Naneli: Uhvatio me je za vrat, hteo da me udari... Lazarević: Pitao sam ga, on me udario! Onda sam ga uhvatio za vrat...

Sportski žurnal pre 13 dana
Otkriveno šta su Naneli i Lazarević rekli u policiji. Sramotna tuča Džejmsa Nanelija i Stefana Lazarevića pred treći meč bacila je ljagu na finalnu seriju ABA lige. Morala je da reaguje policija. Portal Sport klub došao je do izjava košarkaša… »
Lazarevićeva izjava skroz drugačija od Nanelijeve: "Krenuo je da me psuje i udario me u lice"

Lazarevićeva izjava skroz drugačija od Nanelijeve: "Krenuo je da me psuje i udario me u lice"

Sportske.net pre 13 dana
Zbog incidenta koji se prethodio trećoj utakmici finalne serije AdmiralBet ABA lige, Džejms Naneli i Stefan Lazarević bili su u policiji da daju izjave o tome šta se dogodilo u hodniku Beogradske arene. Primetno je da se izjave košarkaša razlikuju… »
Naneli izneo svoju stranu priče: „Lazarević me je držao za vrat, hteo je da me udari, ali instinkt!“

Naneli izneo svoju stranu priče: „Lazarević me je držao za vrat, hteo je da me udari, ali instinkt!“

Hot sport pre 13 dana
Naneli je bio na meti osuda, ali niko nije saslušao njegovu stranu priče U javnosti se pojavio iskaz Stefana Lazarevića koji je dao u policiji nakon tuče sa Džejmsom Nanelijem uoči treće utakmice finala ABA lige. Nakon toga Naneli je odlučio da se… »
Lazarević u MUP-u: Prišao sam Naneliju da ga pitam, ali…

Lazarević u MUP-u: Prišao sam Naneliju da ga pitam, ali…

Sport klub pre 13 dana
Drugu godinu zaredom akteri "večitog derbija" završavaju u policiji. Posle Filipa Petruševa i Matijasa Lesora, ovog proleća došao je red na Stefana Lazarevića i Džejmsa Nanelija. Sport Klub došao je u posed zapisnika o incidentu koji se u nedelju… »
Nanelijeva verzija: What the f_ck was that about last game?

Nanelijeva verzija: What the f_ck was that about last game?

Sport klub pre 13 dana
Drugu godinu zaredom akteri "večitog derbija" završavaju u policiji. Posle Filipa Petruševa i Matijasa Lesora, ovog proleća došao je red na Stefana Lazarevića i Džejmsa Nanelija. Sport Klub došao je u posed zapisnika o incidentu koji se u nedelju… »
Šta je Lazarević rekao policiji: "Pitao sam ga, on se izmakao i udario pesnicom"

Šta je Lazarević rekao policiji: "Pitao sam ga, on se izmakao i udario pesnicom"

B92 pre 13 dana
Pred treću utakmicu finalne serije ABA lige desio incident između Džejmsa Nanelija i Stefana Lazarevića. Posle ovog incidenta došlo je do raznih saopštenja iz oba tabora, gde su se mogle čuti različite verzije ovog događaja. Već je bilo mnogo… »
Naneli pričao policiji: "Stefan me je uhvatio za vrat i tako me držao"

Naneli pričao policiji: "Stefan me je uhvatio za vrat i tako me držao"

B92 pre 13 dana
Pred treću utakmicu finalne serije ABA lige desio se incident između Nanelija i Lazarevića. Košarkaš Partizana je igrača Crvene zvezde posle kratke rasprave udario pesnicom u glavu. Posle ovog incidenta usledile su razna saopštenja iz oba tabora… »

Vesti dana »