Povezane vesti

Bjelogrlić priznao krivicu, izašao nasmejan, Antonijevića „više bole komentari“

Bjelogrlić priznao krivicu, izašao nasmejan, Antonijevića „više bole komentari“

N1 Info 24.08.2021
Noć je proveo u pritvoru, ali se od danas brani sa slobode - glumac Dragan Bjelogrlić priznao je da je kriv za nasilničko ponašanje, koje mu se nakon incidenta u niškom hotelu "Ambasador", kada je napao reditelja Predraga Antonijevića - stavlja na… »
Bjelogrlić pušten da se brani sa slobode

Bjelogrlić pušten da se brani sa slobode

Al Jazeera 24.08.2021
Glumac je uhapšen u ponedjeljak ranije, nakon što je više puta po glavi udario reditelja Predraga Antonijevića u jednom niškom hotelu. Glumac i reditelj Dragan Bjelogrlić pušten je na slobodu nakon što je ispitan u Osnovnom javnom tužilaštvu u… »
Bjelogrlić priznao krivicu i izrazio žaljenje, pušten je da se brani sa slobode

Bjelogrlić priznao krivicu i izrazio žaljenje, pušten je da se brani sa slobode

Sputnik 24.08.2021
Glumac i reditelj Dragan Bjelogrlić pušten je na slobodu nakon što je ispitan u Osnovnom javnom tužilaštvu u Nišu povodom sumnji da je u ponedeljak rano ujutru više puta po glavi udario reditelja Predraga Antonijevića u niškom hotelu… »
Žao mi je što sam ga napao, što nisam izdržao! Prva izjava Dragana Bjelogrlića nakon puštanja iz pritvora!

Žao mi je što sam ga napao, što nisam izdržao! Prva izjava Dragana Bjelogrlića nakon puštanja iz pritvora!

Mondo 24.08.2021
Dragan Bjelogrlić obratio se medijima po izlasku iz Tužilaštva. Dragan Bjelogrlić obratio se medijima po izlasku iz Tužilaštva. Dragan Bjelogrlić pušten je da se brani sa slobode nakon tročasovnog saslušanja u Osnovnom javnom tužilaštvu u… »
Priznao da je tukao gagu: Pesnicama ga udarao po glavi, a ovo je prva izjava Dragana Bjelogrlića nakon što je pušten iz…

Priznao da je tukao gagu: Pesnicama ga udarao po glavi, a ovo je prva izjava Dragana Bjelogrlića nakon što je pušten iz…

Večernje novosti 24.08.2021
Foto: D.A. - Krenuo sam u ve-ce. Tek na njegovo dobacivanje sam reagovao - rekao je Bjelogrlić okupljenim novinarima ispred Tužilaštva u pokušaju da se opravda za to što je tukao Antonijevića. Zamenik OJT-a Vladimir Stanojević, ranije je izjavio da… »
Tužilaštvo ukinulo pritvor Bjelogrliću

Tužilaštvo ukinulo pritvor Bjelogrliću

Novi magazin 24.08.2021
Glumac Dragan Bjelogrlić, kome je danas posle saslušanja u niškom tužilaštvu ukinut pritvor, rekao je da mu je žao što je naseo na provokacije Predraga Gage Antonijevića i što je dozvolio da napad baci senku na događaje u Nišu. Bjelogrlić je… »
Draganu Bjelogrliću ukinut pritvor: Glumac na saslušanju priznao krivicu!

Draganu Bjelogrliću ukinut pritvor: Glumac na saslušanju priznao krivicu!

Mondo 24.08.2021
Glumac saslušan u Osnovnom javnom tužilaštvu u Nišu. Glumac saslušan u Osnovnom javnom tužilaštvu u Nišu. Draganu Bjelogrliću danas je ukinut pritvor, saznaju i prenose "Novosti". Bjelogrlić je na tročasovnom saslušanju u Osnovnom javnom… »
Bjelogrlić: Žao mi je što sam naseo, Antonijević me provocira godinu dana

Bjelogrlić: Žao mi je što sam naseo, Antonijević me provocira godinu dana

Nova 24.08.2021
Glumac Dragan Bjelogrlić, kome je danas posle saslušanja u niškom tužilaštvu ukinut pritvor, rekao je da mu je žao što je naseo na provokacije Predraga Gage Antonijevića i što je dozvolio da napad baci senku na događaje u Nišu. Bjelogrlić je… »
Bjelogrliću ukinut pritvor: Nakon zadržavanja zbog prebijanja Gage Antonijevića braniće se sa slobode

Bjelogrliću ukinut pritvor: Nakon zadržavanja zbog prebijanja Gage Antonijevića braniće se sa slobode

Večernje novosti 24.08.2021
Foto: MC.rs/Privatna arhiva Glumac će se braniti sa slobode. Podsetimo, Bjelogrlić je priveden zbog toga što je u niškom hotelu “Ambasador” sa fizički napao reditelja Predraga Gagu Antonijevića i udario da više puta u glavu. Kako je Bjelogrlić… »
Dragan Bjelogrlić priznao krivicu pa pušten da se brani sa slobode

Dragan Bjelogrlić priznao krivicu pa pušten da se brani sa slobode

Noizz 24.08.2021
Glumcu Draganu Bjelogrliću rešenjem Osnovnoj javnog tužllašta u Nišu nakon saslušanja ukinuta je mera zadržavanja i pušten je da se u daljem toku postupka brani sa slobode. - U potpunosti je priznao izvršenje krivičnog dela i izrazio žaljenje… »

Vesti dana »

Lider izraelske opozicije podržava plan oslobađanja talaca u Gazi

Lider izraelske opozicije podržava plan oslobađanja talaca u Gazi

Novi magazin pre 36 minutajoš 21 povezana
U Srbiji sutra toplo i promenljivo vreme

U Srbiji sutra toplo i promenljivo vreme

Novi magazin pre 3 satajoš 20 povezanih
Nemačka olakšala ulazak ljudima izvan EU koji traže posao

Nemačka olakšala ulazak ljudima izvan EU koji traže posao

Radio sto plus pre 1 satjoš 14 povezanih
Srbiji Kup Rosarija

Srbiji Kup Rosarija

Sportski žurnal pre 4 satijoš 17 povezanih