Povezane vesti

Milojević: Nedostajalo mi je da osvojim duplu krunu sa mojom Crvenom zvezdom

Milojević: Nedostajalo mi je da osvojim duplu krunu sa mojom Crvenom zvezdom

Politika pre 13 dana
LOZNICA – Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević rekao je posle večerašnje pobede nad Vojvodinom (2:1) u finalu Kupa Srbije da mu je nedostajalo da osvoji duplu krunu sa klubom. „Bilo je divno, osvojili smo duplu krunu. Mislim da smo to i… »
Bandović: Uradićemo sve da pobedimo u poslednjem kolu u prvenstvu i da se plasiramo u Evropu

Bandović: Uradićemo sve da pobedimo u poslednjem kolu u prvenstvu i da se plasiramo u Evropu

Sportski žurnal pre 13 dana
Crvena zvezda je u finalu Kupa Srbije pobedila Vojvodinu (2:1) i došla do 28. trofeja u Kupu. Trener fudbalera Vojvodine Božidar Bandović izjavio je posle poraza (1:2) od Crvene zvezde u finalu Kupa Srbije da je zadovoljan kako je njegova ekipa… »
Vukanović: Rastemo kao tim, nadam se da ćemo i naredne godine igrati finale i osvojiti pehar

Vukanović: Rastemo kao tim, nadam se da ćemo i naredne godine igrati finale i osvojiti pehar

Sportski žurnal pre 13 dana
Vojvodina je u finalu Kupa Srbije poražena od Crvene zvezde 1:2. Aleksa Vukanović ublažio je poraz Vojvodine u finalnom susretu golom u 98. minutu protiv nekadašnjeg kluba. Iz poštovanja prema Zvezdi nije slavio pogodak. - Čestitke Zvezdi na… »
Mrkela: Potvrdili smo Zvezdin kvalitet

Mrkela: Potvrdili smo Zvezdin kvalitet

Sportski žurnal pre 13 dana
Pohvala za Loznicu kao grad i organizatora, ali i državu Srbiju koja je napravila stadion. Imamo čime da se ponosimo. Smatra sportski direktor Crvene zvezde Mitar Mrkela da je četvrtom duplom krunom u nizu kvalitet tima, ali i dobar rad kluba… »
Voša izgubila u finalu Kupa Srbije, Zvezda četvrti put zaredom osvojila duplu krunu

Voša izgubila u finalu Kupa Srbije, Zvezda četvrti put zaredom osvojila duplu krunu

Radio 021 pre 13 dana
Fudbaleri Vojvodine izgubili su sa 2:1 od Crvene zvezde u finalu Kupa Srbije na stadionu "Lagator" u Loznici. Strelci za Zvezdu su bili Ivanić u 37. minutu i Spajić u 66, dok je gol za Vošu postigao Vukanović u nadoknadi vremena. Vojvodina je igrala… »
"Partizan mi prošao kroz glavu, znate kako se tumači kod nas" Fudbaleri Zvezde dirnuli Miloja ovim potezom!

"Partizan mi prošao kroz glavu, znate kako se tumači kod nas" Fudbaleri Zvezde dirnuli Miloja ovim potezom!

Mondo pre 13 dana
Trener Crvene zvezde ostvario je uspeh koji nikad nije. Posle meča je emotivno govorio na stadionu Lagator, gde je podigao trofej Kupa ispred ekipe. Trener Crvene zvezde ostvario je uspeh koji nikad nije. Posle meča je emotivno govorio na stadionu… »
Vladan Milojević: Hvala igračima od srca na trofeju kupa

Vladan Milojević: Hvala igračima od srca na trofeju kupa

Euronews pre 13 dana
Osvojio je Vladan Milojević tri titule prvaka sa Crvenom zvezdom, osvojio i kup sa Čukaričkim, ali nije krio koliko mu nje ovaj poslednji trofej i prva dupla kruna značila. "Lep je uvek osećaj kad se osvoji trofej, pogotovo dupla kruna. Hvala mojim… »
Zvezda na krcatom "Lagatoru" osvojila duplu krunu: Vojvodina nije imala snage, šampionu poništena tri gola

Zvezda na krcatom "Lagatoru" osvojila duplu krunu: Vojvodina nije imala snage, šampionu poništena tri gola

Telegraf pre 13 dana
Bilo je šansi, promašaja i bizarnih situacija! Nakon osvojene titule šampiona Srbije, fudbaleri Crvene zvezde okitili su se i peharom Kupa Srbije četvrti put u nizu i tako 28. put u klupskoj istoriji osvojili najmasovnije takmičenje. U velikom finalu… »
Firmaši stigli na Lagator, svi isto obučeni i "grme" protiv navijača Zvezde sat vremena pre finala Kupa

Firmaši stigli na Lagator, svi isto obučeni i "grme" protiv navijača Zvezde sat vremena pre finala Kupa

Telegraf pre 13 dana
Odlična atmosfera Loznici. Fudbaleri Crvene zvezde i Vojvodine na stadionu "Lagator" u Loznici od 20.15 igraju finale Kupa Srbije. Nominalni domaćin je Crvena zvezda koja eli duplu krunu, sa druge strane, Novosađani priželjkuju pehara, ali i plasman u… »
Golman Voše "zakucao" pesnicom u glavu Spajića: Pogledajte jeziv duel u finalu Kupa Srbije

Golman Voše "zakucao" pesnicom u glavu Spajića: Pogledajte jeziv duel u finalu Kupa Srbije

Telegraf pre 13 dana
Na sreću sve se dobro završilo... Fudbaleri Crvene zvezde i Vojvodine na stadionu u Loznici od 20.15 igraju finale Kupa Srbije, a posle prvog dela igre, crveno-beli vode sa 1:0. U nastavku, usledio je žestok početak sa mnogo prekida. Prvo je zbog… »
Navijači Zvezde slave i pre kraja meča u Loznici, poskidalo se pola stadiona

Navijači Zvezde slave i pre kraja meča u Loznici, poskidalo se pola stadiona

Telegraf pre 13 dana
U Loznici kiša više ne pada, pa je vreme prijatno. Kišonosni oblaci otišli su iz Loznice, a navijači Zvezde su još pred kraj utakmice sa Vojvodinom u finalu Kupa Srbije u fudbalu rešili da slave novi trofej. U tim momentima oni su već vodili sa… »
"Hvala državi!" Trener Zvezde Vladan Milojević bez dlake na jeziku posle osvajanja "duple krune" na stadionu "Lagator" u…

"Hvala državi!" Trener Zvezde Vladan Milojević bez dlake na jeziku posle osvajanja "duple krune" na stadionu "Lagator" u…

Večernje novosti pre 13 dana
Finale Kupa Srbije u fudbalu je završeno pobedom šampiona, a njegov trener se potom zahvalio i državi - na sjajnom stadionu "Lagator" u Loznici na kome je odigrana završna borba za trofej. FOTO: FK Crvena zvezda Podsetimo, Zvezda je pobedila Vojvodinu… »
Milojević: "Hvala igračima na duploj kruni, u glavi mi se vrteo Partizan..."

Milojević: "Hvala igračima na duploj kruni, u glavi mi se vrteo Partizan..."

Sportske.net pre 12 dana
Fudbaleri Crvene zvezde osvojili su Kup Srbije pošto su večeras u Loznici savladali ekipu Vojvodine rezultatom 2:1. Zvezda je večeras stigla do četvrte vezane "duple krune", pošto je od ranije osigurala i osvajanje šampionske titule. Trener… »
Bandović zadovoljan na kom putu je Vojvodina: Smatra da će sledeća godina biti još bolja!

Bandović zadovoljan na kom putu je Vojvodina: Smatra da će sledeća godina biti još bolja!

Hot sport pre 12 dana
Biće Voša sjajna dogodine. Crvena zvezda od 20.15 časova bila je formalni domaćim Vojvodini na stadionu Lagator u Loznici, gde se dve crveno-bele ekipe bore za pehar Kupa Srbije. Konačan rezultat meča bio je 2:1 za šampiona Srbije. Trener Vojvodine… »
Kompletirana trofejna slagalica vladana milojevića: Evo šta je strateg imao da kaže o prvoj duploj kruni!

Kompletirana trofejna slagalica vladana milojevića: Evo šta je strateg imao da kaže o prvoj duploj kruni!

Hot sport pre 12 dana
Kolekcija kompletirana. Crvena zvezda od 20.15 časova bila je formalni domaćim Vojvodini na stadionu Lagator u Loznici, gde se dve crveno-bele ekipe bore za pehar Kupa Srbije. Konačan rezultat meča bio je 2:1 za šampiona Srbije. Vladan Milojevič je… »
Spajić: Evropska utakmica, hvala zvezdašima

Spajić: Evropska utakmica, hvala zvezdašima

Sportski žurnal pre 12 dana
Crvena zvezda je u finalu Kupa Srbije pobedila Vojvodinu (2:1) i došla do 28. trofeja u Kupu. Drugi pogodak na večerašnjem finalu Kupa Srbije Crvena zvezda – Vojvodina (2:1) zasluga je štopera crveno-belih Uroša Spajića, koji iza sebe ima… »
Ivanić: Najbolji smo u Srbiji

Ivanić: Najbolji smo u Srbiji

Sportski žurnal pre 12 dana
Prelep ambijent, sjajna publika. Hvala im za prelepo veče koje su nam priredili - naveo je Mirko, strelac prvog gola na meču. Verovatno i igrač utakmice u večerašnjem finalu Kupa Srbije i pobedi Zvezde nad Vojvodinom (2:1) je Mirko Ivanić. - Uživao… »
Loznica se poklonila Zvezdi VIDEO

Loznica se poklonila Zvezdi VIDEO

B92 pre 12 dana
Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Vojvodinu 2:1 u finalu Kupa Srbije odigranom pred 8.000 navijača na stadionu Lagator u Loznici. Crveno-belima je ovo bio 28. trofej Kupa u istoriji i četvrti uzastopni, kao i četvta uzastopna "dupla kruna". Strelci… »
Milojević: Nedostajala mi je dupla kruna, hvala divnim igračima i navijačima

Milojević: Nedostajala mi je dupla kruna, hvala divnim igračima i navijačima

Sportski žurnal pre 12 dana
Crvena zvezda je osvojila četvrtu duplu krunu u nizu. Šef stručnog štaba Crvene zvezde Vladan Milojević je izneo prve utiske nakon osvajanja Kupa Srbije. - Bilo je divno, osvojili smo duplu krunu. Mislim da smo to i zaslužili na osnovu cele sezone… »
Prva "dupla kruna" Milojevića sa Zvezdom

Prva "dupla kruna" Milojevića sa Zvezdom

B92 pre 12 dana
Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević ovog utorka uspeo je da osvoji duplu krunu kao trener crveno-belih. Njegovi izabranici pobedili su Vojvodinu (2:1) u finalu Kupa Srbije, pa je tako došao do trofeja koji mu je nedostajao. "Bilo je divno… »
Milojević: To je nešto što mi je falilo

Milojević: To je nešto što mi je falilo

B92 pre 12 dana
Trener Crvene zvezde Vladan Milojević govorio je na konferenciji posle osvajanja Kupa Srbije. Aktuelni prvak je savladao Vojvodinu u finalu (2:1) i tako stigao do četvrte uzastopne duple krune. "Utisci su takvi da mogu da kažem da je lepo kad pobedite… »
Mrkela pokrenuo novu temu - Koliko reprezentativaca Zvezda zaslužuje da ima na EP?

Mrkela pokrenuo novu temu - Koliko reprezentativaca Zvezda zaslužuje da ima na EP?

Sportske.net pre 12 dana
Nema kraja Zvezdinoj dominaciji. Od osam mogućih trofeja na domaćoj sceni u poslednje četiri godine, Zvezda je osvojila svih osam, a najnoviji večeras protiv Vojvodine u finalu Kupa Srbije (2:1). Utakmici je prisustvovao sportski direktor Crvene… »
"Bravo za FSS, bravo za državu zbog stadiona, bilo je evropski i svetski"

"Bravo za FSS, bravo za državu zbog stadiona, bilo je evropski i svetski"

B92 pre 12 dana
Trener Crvene zvezde Vladan Milojević neposredno nakon pobede nad Vojvodinom u Loznici i osvajanja Kupa izneo je impresije o pobedi, utakmici, stadionu... Crvena zvezda je slavila rezultatom 2:1 i osvojila četvrti uzastopni Kup pehar, 28. u istoriji… »
Bandović: Sjajna podloga za budućnost, bićemo bolji

Bandović: Sjajna podloga za budućnost, bićemo bolji

Sport klub pre 12 dana
Fudbaleri Vojvodine nisu uspeli da "overe" plasman u Evropu večeras, izgubili su od Crvene zvezde u finalu Kupa Srbije. Trener Novosađana, Božidar Bandović, žalio je zbog poraza, ali je bio zadovoljan prikazanom igrom svog tima: „Sjajan ambijent i… »
Vukanović: Vidimo se na istom mestu sledeće godine

Vukanović: Vidimo se na istom mestu sledeće godine

B92 pre 12 dana
Strelac jedinog gola za Vojvodinu u finalu Kupa Srbije protiv Crvene zvezde bio je Aleksa Vukanović. Zvezda je na stadionu "Lagator" slavila trijumf rezultatom 2:1. Vukanović se posle meča pojavio na konferenciji za medije i nije imao puno razloga za… »
"Hvala im, Ovo mi je nedostajalo!" Vladan Milojević pustio da ga preplave emocije posle osvajanja duple krune sa Crvenom…

"Hvala im, Ovo mi je nedostajalo!" Vladan Milojević pustio da ga preplave emocije posle osvajanja duple krune sa Crvenom…

Večernje novosti pre 12 dana
Finale Kupa Srbije u fudbalu je završeno pobedom šampiona, pa i ne čudi zadovoljstvo njegovog šefa stručnog štaba. FOTO: FK Crvena zvezda Podsetimo, Zvezda je pobedila Vojvodinu u finalu Kupa, a njen trener Vladan Milojević ovako je sumirao prve… »
Kakva je budućnost Vojvodine i šta Bandović očekuje od sledeće sezone?

Kakva je budućnost Vojvodine i šta Bandović očekuje od sledeće sezone?

Sportske.net pre 12 dana
Vojvodina nije uspela da dođe do trofeja Kupa Srbije, čime bi večeras obezbedila plasman na evropsku scenu, Zvezda je slavila sa 2:1 i nastavila četvorogodišnju dominaciju u ovom takmičenju. Svoje prve utiske je u izjavi za Arenu sport posle meča… »
Pokazali smo da smo najbolji u zemlji: Ivanić jasan nakon rušenja Vojvodine!

Pokazali smo da smo najbolji u zemlji: Ivanić jasan nakon rušenja Vojvodine!

Hot sport pre 12 dana
Evo šta kažu junaci pobede. Crvena zvezda od 20.15 časova bila je formalni domaćim Vojvodini na stadionu Lagator u Loznici, gde se dve crveno-bele ekipe bore za pehar Kupa Srbije. Konačan rezultat meča bio je 2:1 za šampiona Srbije. Nakon meča… »
Sportski direktor crvene zvezde jasan: Potvrdili smo kvalitet, imamo čime da se ponosimo!

Sportski direktor crvene zvezde jasan: Potvrdili smo kvalitet, imamo čime da se ponosimo!

Hot sport pre 12 dana
Uprava rekla svoje. Crvena zvezda od 20.15 časova bila je formalni domaćim Vojvodini na stadionu Lagator u Loznici, gde se dve crveno-bele ekipe bore za pehar Kupa Srbije. Konačan rezultat meča bio je 2:1 za šampiona Srbije. – Želeli smo da… »
Apsolutna dominacija! DUPLA KRUNA Crvene Zvezde! Tim Vladana Milojevića srušio Vojvodinu za trofej u Kupu!

Apsolutna dominacija! DUPLA KRUNA Crvene Zvezde! Tim Vladana Milojevića srušio Vojvodinu za trofej u Kupu!

Kurir pre 12 dana
CRVENA ZVEZDA - VOJVODINA 2:1 (1:0) Crvena zvezda je osvajač Kupa Srbija! Crveno-beli su pobedili Vojvodinu rezultatom 2:1 (1:0) u pravoj fudbalskoj poslastici na predivnom "Lagatoru" u Loznici! Golove vredne trofeja postigli su Mirko Ivanić u 37. i… »
Spajić: Lepo - prava evropska utakmica

Spajić: Lepo - prava evropska utakmica

B92 pre 12 dana
Fudbaler Crvene zvezde Uroš Spajić bio je zadovoljan izadnjem u finalu Kupa Srbije, gde je tim sa Marakane pobedio Vojvodinu. Ekipa Vladana Milojevića pobedila je Novosađanje 2:1 na stadionu u Loznici, čime su ponovo osvojili duplu krunu. Spajić je… »
Da se naježiš! Fudbaleri Crvene zvezde slave trofej Kupa sa Delijama! "gori" Loznica! (video)

Da se naježiš! Fudbaleri Crvene zvezde slave trofej Kupa sa Delijama! "gori" Loznica! (video)

Kurir pre 12 dana
Crvena zvezda je osvajač Kupa Srbija! Crveno-beli su pobedili Vojvodinu rezultatom 2:1 (1:0) u pravoj fudbalskoj poslastici na predivnom "Lagatoru" u Loznici! Golove vredne trofeja postigli su Mirko Ivanić u 37. i Uroš Spajić u 66. minutu! Počasni… »
Pripremao sam se za ovo, znao sam! Tri Zvezdine duple krune nisu dovoljne, Mirko Ivanić je baš hteo četvrtu!

Pripremao sam se za ovo, znao sam! Tri Zvezdine duple krune nisu dovoljne, Mirko Ivanić je baš hteo četvrtu!

Mondo pre 12 dana
Oglasio se najbolji igrač crveno-belih u finalu Kupa Srbije. Oglasio se najbolji igrač crveno-belih u finalu Kupa Srbije. Plesao je Mirko Ivanić u dresu Crvene zvezde i doneo crveno-belima trofej Kupa Srbije, jer je pobedila Vojvodinu 2:0 na sjajnom… »
Molim te, daj mi zvezdin dres! Ovaj dečak je prekinuo finale Kupa - niste videli u prenosu šta je uradio!

Molim te, daj mi zvezdin dres! Ovaj dečak je prekinuo finale Kupa - niste videli u prenosu šta je uradio!

Mondo pre 12 dana
Mališan je utrčao na teren i prekinuo meč finala Kupa Srbije. Mališan je utrčao na teren i prekinuo meč finala Kupa Srbije. Crvena zvezda osvojila je duplu krunu, posle titule u domaćem šampionatu, slavila je i u Kupu Srbije. U finalu odigranom u… »
Zvezdini junaci u Loznici: "Zaslužena pobeda, predivan ambijent i evropska utakmica!

Zvezdini junaci u Loznici: "Zaslužena pobeda, predivan ambijent i evropska utakmica!

Sportske.net pre 12 dana
Fudbaleri Crvene zvezde osvojili su Kup Srbije pošto su večeras u Loznici savladali ekipu Vojvodine rezultatom 2:1. Strelci za Zvezdu bili su Mirko Ivanić i Uroš Spajić koji su odmah nakon meča istakli svoje impresije za Arenu Sport. "Uživao sam… »
Bandović: Imamo dobru podlogu za budućnost

Bandović: Imamo dobru podlogu za budućnost

B92 pre 12 dana
Trener Vojvodine Božidar Bandović je priznao Crvenoj zvezdi da je bila bolja, ali je naglasio da je njegov tim u finalu Kupa Srbije pokazao da ima lepu budućnost. Beogradski crveno-beli su na stadionu "Lagator" u Loznici slavili trijumf rezultatom 2:1… »
Spajić "popio nokaut", pa dao gol Vojvodini: Pogledajte kako je duplirao prednost Zvezde

Spajić "popio nokaut", pa dao gol Vojvodini: Pogledajte kako je duplirao prednost Zvezde

Telegraf pre 12 dana
Odlična igra defanzivca Zvezde. Fudbaleri Crvene zvezde i Vojvodine na stadionu u Loznici od 20.15 igraju finale Kupa Srbije. Posle prvog dela crveno-beli su imali prednost od 1:0. Usledilo je nekoliko prekida, od kojih je jedan onaj u kojem je golman… »
Šerif Endiaje se opet nije upisao u strelce u finalu Kupa Srbije: VAR poništio još jedan pogodak Zvezde

Šerif Endiaje se opet nije upisao u strelce u finalu Kupa Srbije: VAR poništio još jedan pogodak Zvezde

Telegraf pre 12 dana
Ivanić mu je spustio loptu na peterac, ali sudije kažu da je u pitanju ofsajd. Fudbaleri Crvene zvezde imali su još jedan poništen gol u finalu Kupa Srbije, a ponovo je glavni akter bio Šerif Endiaje. Sve se odigralo u 81. minutu meča kada je Mirko… »
Delije se dozivale "Kosovo - Srbija", pozvali Firmaše da se jave, a onda je usledila neočekivana pesma

Delije se dozivale "Kosovo - Srbija", pozvali Firmaše da se jave, a onda je usledila neočekivana pesma

Telegraf pre 12 dana
Mnogi se ovome nisu nadali... Fudbaleri Crvene zvezde osvojili su ovogodišnji Kup Srbije i odbranili "duplu krunu" pošto su u finalu savladali Vojvodinu sa 2:1. Pored odlične atmosfere i golova, veliku pažnju svih na "Lagatoru" privukao je momenat u… »
Neverovatna scena: Klinac uleteo na teren tokom finala Kupa, a onda je Ivanić zbog jednog poteza ispao šmeker

Neverovatna scena: Klinac uleteo na teren tokom finala Kupa, a onda je Ivanić zbog jednog poteza ispao šmeker

Telegraf pre 12 dana
Fudbaler Zvezde ispratio mališana napolje. Fudbaleri Zvezde šampioni su Kupa Srbije, pošto su u finalu savladali Vojvodinu na "Lagatoru" u Loznici sa 2:1. Golove za Zvezdu postigli su Mirko Ivanić i Uroš Spajić, a pred sam kraj utakmice, jedan… »
Ovo je poruka Delija posle osvajanja Kupa Srbije i pobede nad Vojvodinom koja je osvanula na tribini

Ovo je poruka Delija posle osvajanja Kupa Srbije i pobede nad Vojvodinom koja je osvanula na tribini

Telegraf pre 12 dana
Evo šta su imali da poruče. Najvatreniji navijači Crvene zvezde odmah po završetku finala Kupa Srbije imali su šta da poruče rivalima i suparnicima na tribini stadiona "Lagator" u Loznici. Naime, oni su razvili veliki transparent na kojem se mogao… »
Mirko Ivanić i Uroš Spajić uglas posle osvojenog Kupa Srbije: "Najbolji smo u zemlji i pokazali smo to ponovo"

Mirko Ivanić i Uroš Spajić uglas posle osvojenog Kupa Srbije: "Najbolji smo u zemlji i pokazali smo to ponovo"

Telegraf pre 12 dana
Oni su razgovarali odmah posle utakmice. Zvezda je osvojila duplu krunu u fudbalu za sezonu 2023/24. Posle trofeja u Superligi Srbije, oni su danas pobedili Vojvodinu u Loznici u finalu Kupa Srbije - 2:1. Golove su postigli Mirko Ivanić i Uroš Spajić… »
Reakcija Vladana Milojevića posle pobede Zvezde je za pamćenje: Trener crveno-belih u transu

Reakcija Vladana Milojevića posle pobede Zvezde je za pamćenje: Trener crveno-belih u transu

Telegraf pre 12 dana
Zvezda je po četvrti put osvojila "duplu krunu" Fudbaleri Crvene zvezde osvojili su ovogodišnji Kup Srbije i odbranili "duplu krunu" pošto su u finalu savladali Vojvodinu sa 2:1. Sam kraj meča obeležilo je veliko slavlje fudbalera, navijača, ali i… »
Ovako je zvezda došla do prednosti na lagatoru: Ivanić krunisao fantastičnu partiju golom! (VIDEO)

Ovako je zvezda došla do prednosti na lagatoru: Ivanić krunisao fantastičnu partiju golom! (VIDEO)

Kurir pre 12 dana
Fudbaleri Crvene zvezde i Vojvodine igraju finale Kupa Srbije na stadionu "Lagator" u Loznici. Gledamo fantastičnu fudbalsku predstavu, a crvno-beli vode golom Mirka Ivanića. Igrao se 37. minut, a veznjak šampiona Srbije se sjajno snašao u kaznenom… »
Majstorija Ivanića bacila Delije u trans: Pogledajte gol za vođstvo Zvezde u finalu Kupa protiv Voše

Majstorija Ivanića bacila Delije u trans: Pogledajte gol za vođstvo Zvezde u finalu Kupa protiv Voše

Telegraf pre 12 dana
Crveno-beli vode... Fudbaleri Crvene zvezde i Vojvodine na stadionu u Loznici od 20.15 igraju finale Kupa Srbije. Najpre je Ivanović imao odličnu priliku, ali nije bio precizan. Potom, Zvezda je iskorističla odličan napad i došla do vođstva. U 35… »
Centimetri delili Zvezdu od drugog gola u finalu Kupa: Pogledajte zbog čega je VAR poništio pogodak Endiajea

Centimetri delili Zvezdu od drugog gola u finalu Kupa: Pogledajte zbog čega je VAR poništio pogodak Endiajea

Telegraf pre 12 dana
Sudije su presudile da pogodak ne važi. Fudbaleri Crvene zvezde postigli su drugi gol na utakmici finala Kupa Srbije protiv Vojvodine iz Novog Sada preko Šerifa Endiajea u 40. minutu meča, ali je on poništen posle većanja iz VAR sobe. Naime, sudije… »
Ovo se neće svideti Firmašima: Pogledajte kako je dete Voše slavilo slavilo gol Zvezde u finalu Kupa

Ovo se neće svideti Firmašima: Pogledajte kako je dete Voše slavilo slavilo gol Zvezde u finalu Kupa

Telegraf pre 12 dana
Motivisan je ivanić protiv bivšeg kluba. Fudbaleri Crvene zvezde i Vojvodine na stadionu u Loznici od 20.15 igraju finale Kupa Srbije, a posle prvog dela igre, crveno-beli vode sa 1:0. Naime, u 35. minutu, posle centaršuta sa sa desne strane, Endiaj je… »
Pogledajte slavlje Delija i reakciju Ivanića ispred navijača Zvezde posle gola protiv Voše

Pogledajte slavlje Delija i reakciju Ivanića ispred navijača Zvezde posle gola protiv Voše

Telegraf pre 12 dana
Burno je bilo na severnoj tribini. Fudbaleri Zvezde i Vojvodine igraju finale Kupa Srbije u Loznici, gde je posle prvog poluvremena rezultat bio 1:0 posle gola Mirka Ivanića u 37. minutu susreta. Proslavio je taj pogodak vrlo burno fudbaler Crvene… »
Neverovatna scena u finalu Kupa: Igrači Zvezde i Voše zajedno čistili teren posle koreografije Delija

Neverovatna scena u finalu Kupa: Igrači Zvezde i Voše zajedno čistili teren posle koreografije Delija

Telegraf pre 12 dana
Lepa slika sa "Lagatora" Fudbaleri Crvene zvezde i Vojvodine na stadionu u Loznici od 20.15 igraju finale Kupa Srbije, a posle prvog dela igre, crveno-beli vode sa 1:0. Ipak, na startu drugog poluvremena došlo je do prekida kada su navijači zvezde… »
Koreografije delija i firme preko cele tribine novog stadiona: Pogledajte kako je blistao Lagator na finalu!

Koreografije delija i firme preko cele tribine novog stadiona: Pogledajte kako je blistao Lagator na finalu!

Mondo pre 12 dana
Sjajan ambijent na stadionu u Loznici tokom finala Kupa Crvene zvezde i Vojvodine. Sjajan ambijent na stadionu u Loznici tokom finala Kupa Crvene zvezde i Vojvodine. Navijači Crvene zvezde i Vojvodine napravili su sjajan ambijent pred finale Kupa Srbije… »
Zvezdan Terzić stigao na "Lagator": Finale Kupa prati iz lože, a evo ko je u društvu sa njim

Zvezdan Terzić stigao na "Lagator": Finale Kupa prati iz lože, a evo ko je u društvu sa njim

Telegraf pre 12 dana
Delegacija crveno-belih stigla. Fudbaleri Crvene zvezde i Vojvodine na stadionu u Loznici od 20.15 igraju finale Kupa Srbije. Ovaj meč za crveno-bele znači i pohod na duplu krunu. Tako, na popularni "Lagator" stigao je generalni direktor aktuelnog… »
Vrvi od poznatih na "Lagatoru" pred finale Zvezde i Voše: Pogledajte ko je sve došao da prati borbu za Kup

Vrvi od poznatih na "Lagatoru" pred finale Zvezde i Voše: Pogledajte ko je sve došao da prati borbu za Kup

Telegraf pre 12 dana
Dosta ljudi iz sveta sporta ispratiće večerašnji meč iz Loznice. Ogroman broj poznatih ljudi iz sveta sporta došao je na stadion "Lagator" u Loznici kako bi gledao finale Kupa Srbije između Crvene zvezde i Vojvodine koje počinje od 20.15 časova… »
Miloš Krasić za Telegraf o Kupu, Voši, Srbiji na Euru, gde je i šta radi: “Fenomenalno je biti mlad penzioner”

Miloš Krasić za Telegraf o Kupu, Voši, Srbiji na Euru, gde je i šta radi: “Fenomenalno je biti mlad penzioner”

Telegraf pre 12 dana
Bivši as Srbije uživa u zasluženoj penziji... Fudbaleri Crvene zvezde i Vojvodine na stadionu u Loznici od 20.15 igraju finale Kupa Srbije, a ovaj duel sa tribina prati veliki broj poznatih ličnosti i bivših sportista. Tako, ekipa Telegrafa imala je… »
Fenomenalna atmosfera u finalu Kupa, kao da smo u Engleskoj: Delije i Firmaši zagrmeli uz koreografije

Fenomenalna atmosfera u finalu Kupa, kao da smo u Engleskoj: Delije i Firmaši zagrmeli uz koreografije

Telegraf pre 12 dana
Bilo je vatreno na samom početku na stadionu "Lagator" Fudbaleri Crvene zvezde i Vojvodine igraju finale Kupa Srbije na stadionu "Lagator" u Loznici i pre početka meča bilo je jasno da će veliki broj vatrenih pristalice doći u zapadni deo Srbije… »
Ovo je prva pesma koju su Delije zagrmele na finalu Kupa

Ovo je prva pesma koju su Delije zagrmele na finalu Kupa

Telegraf pre 12 dana
Vatreno je na "Lagatoru" Fudbaleri Zvezde i Vojvodine ove večeri igraju veliko finale Kupa Srbije u Loznici na stadionu "Lagator" na kojem je prisutno preko 8.000 navijača, kako iz Beograda, tako i iz Novog Sada, ali naravno i iz regiona. Atmosfera je… »
Delije stigle u Loznicu i istakle veliki transparent na ogradi sa porukom o tituli

Delije stigle u Loznicu i istakle veliki transparent na ogradi sa porukom o tituli

Telegraf pre 12 dana
Biće interesantno na Lagatoru. Veliki broj navijača Zvezde i Vojvodine stigao je u Loznicu, gde nas večeras očekuje veliko finale Kupa Srbije u fudbalu na stadionu "Lagator" od 20.15 časova. Oni najvatreniji smešteni su na različitim krajevima… »
Piksi došao u Loznicu za finale Kupa Srbije: Iz svečane lože gledaće dvoboj Zvezde i Voše na "Lagatoru"

Piksi došao u Loznicu za finale Kupa Srbije: Iz svečane lože gledaće dvoboj Zvezde i Voše na "Lagatoru"

Telegraf pre 12 dana
Selektor Srbije pratiće meč sa zapada Srbije. Fudbaleri Zvezde i Vojvodine ovog utorka bore se za trofej Kupa Srbije u Loznici na stadionu "Lagator" od 20.15 časova, a meč će pratiti i mnogobrojne poznate zvanice. Između ostalog, u svečanoj loži… »
Veliko nevreme "tutnji" Loznicom: Narandžasti i crveni meteo alarm pred finale Kupa između Zvezde i Vojvodine!

Veliko nevreme "tutnji" Loznicom: Narandžasti i crveni meteo alarm pred finale Kupa između Zvezde i Vojvodine!

Telegraf pre 12 dana
Na prostoru oko stadiona "Lagator" i dalje ima intenzivnih grmljavinskih procesa. Fudbalska Srbija danas će biti usmerena na Loznicu, gde se na novom stadionu "Lagator" očekuje odigravanje finalnog meča Kupa između Zvezde i Vojvodine večeras od 20.15… »

Vesti dana »