Povezane vesti

Mitrovo remek-delo odjeknulo i u Hrvatskoj!

Mitrovo remek-delo odjeknulo i u Hrvatskoj!

Sportske.net 25.03.2021
Reprezentacija Srbije sinoć je na ''Rajku Mitiću'' savladala Irsku sa 3:2 i uspešno započela kvalifikacije za plasman na Svetsko prvenstvo, a junak trijumfa bio je dvostruki strelac Aleksandar Mitrović, iako je na terenu proveo tek pola sata. Njegov… »
Da li Srbija sme sa “irskim” timom i na Portugalce?!

Da li Srbija sme sa “irskim” timom i na Portugalce?!

Nova 25.03.2021
Novi selektor, novi početak i za promenu posle dosta vremena neke kvalifikacije su otvorene pobedom. Reprezentacija Srbije je trijumfom počela operaciju "Mundijal u Kataru", a uprkos brojnim problemima, stiglo se do tri boda koja su morala da budu… »
Najlepši golovi viđeni na “Marakani”: Mitar, Žiga, Maradona…

Najlepši golovi viđeni na “Marakani”: Mitar, Žiga, Maradona…

Nova 25.03.2021
Aleksandar Mitrović je protiv Irske (3:2) postigao jedan od najlepših golova na stadionu "Rajko Mitić" svih vremena. Majstorski je potkopao loptu i lobovao golmana Marka Traversa za veliku radost navijača Srbije. Navijači nisu bili na tribinama da… »
Velika bruka amerikanaca: "Mitrović postigao evrogol za Slovačku protiv Irske"!? (foto)

Velika bruka amerikanaca: "Mitrović postigao evrogol za Slovačku protiv Irske"!? (foto)

Večernje novosti 25.03.2021
FUDBALERI Srbije savladali su Republiku Irsku sa 3:2 u prvom meču kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Kataru. Nakon bledog prvog poluvremena odlično je Srbija igrala u drugom, preokrenula i došla do pobede. Prvi gol Aleksandra Mitrovića privukao je… »
Mitrović stigao legendarnog Bobeka na večnoj listi strelaca

Mitrović stigao legendarnog Bobeka na večnoj listi strelaca

Vesti online 25.03.2021
Srpski fudbalski reprezentativac Aleksandar Mitrović, sa dva gola u sinoćnjoj utakmici protiv Irske (3:2) došao je do 38 pogodaka za reprezentaciju i na večnoj listi izjednačio se sa čuvenim Stjepanom Bobekom. Mitrović je u igru ušao u 61. minutu… »
“A, dobar sam trener” – jeste selektore, ali može i bolje

“A, dobar sam trener” – jeste selektore, ali može i bolje

Nova 25.03.2021
Ne i odličan, magičan, fantastičan, za sada. Dobar, vrlo dobar, ako su ocene 1-5, onda 3+, 3 na 4. Nije to protiv Irske bilo loše, ali daleko od fenomenalnog što nije sprečilo bacanje nacije u trans koja se već pita kad je finale Mundijala u Kataru… »
7 Pobeda kojim smo započinjali kvalifikacije: Kako su Jugoslavija, scg i Srbija prolazile kad sve krene kako treba?

7 Pobeda kojim smo započinjali kvalifikacije: Kako su Jugoslavija, scg i Srbija prolazile kad sve krene kako treba?

Mondo 25.03.2021
U sredu smo protiv Republike Irske osmi put od raspada velike Jugoslavije počeli kvalifikacije trijumfom od raspada, a evo kako smo nekada prolazili kada je to bivao slučaj... U sredu smo protiv Republike Irske osmi put od raspada velike Jugoslavije… »
Šta reprezentacija treba da uradi za plasman na Svetsko prvenstvo?

Šta reprezentacija treba da uradi za plasman na Svetsko prvenstvo?

Danas 25.03.2021
Siguran put u Katar sa 20 bodova Fudbaleri Srbije sinoć su protiv Irske započeli kvalifikacije za Svetsko prvenstvo u Kataru u nadi da će se drugi put uzastopno plasirati na Mundijal. Poslednji put to je našoj reprezentaciji pošlo za rukom na… »
Mitar kao selektor: Majstorija srpskog napadača podestila na Piksijevu lepoticu od pre tri decenije (video)

Mitar kao selektor: Majstorija srpskog napadača podestila na Piksijevu lepoticu od pre tri decenije (video)

Večernje novosti 25.03.2021
ALEKSANDAR Mitrović je sinoć dao majstorski gol Ircima za vođstvo Srbije od 2:1, otvorio put ka pobedi na startu kvalifikacija za Mundijal u Kataru i taj majkstorski lob udarac će dugo da se prepričava. Zanimljivo je da je davne 1989. godine sa… »
Mitar veliki - obuče grb Srbije i postane svetska klasa: Hrvatima dao sa 19, svađao se sa Brihom i "bocnuo" na Marakani!

Mitar veliki - obuče grb Srbije i postane svetska klasa: Hrvatima dao sa 19, svađao se sa Brihom i "bocnuo" na Marakani!

Mondo 25.03.2021
Ono što je Aleksandar Mitrović uspeo da uradi sa samo 26 godina je vredno aplauza. I tek ćemo mu aplaudirati... Ono što je Aleksandar Mitrović uspeo da uradi sa samo 26 godina je vredno aplauza. I tek ćemo mu aplaudirati... Aleksandar Mitrović je… »
Vlahović širi optimizam: Imamo šanse i protiv Portugalije

Vlahović širi optimizam: Imamo šanse i protiv Portugalije

Mozzart sport 25.03.2021
“Srećan sam zbog gola, još više zbog pobede”, kaže mladi napadač. Tražila je fudbalska Srbija da Dušan Vlahović dobije šansu protiv Republike Irske. Prosto, u sjajnoj je golgeterskoj formi i zasluživao je da mu se ukaže prilika. Poklopila… »
Irci očajni nakon poraza: Nisu nam svirali čist penal!

Irci očajni nakon poraza: Nisu nam svirali čist penal!

Hot sport 25.03.2021
Trener Iraca Stiven Keni ogorčen je na sudiju Davidea Masu što nije svirao penal iz Irsku. Naime, iako je reprezentacija Srbije bila mnogo bolji rival, Keni smatra da je u drugom poluvremenu trebao da bude sviran penal za njegovu ekipu nakon što je… »
Ni Portugalce ne brine igra: Važna je samo pobeda, sa Srbijom će biti drugačije

Ni Portugalce ne brine igra: Važna je samo pobeda, sa Srbijom će biti drugačije

Mozzart sport 25.03.2021
Fernando Santos ne mari za umetnički dojam. Samo 1:0 protiv slabašnog Azerbejdžana. Nije baš Portugalija počela kvalifikacije za Svetsko prvenstvo onako kako se nadala, mada se propisno ispromašivala u meču prvog kola. Rezultat ne pokazuje pravi… »
Vlahović: Početak za poželeti, veoma važna pobeda

Vlahović: Početak za poželeti, veoma važna pobeda

Sportski žurnal 25.03.2021
Srbija je pobedila Irsku sa 3:2 na početku kvalifikacija za Svetsko prvenstvo. Fudbalski reprezentativci Srbije rekli su da je pobeda nad Irskom veoma važna i da je početak kvalifikacija "za poželeti". "Nije moglo bolje da se poželi. Ovo je najbolji… »
Irci krive sudije: Nisu nam svirali čist penal, ne bismo izgubili da jesu

Irci krive sudije: Nisu nam svirali čist penal, ne bismo izgubili da jesu

Mozzart sport 25.03.2021
Trener Stiven Keni ogorčen na sudiju Davidea Masu. Gol iz prve šanse i onda bunker bez bilo kakve iskazane namere da se fudbal igra. Nije da je Srbija blistala, posebno ne u prvih 35 minuta utakmice, ali Republika Irska ama baš ništa nije pokazala. Pa… »
Vlahović Mitru: Fali ti još 1 gol za rekord? Idemo po njega

Vlahović Mitru: Fali ti još 1 gol za rekord? Idemo po njega

Nova 25.03.2021
Reprezentacija Srbije savladala je Irsku sa 3:2 u prvom kolu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo, a nakon susreta je Dušan Vlahović otkrio koliko je dobra atmosfera u timu. Vlahović je postigao gol za 1:1, a onda su usledila dva pogotka Mitrovića. Sve… »
Fudbalska poezija Tadića: Radio Ircima šta je hteo

Fudbalska poezija Tadića: Radio Ircima šta je hteo

Nova 25.03.2021
Dušan Tadić će dugo pamtiti prvi meč kao kapiten "orlova", a u Srbiji će se barem do subote i meča sa Portugalom pričati o tome kako je Irska pala na pleća (3:2). Briljirao je Tadić i još jednom pokazao zbog čega je jedan od najboljih igrača… »
Potvrda da duvaju neki novi vetrovi u Srbiji! Dušan Vlahović otkrio šta je šapnuo Aleksandru Mitroviću nakon golova za…

Potvrda da duvaju neki novi vetrovi u Srbiji! Dušan Vlahović otkrio šta je šapnuo Aleksandru Mitroviću nakon golova za…

Sportal blic 25.03.2021
Fudbalska reprezentacija Srbije otvorila je kvalifikacije za Svetksko prvenstvo koje se naredne godine igra u Kataru. Heroj trijumfa "orlova" je napadač Aleksandar Mitrović, koji je postigao dva gola i s ukupno 38 do sada za nacionalni tim izjednačio… »
"Šta da vam kažem, dobar sam trener!" Kako nam je Piksi vratio osmeh na lice i veru da Srbija zna da igra fudbal: Mitrović…

"Šta da vam kažem, dobar sam trener!" Kako nam je Piksi vratio osmeh na lice i veru da Srbija zna da igra fudbal: Mitrović…

Sportal blic 25.03.2021
Pre nego što je počela utakmica 1. kola kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Dohi između Srbije i , jedan od komentara na koji smo naišli na netu, glasio je: - Nema bolje humorističke serije od ! Kada je novi selektor obelodanio oko sat vremena pre… »
Fudbal, Srbija i kvalifikacije: Piksijev debi – preokret, majstorije Mitrovića i pobeda nad Irskom

Fudbal, Srbija i kvalifikacije: Piksijev debi – preokret, majstorije Mitrovića i pobeda nad Irskom

Danas 25.03.2021
Fudbalska reprezentacija Srbije pobedila je u Beogradu Republiku Irsku sa 3:2 na početku kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2022. godine, a nekadašnji proslavljeni reprezentativac Dragan Stojković Piksi debitovao je na mestu selektora. Dvostruki… »
Zadovoljstvo posle Irske – Portugala se ne bojimo

Zadovoljstvo posle Irske – Portugala se ne bojimo

Nova 25.03.2021
Veoma važna tri boda, uvek je prva utakmica najteža. Imali smo malo vremena da se spremimo i prezadovoljan sam velikom željom kod igrača, rekao je selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković posle pobede protiv Irske. "Bilo je… »
Pitao sam mitra da li je najbolji strelac u istoriji: Vlahović broji do rekorda - "Fali ti još 1? Ajmo onda po njega!"

Pitao sam mitra da li je najbolji strelac u istoriji: Vlahović broji do rekorda - "Fali ti još 1? Ajmo onda po njega!"

Mondo 25.03.2021
Sjajno zajedništvo vlada u selekciji Srbije. Sjajno zajedništvo vlada u selekciji Srbije. Reprezentacija Srbije na najbolji mogući način započela je kvalifikacije za Svetsko prvenstvo 2022. godine, pobedom u Beogradu nad Republikom Irskom - 3:2… »
Tadić "nišani" legende: Kapiten Srbije preti da postane igrač sa najviše utakmica u reprezentaciji

Tadić "nišani" legende: Kapiten Srbije preti da postane igrač sa najviše utakmica u reprezentaciji

Večernje novosti 25.03.2021
KRENULA je reprezentacija Srbije sinoć protiv Irske u novu pustolovinu zvanu kvalifikacije za Svetsko prvenstvo 2022 u Kataru, sa ljubimcem nacije Draganom Stojkovićem na čelu. Ali, i sa novim kapitenom Dušanom Tadićem, koji se juče pripremao da na… »
Mučio se i Portugal sa azerbejdžanom! Het-trik asistencija Tadića opravdanje za 3:2 - Tek tri dana smo zajedno!

Mučio se i Portugal sa azerbejdžanom! Het-trik asistencija Tadića opravdanje za 3:2 - Tek tri dana smo zajedno!

Mondo 25.03.2021
"Idemo korak po korak. Sledi Portugal, mnogo velikih imena, ali moramo da verujemo u sebe", rekao je Tadić posle meča. "Idemo korak po korak. Sledi Portugal, mnogo velikih imena, ali moramo da verujemo u sebe", rekao je Tadić posle meča. Tražio je… »
Vlahović: Pitao sam Mitra da li je najbolji strelac u istoriji i poručio mu da idemo po rekord

Vlahović: Pitao sam Mitra da li je najbolji strelac u istoriji i poručio mu da idemo po rekord

Mozzart sport 25.03.2021
"Svi znamo koliko Mitar daje sebe, koliko mu je drago kad dođe da igra za reprezentaciju. Kada je dao drugi gol, prišao sam mu i pitao ga da li je postao najbolji u istoriji. Rekao mi je da mu fali još jedan, pa sam mu poručio da idemo po njega"… »
Tadić: Bilo dobrih i loših stvari, ovo je podstrek

Tadić: Bilo dobrih i loših stvari, ovo je podstrek

Danas 25.03.2021
Fudbalska reprezentacija Srbije pobedila je večeras Irsku sa 3:2, na početku kvalifikacija za Svetsko prvenstvo. Kapiten fudbalske reprezentacije Srbije Dušan Tadić rekao je da je u večerašnjoj utakmici sa Irskom bilo dobrih i loših stvari, ali da… »
Mitrović: “Fenomenalno, ovo mi je najlepši gol u karijeri”

Mitrović: “Fenomenalno, ovo mi je najlepši gol u karijeri”

Nova 25.03.2021
Aleksandar Mitrović je ušao sa klupe i postao heroj u pobedi reprezentacije Srbije protiv Republike Irske u prvom kolu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u fudbalu. Posebno je bio efektan prvi kada je lobovao golmana protivnika sa preko 20 metara i… »
Mitrović izlečio rane i Srbiju: Stojković debitovao pobedom - "Mitroviću sam rekao da zaboravi prošlost!"

Mitrović izlečio rane i Srbiju: Stojković debitovao pobedom - "Mitroviću sam rekao da zaboravi prošlost!"

Večernje novosti 25.03.2021
ALEKSANDAR Mitrović i Dušan Tadić su pogurali Srbiju ka Svetskom prvenstvu u Kataru! Fudbaleri Srbije su pobedom protiv Republike Irske 3:2 (1:1) počeli kvalifikacije za najveće takmičenje na svetu, počastili novog selektora Dragana Stojkovića… »
Golovi za istoriju Srbije! Aleksandar Mitrović stigao "nedodirljivog rekordera" i postao naš najbolji strelac svih vremena!

Golovi za istoriju Srbije! Aleksandar Mitrović stigao "nedodirljivog rekordera" i postao naš najbolji strelac svih vremena!

Sportal blic 24.03.2021
Golovima koje je Aleksandar Mitrović dao Ircima, ne samo da je oduševio sve naše ljubitelje fudbala, već je njima ispisao novu stranicu istorije srpskog fudbala. Mitrović, koji je u igru ušao u 63. minutu meča mundijalskih kvalifikacija, šest… »
E,: to se čekalo! Dragan Stojković Piksi otkrio čime su ga reprezentativci Srbije oduševili kada su primili gol od Iraca!

E,: to se čekalo! Dragan Stojković Piksi otkrio čime su ga reprezentativci Srbije oduševili kada su primili gol od Iraca!

Sportal blic 24.03.2021
Nije mu bilo lako na selektorskom debiju, ali je kraj dočekao nasmejan. je na prvom meču kao strateg Srbije ostvario dramatičnu pobedu protiv Republike Irske (3:2), posle čega nije krio zadovoljstvo. "Ovo su veoma važna tri boda, a jer je prva… »
"Nametnuo nam je to!" Mitrović posle drame sa Ircima otkrio tajnu - evo šta Piksi traži od svakog člana reprezentacije…

"Nametnuo nam je to!" Mitrović posle drame sa Ircima otkrio tajnu - evo šta Piksi traži od svakog člana reprezentacije…

Sportal blic 24.03.2021
Zablistao je u dramatičnom trijumfu na startu kvalifikacija, pa otkrio kakav je novi selektor i šta traži od "orlova". Aleksandar Mitrović je sa dva pogotka, uz trostrukog asistenta, Dušana Tadića, bio najzaslužniji za pobedu protiv Republike Irske… »
Stojković posle prve pobede na klupi Srbije: Važna tri boda, prezadovoljan sam željom igrača

Stojković posle prve pobede na klupi Srbije: Važna tri boda, prezadovoljan sam željom igrača

Večernje novosti 24.03.2021
FUDBALSKA reprezentacija Srbije pobedom je počela započela kvalifikacije za Svetsko prvenstvo 2022. godine u Kataru. Utiske posle utakmice izneo je selektor Dragan Stojković Piksi. Novi trener "orlova" je istakao da je zadovoljan reakcijom igrača… »
Mitrović: Prva pobeda na startu od kada sam tu! O prvom golu: Probao sam, ispalo je fenomenalno.

Mitrović: Prva pobeda na startu od kada sam tu! O prvom golu: Probao sam, ispalo je fenomenalno.

Večernje novosti 24.03.2021
ALEKSANDAR Mitrović je za desetak minuta izrastao u heroja reprezentacije. Ušao je u 63. minutu Mitrović kada je Srbija bila na "nuli" pri 1:1, a već desetak minuta kasnije svojim 38. golom u reprezentaciji stigao je Stjepana Bobeka na večnoj listi… »
Tadić: Bilo je i dobrih i loših stvari! Želimo da vratimo veru u srpski fudbal!

Tadić: Bilo je i dobrih i loših stvari! Želimo da vratimo veru u srpski fudbal!

Večernje novosti 24.03.2021
FUDBALERI Srbije savladali su Irsku nakon uzbudljive utakmice 3:2. Posle 11 godina uspeli su naši fudbaleri da pobede na otvaranju kvalifikacija. Nakon meča Dušan Tadić prokomentarisao je meč. - Pokušali smo da uradimo šta mister traži od nas… »
Oglasio se Partizan nakon pobede Srbije: "Ovako to rade momci iz naše omladinske škole"

Oglasio se Partizan nakon pobede Srbije: "Ovako to rade momci iz naše omladinske škole"

Večernje novosti 24.03.2021
SRBIJA je savladala reprezentaciju Irske rezultatom 3:2, a sva tri gola produkt su fudbalera koji su ponikli u Partizanu. Crno-beli u prvi plan istakli svoje bivše igrače, strelce u duelu protiv Republike Irske Partizan je objavom na Tviteru čestitao… »
Jovetić režirao preokret protiv letonije: Turska ponizila Holandiju

Jovetić režirao preokret protiv letonije: Turska ponizila Holandiju

Večernje novosti 24.03.2021
Reprezentacija Crne Gore savladala je u gostima Letoniju sa 2:1 na startu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Kataru. Domaći su poveli u 40. minutu, golom Ikaunijeksa. Ipak, Crna Gora je izjednačila već u narednom, preko Stevana Jovetića. Fudbaler… »
Za špice! Aleksandar Mitrović postigao golčinu i skinuo prokletstvo! Posle jednog od najlepših u karijeri, "spakovao"…

Za špice! Aleksandar Mitrović postigao golčinu i skinuo prokletstvo! Posle jednog od najlepših u karijeri, "spakovao"…

Sportal blic 24.03.2021
Srbija je krenula u pohod na Svetsko prvenstvo, a na tom putu prvi rival je Republika Irska. Poveli su gosti u 18. minutu golom Brauna, izjednačio je u 40. Vlahović, a onda - na scenu stupa Aleksandar Mitrović. Napadač Fulama je u 63. minutu zamenio… »
Piksi nije mogao da sakrije emocije! Reakcija novog selektora tokom intoniranja himne oduševila Srbiju!

Piksi nije mogao da sakrije emocije! Reakcija novog selektora tokom intoniranja himne oduševila Srbiju!

Sportal blic 24.03.2021
Fudbalska reprezentacija Srbije ponovo je na početku, na novom kvalifikacionom putu. Orlovi će predvođeni novim selektorom, Draganom Stojkovićem Piksijem, te delimično izmenjenim timom pokušati da se domognu plasmana na Svetsko prvenstvo u Kataru… »
Ovako je Srbija postigla prvi gol u Piksijevom mandatu: Mat u tri poteza Mladenovića, Tadića i majstorska realizacija Dušana…

Ovako je Srbija postigla prvi gol u Piksijevom mandatu: Mat u tri poteza Mladenovića, Tadića i majstorska realizacija Dušana…

Sportal blic 24.03.2021
Fudbalska reprezentacija Srbija započela je novi kvalifikacioni ciklus, za plasman Svetsko prvenstvo naredne godine u Kataru. Rival "orlovima" je Republika Irska, koja je došla do prednosti u 18. minutu nakon što je na centaršut Robinsona, Braun… »
Hladan tuš na "marakani": Irska golom Brauna povela protiv Srbije (video)

Hladan tuš na "marakani": Irska golom Brauna povela protiv Srbije (video)

Večernje novosti 24.03.2021
FUDBALSKA reprezentacija Srbije primila je gol od Irske, a strelac je bio Braun. Igrao se 18. minut kada je igrač Prestona savladao Marka Dmitrovića. Kalum Robinson je dobro centrirao sa leve strane, a na desnoj je Alan Braun nadskočio Filipa… »

Vesti dana »