Povezane vesti

Deca su me izbegavala, bio sam sirotinja više gladan nego sit Džejov drug iz detinjstva otkrio sve što nismo znali o…

Deca su me izbegavala, bio sam sirotinja više gladan nego sit Džejov drug iz detinjstva otkrio sve što nismo znali o…

Kurir 09.12.2020
Vest da nas je zauvek napustio legendarni Džej Ramadanovski rastužila je ceo Balkan. Nema slavlja ni veselja na kojima se njegove pesme nisu pevale i rado slušale, a mnogi koji su ga poznavali isticali su da osim što je bio neprevaziđen pevač, bio… »
"Kad više nije imao novca, Džeja su svi ostavili": Saša Matić ispričao tužnu istinu o životu pokojnog pevača

"Kad više nije imao novca, Džeja su svi ostavili": Saša Matić ispričao tužnu istinu o životu pokojnog pevača

Blic 09.12.2020
Saša Matić, kolega i prijatelj Džeja Ramadanovskog, otkrio je tužne detalje iz života pokojnog pevača. Naime, kako je poznato, Džej je uvek bio široke ruke, rado je pomagao siromašnima, a kako Matić kaže, njemu su mnogi okrenuli leđa kad više… »
Džejevi unuci Saznali za dedinu smrt: Adrijana nisu mogli da smire od plača! Pevač bez njih nije mogao

Džejevi unuci Saznali za dedinu smrt: Adrijana nisu mogli da smire od plača! Pevač bez njih nije mogao

Mondo 09.12.2020
Izolaciju proveo sa najmlađima. Izolaciju proveo sa najmlađima. Džej Ramadanovski preminuo je 6. decembra u 57. godini, a za njegovu smrt saznali su i oni koje je pevač najviše voleo i sa kojima je proveo skoro celu izolaciju, unicu Adrijan i Daris… »
Džejevi unuci saznali za njegovu smrt!

Džejevi unuci saznali za njegovu smrt!

Alo 09.12.2020
Porodica još uvek u velikom šoku. Unuci Džeja Ramadanovskog, Adrijan i Daris, saznali su za smrt svog dede, koji je preminuo u nedelju, 6. decembra, u svom stanu na Dorćolu. Ovo je ispričala pevačica Mina Kostić, koja je bila bliska Džejeva… »
Aleksandar Radojičić: S ponosom sam nosio Džejevu frizuru

Aleksandar Radojičić: S ponosom sam nosio Džejevu frizuru

Nova 09.12.2020
Glumac Aleksandar Radojičić otkrio je da mu je legendarni pevač Džej Ramadanovski bio prvi uzor, te da se u detinjstvu češljao kao on. Tokom gostovanja u emisiji Amidži šou, glumac Aleksandar Radojičić podelio je zanimljiv detalj iz detinjstva… »
Džejovi unuci Saznali da dede više nema: Starijeg Adrijana nisu mogli da smire od plača tuga

Džejovi unuci Saznali da dede više nema: Starijeg Adrijana nisu mogli da smire od plača tuga

Kurir 09.12.2020
Unuci Džeja Ramadanovskog, Adrijan i Daris, saznali su za smrt svog dede, koji je preminuo u nedelju, 6. decembra, u svom stanu na Dorćolu. - Saznali su unuci za Džejevu smrt. Šta da vam kažem? Toliko mi je teško o tome da pričam. Ovo je veoma… »
Baš onako kakvog ga pamtimo! Džej dobio mural, sve je tu, samo njega nema - sa cigaretom u ruci i setnim pogledom (foto)

Baš onako kakvog ga pamtimo! Džej dobio mural, sve je tu, samo njega nema - sa cigaretom u ruci i setnim pogledom (foto)

Kurir 09.12.2020
Koliko je odlazak pevača pogodio ljude, govori i činjenica da komšije, prijatelji i poznanici dan već danima žale za Džejom Ramadanovski i sećaju ga se kroz njegove pesme. Porodica i kolege su neutešni, a mnogi imaju potrebu da se na određeni… »
Cigareta u ruci i setan pogled: Džej Ramadanovski dobio mural u Doboju (foto)

Cigareta u ruci i setan pogled: Džej Ramadanovski dobio mural u Doboju (foto)

Večernje novosti 09.12.2020
MURAL posvećen legendarnom pevaču delo je umetnika Denija Božića. Na muralu je Džej prikazan sa setnim pogledom, i sa cigaretom u ruci, kako ga mnogi pamte. A post shared by Deni Bozic (@denibozic) Džej će, podsetimo, biti sahranjen u petak, 11… »
Potresna čitulja od kolega za Džeja: Ostasmo bez kormilara

Potresna čitulja od kolega za Džeja: Ostasmo bez kormilara

Nova 09.12.2020
Kolege i prijatelji legendarnog pevača Džeja Ramadanovskog, koji je preminuo u nedelju, 6. decembra ne mogu da se pomire sa velikim gubitkom. Emotivna čitulja koju su za Džeja dali pevači Aca Lukas, Aco Pejović i Saša Matić, svedoči u korist tome… »
Svi su ga zaboravili kad je ostao bez novca: Saša izneo tužne detalje života Džeja Ramadanovskog

Svi su ga zaboravili kad je ostao bez novca: Saša izneo tužne detalje života Džeja Ramadanovskog

Mondo 09.12.2020
Imao je samo nekolicinu prijatelja. Imao je samo nekolicinu prijatelja. Legendarni pevač narodne muzike Džej Ramadanovski svojim je preranim odlaskom ostavio neutešne porodicu, prijatelje, kolege i sve one koji su ga voleli i poštovali njegov rad… »
Kad više nije imao novca, svi su ga zaboravili: Saša Matić otkrio tužne detalje života pokojnog Džeja! Zbog ovoga će vam…

Kad više nije imao novca, svi su ga zaboravili: Saša Matić otkrio tužne detalje života pokojnog Džeja! Zbog ovoga će vam…

Kurir 09.12.2020
Muzička legenda Džej Ramadanovski svojim odlaskom ostavio je ogromnu prazninu, kako na domaćoj estradnoj sceni, tako i u srcima svih onih koji su ga poznavali, voleli i poštovali. Njegova porodica, kolege i prijatelji neutešni su zbog njegove smrti i… »
Bio sam gladan, te kifle mu nikada neću zaboraviti: Džejev drug iz detinjstva podelio emotivan status o pokojnom pevaču

Bio sam gladan, te kifle mu nikada neću zaboraviti: Džejev drug iz detinjstva podelio emotivan status o pokojnom pevaču

Večernje novosti 09.12.2020
OD KAKO je u nedelju preminuo Džej Ramadanovski, ljudi ne prestaju da se sećaju anegdota vezanih za susrete sa njim. Sve te anegdote imaju nešto zajedničko, pokazuju kakva je ljudska gromada bio pokojni pevač. Dorćolska "baraba", mangup, šmeker… »
Džej će biti sahranjen u petak! Evo ko će ga ispratiti na večni počinak!

Džej će biti sahranjen u petak! Evo ko će ga ispratiti na večni počinak!

Svet plus 09.12.2020
Džej Ramadanovski biće sahranjen u petak, 11. decembra, u 14:30 časova, u Aleji zaslužnih građana. Mali Jovica će svirati na sahrani pevača, a evo ko će ga još ispratiti na večni počinak! Džej Ramadanovski biće sahranjen u petak, 11… »
Lukas, Aco i Saša dali džeju čitulju koja slama srce: Bili smo četverac, a sad smo ostali bez kormilara

Lukas, Aco i Saša dali džeju čitulju koja slama srce: Bili smo četverac, a sad smo ostali bez kormilara

Mondo 09.12.2020
"Vrhunski pevač, najveći boem i šmeker, gospodin Džej..." "Vrhunski pevač, najveći boem i šmeker, gospodin Džej..." Pevač narodne muzike Džej Ramadanovski biće sahranjen u petak, 11. decembra, u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju u… »
Džej je bio njegov prvi uzor: Aleksandar Radojičić je ovakvu frizuru nosio samo zbog njega

Džej je bio njegov prvi uzor: Aleksandar Radojičić je ovakvu frizuru nosio samo zbog njega

Kurir 09.12.2020
Džej Ramadanovski preminuo je u nedelju u u 56. godini, a biće sahranjen u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju u petak. Cela estrada, glumci, Dorćolci, svi koji su voleli njegove pesme opraštaju se od poslednjeg dorćolskog boema. Glumac… »
Spavaj dragi prijatelju, a mi te nećemo zaboraviti: Aco Pejović, Aca Lukas i Saša Matić uputili poslednji pozdrav Džeju…

Spavaj dragi prijatelju, a mi te nećemo zaboraviti: Aco Pejović, Aca Lukas i Saša Matić uputili poslednji pozdrav Džeju…

Večernje novosti 09.12.2020
SRPSKA javnost se već danima oprašta od prerano preminulog pevača Džeja Ramadanovskog. Čitulju pevaču su objavili i Aca Lukas, Aco Pejović i Saša Matić koji su se potresnim tekstom oprostili od svog prijatelja. - Bili smo četverac, a sada smo… »
Džej će biti sahranjen uz ovu pesmu: Želeo je da bude ispraćen uz muziku, a njegov kum otkriva detalj koji će dotaći sve

Džej će biti sahranjen uz ovu pesmu: Želeo je da bude ispraćen uz muziku, a njegov kum otkriva detalj koji će dotaći sve

Blic 08.12.2020
Džej Ramadanovski umro je pre dva dana u Beogradu, a njegov kum Zoran Jagodić Rule otkrio je da će pevač na večni počinak biti ispraćen kako je želeo. Ramadanovski je želeo da ga sahrane uz muziku, a violine će svirati njegovu najtužniju pesmu… »
SAD kad mi je najpotrebniji tata njega nema: Pevačica otkrila kako se Džejeva porodica nosi sa bolom

SAD kad mi je najpotrebniji tata njega nema: Pevačica otkrila kako se Džejeva porodica nosi sa bolom

Večernje novosti 08.12.2020
FOLK pevač Džej Ramadanovski preminuo je 6. decembra u 57. godini i svojim odlaskom rastužio čitav region. Prijatelji, porodica i svi koji su ga voleli i dalje se opraštaju od njega na društvenim mrežama, a pevač će biti sahranjen u petak u Aleji… »
Sviraće mu 50 violina: Džej će biti sahranjen u petak u Aleji zaslužnih građana - a ovo mu je bila posebna želja

Sviraće mu 50 violina: Džej će biti sahranjen u petak u Aleji zaslužnih građana - a ovo mu je bila posebna želja

Večernje novosti 08.12.2020
ČUVENA dorćolska čigra, pevač Džej Ramadanovski (56), koji je u nedelju preminuo od bolesti srca, biće sahranjen u petak 11. decembra, u 14.30, u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju u Beogradu. Porodica će izjave saučešća primati od 14… »

Vesti dana »

Belousov: Potiskujemo ukrajinske snage

Belousov: Potiskujemo ukrajinske snage

Politika pre 56 minutajoš 13 povezanih
Danas sunčano, kiša na jugozapadu, jugu i istoku Srbije

Danas sunčano, kiša na jugozapadu, jugu i istoku Srbije

Novi magazin pre 2 satajoš 15 povezanih
Poljska podigla avione zbog ruskog napada na Ukrajinu

Poljska podigla avione zbog ruskog napada na Ukrajinu

Politika pre 38 minutajoš 14 povezanih
Srbija osvojila Kup Rosarija

Srbija osvojila Kup Rosarija

Sportske.net pre 3 satajoš 15 povezanih